О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Цей народ постійно обдурює влада

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко обіцяє виправити ситуацію, що виникла з недоотриманням компенсацій по вкладам Ощадбанку. Про це вона заявила сьогодні на брифінгу. За словами Юлії Тимошенко, Уряд отримав інформацію про те, що вкладникам Ощадбанку СРСР в зв’язку з певною нестабільністю на ринку валют почали сплачувати менше 1000 грн. За словами Прем’єр-міністра, зафіксовані випадки, коли сума виплати компенсації зменшена до 970-930 грн. Юлія Тимошенко повідомила, що в зв’язку з цим Уряд сьогодні скликав термінову нараду і вивчив причини цього протизаконного рішення. “Завтра зранку ми поновимо справедливість в цьому питанні, люди будуть отримувати по 1000 гривень, і більше таких випадків Ощадбанк допускати не буде”, - заявила Прем’єр-міністр України.

Окрім цього, за її словами, Уряд разом з Ощадбанком розробляє механізм доплат тим громадянам, яким було виплачено менше 1000 грн. Зокрема зараз з’ясовується кількість людей, які недоотримали компенсацію заощаджень: “ми будемо робити все для того, щоб люди, так як це і було обіцяно Урядом, отримали 1000 грн. за будь-яких обставин”.

Прем’єр-міністр вважає, що подібна ситуація пов’язана зі зміною обмінного курсу валют, який на сьогодні нижчий, ніж офіційний курс Національного банку України. “На ринках валют зараз існують дисбаланси, але ці дисбаланси неукраїнського походження і є наслідком процесів, які відбуваються на світових валютних ринках”, - заявила Юлія Тимошенко.

Також Прем’єр-міністр України повідомила про те, що Уряд готується до наступних етапів виплати компенсацій по вкладам Ощадбанку. “Протягом двох років, так як ми і пообіцяли, заощадження людям будуть повернуті”, - запевнила Юлія Тимошенко.

Нас знову обдурює влада. Сьогодні це робить уряд Тимошенко. І кого обдурює? Бідних пенсіонерів. Набридло!

Юрій Луценко створює нову партію

«Народна Самооборона» Юрія Луценка наприкінці весни планує провести загальноукраїнську конференцію, на якій «Самооборона» може перейти у нову якість – політичної партії. Про це кореспонденту «Високого Замку» сказав сам Юрій Луценко під час ексклюзивного інтерв’ю.

«До цього часу я планую відвідати усі регіони України не лише в рамках своєї службової, а й громадської активності», – каже Юрій Луценко. На його думку, в Україні, по суті, створилася двопартійна система – з одного боку БЮТ, з іншого – Партія регіонів. Відтак виникла потреба у потужній третій силі. Міністр вважає, що саме така сила може народитися на базі «Народної Самооборони».

«Ця третя сила запропонує свій майданчик для всіх, хто вірить в ідеали Помаранчевої революції: буду радий бачити там і «нашоукраїнців», які не мають за собою шлейфу бізнес-інтересів та зрад. Хотів би бачити у цій силі і Віталія Кличка. Відкриті двері і політикам, яким з тих чи інших причин некомфортно у БЮТі чи неприйнятно перебувати у Партії регіонів», – каже Юрій Луценко. Він запевняє, що ця сила не буде альтернативою тому ж БЮТу чи «Нашій Україні». «Ми будемо партнерами, але третя сила потрібна саме як критик і стримувач певних вождистських проявів, які були, є і будуть в існуючих партіях», – продовжує міністр.

Нагадаємо, виборчий блок «Народна Самооборона Юрія Луценка» з’явився 13 квітня 2007 року як громадський рух на базі двох партій – «Християнсько-демократичний союз» і «Вперед, Україно!». Також членами блоку на партнерських засадах стали активісти громадянського руху «Народна Самооборона», який очолював Юрій Луценко. У той період Юрій Луценко на багатьох мітингах наголошував, що «Самооборона» – це не партія і не прототип майбутньої партії, а саме широкий громадський рух, який об’єднає людей, які сповідують спільні цінності – єднання демократів, антикримінальний наступ, захист українських національних інтересів. Напередодні дострокових виборів до ВР «Народна Самооборона Юрія Луценка» і «Наша Україна» об’єдналися у спільний блок «Наша Україна – Народна Самооборона». Від «Самооборони» у список до Верховної Ради увійшли як представники різних політичних сил, так і позапартійні кандидати.

