О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

"День героїв": прориваємо інформаційну блокаду!
Детально про святкування Дня героїв у Києві та величезний фоторепортаж тут.

На жаль, УНІАН, Українська правда та