Джерело: http://www.nso.org.ua/ua/mass-media/1534

Якими регіонами представлений сайт www.i.ua?

Прохання, кожному проголосувати тільки за свій регіон, до якого належить Ваша область. Щоб усі могли побачити реальну картину - мешканцями яких регіонів насичений цей сайт.

Голосуймо!

58%, 107 голосов

15%, 28 голосов

15%, 27 голосов

11%, 21 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Об’єднати Україну зможе тільки наша солідарність!

Зараз ряд політичних сил, як в Україні так і за її межами, зацікавлені у розколі нашої держави.

Економіка, інформаційний простір, мова, релігія, культура, історія – це невеликий перелік, яким намагаються користуватися антиукраїнські сили, практично, щодня.

З органів влади поступово витісняються патріотично налаштовані політики. Влада оновлюється за принципом: гроші, або родинні зв’язки. Засоби масової інформації міцно «обробляють» молодь русифікацією. Україна перетворюється на космополітичну державу.

Крім того, олігархи на стільки тримають у руках економіку, що молодим людям, практично, не можливо без стартового капіталу розпочати власну справу. Розчарована частина молоді працює за копійки на панів. А ті жирують.

Гине українське село. Відсутність сучасного житла та роботи з гідною заробітною платнею змушує селян емігрувати у міста, або за рубіж.

Така гірка картина навіює на те, що в Україні неминуча чергова революція. Цього разу соціальна. Звісно, вона може підірвати і так слабкий суверенітет нашої держави. Але коли вона наступить, то в той момент про це ніхто не буде думати. Цим, звісно, захочуть скористатися зовнішні вороги України, щоб пошматувати нашу державу на дві, а то і три, частини.

Цього не можна допустити! Всі, хто живе в цій країні, має об’єднатися заради власного дому – України. Будувати нову Україну мають нові, незаангажовані, молоді і енергійні люди. Настав час об’єднуватися заради майбутнього!

Чому в Україні другою державною мовою має бути російська?

Наприклад, я вважаю, що більш логічним було б вводити (якщо вводити взагалі) другою державною мовою в Україні – або англійську, або іврит.

Щодо англійської, то аргументи дуже прості – вона є міжнародною мовою; Україна стрімко йде до Європи, вступає до Світової Організації Торгівлі та інших різних міжнародних інституцій; вивчається у більшості шкіл України.

Щодо івриту. В Україні немало проживає євреїв, як офіційних, так і неофіційних. Вони є у кожному населеному пункті нашої держави. Немало їх представлено в органах української влади.

Тому логічніше було б ввести другою державною мовою – або англійську, або іврит. Звісно, в Україні, багато людей спілкується російською мовою. Але я вважаю, що ця мова і надалі може залишатися на рівні побутової. Адже ніхто нікому не забороняє нею спілкуватися.

А як вважаєте Ви?

50%, 148 голосов

4%, 12 голосов

1%, 3 голоса

44%, 130 голосов

1%, 3 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Ющенко хочет, чтобы каждый украинский школьник полюбил «Хортицу»

Президент Виктор Ющенко просит Кабинет Министров организовать обязательные посещения школьниками и студентами выдающихся мест и памятников культурного наследия, в первую очередь связанных со становлением украинской государственности и национально-освободительной борьбой.

Об этом сказано в сообщении пресс-службы Президента со ссылкой на письмо Ющенко к премьер-министру Юлии Тимошенко.

Глава государства просит Кабмин разработать и утвердить государственную целевую программу «Познай свою Родину», которая будет направлена на удовлетворение интеллектуальных и духовных потребностей молодежи.

Ющенко относит к таким памятникам: Киево-Печерскую лавру, «Софию Киевскую», «Херсонес Таврический», «Хортицу», «Гетманскую столицу», «Чигирин», родину Тараса Шевченко и Шевченковский национальный заповедник.

Как сообщалось, в декабре 2007 года Ющенко поручил Кабмину разработать до начала июля 2008 года программу военно-патриотического воспитания граждан на период до 2015 года.

http://www.obkom.net.ua/news/2008-03-21/1440.shtml

Запрошую Вас на «Майдан»!

- на сайт, який мені не просто подобається, а й який вже тривалий час став частиною мого життя. Мова йде про сайт «Майдан»: www.maidan.org.ua

Якщо Ви ще жодного разу його не відвідували, то спочатку він може здатися Вам черговим заполітизованим проектом. Але це далеко не так.

Пройдіться уважно по всіх його розділах та проаналізуйте їх. Якщо у Вас вистачить терпіння, то, навіть, «неозброєним оком» Ви побачите, що головна місія «Майдану» - боротися з наволоччю, яка пробирається до різних щаблів влади і підтримувати те, що дає розвиток суспільству.

«Майданівці» - це величезна команда людей, яка мешкає в різних регіонах України, а також далеко за її межами. Головним рушієм нашої команди – є любов до рідного краю. Наша зброя – це слово. Наша міць – наша єдність.

В Україні жити за Конституцією означає смішити людей.

  • 17.03.08, 18:49

Еще один крик души украинского гражданина

Я вже давно зрозумів, що живу в країні без Конституції. Усе своє свідоме життя я свідомо ігнорував її. В Україні жити за Конституцією означає смішити людей. Це ж наскільки треба бути порядним громадянином – аби за велінням Конституції вимагати безкоштовну медицину, освіту, а ще – рівні права і можливості! Тому з непідробною вдячністю я сприйняв ініціативу Ющенка створити Національну конституційну раду, чи асамблею, чи як там вона називається. Кращого способу угробити вагу Основного Закону – важко придумати.

Полный текст здесь

Найважча місія – наша

На сайті www.i.ua ми взялися знайти і об’єднати тих, хто був тут поодинці. Вони мали надію, що знайдуть своїх однодумців, або однодумці знайдуть їх. Вони мріяли об’єднатися заради ідеї – почати щось робити для СВОЄЇ КРАЇНИ. І от – сталося!

Ми прийшли на www.i.ua і відразу почали тут шукати патріотично налаштованих людей. І виявилося, що вони тут є. Ми почали писати блоги, в яких закликали інших блогерів ДО ЄДНАННЯ. І от ми бачимо результат – наші однодумці почали масово об’єднуватися в співтоваристві «Ми любимо тебе, Україно!».

Сьогодні наше співтовариство робить перші кроки. Думаю, що вже найближчим часом ми зможемо не тільки обговорювати найважливіші проблеми сьогодення та події, які відбуваються в НАШІЙ КРАЇНІ, але й масово почнемо долучатися до процесів державотворення.

Сподіваюся, що за місяць-два ми створимо мережу, яка буде представлена всіма областями України. Тож, шановні блогери на www.i.ua, долучайтеся самі та залучайте своїх друзів до нашої команди. Думаю, що разом ми створимо команду, яка буде відомою далеко за межами цього сайту.

З повагою та найкращими побажаннями, Тарас Токар.

Украинский язык

  • 13.03.08, 18:40
УКРАЇНСЬКА МОВА

НАША МОВА

ПРОСТО ПРЕЧУДОВА

ВОНА ТЕНДІТНА СПІВУЧА

ТА РІЗНОКОЛЬОРОВА

ОДНИМ СЛОВОМ –

ПРОСТО КЛЬОВА!!!


ПРИСПІВ:

НАША МОВА,САМА КЛЬОВА

ВОНА КАЗКОВА

РІДНА МОВА

САМА КЛЬОВА

ТАКА ЧУДОВА

УКРАЇНСЬКА НАША МОВА!


ЯКЩО ТИ ВВАЖАЄШ

ЩО ВИВЧАТИ ЇЇ МУКА

ТИ ДУЖЕ ПОМИЛЯЄШСЯ

БО ЦЕ КЛАСНА НАУКА

ЯКЩО ТИ ГАДАЄШ

ЩО РОЗМОВЛЯТИ НЕЮ ТУПО

ТИ ЗОВСІМ НЕ ПРАВИЙ

ЦЕ НАВІТЬ ДУЖЕ КРУТО!


ПРИСПІВРейтинг блогов

65%, 53 голоса

10%, 8 голосов

26%, 21 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.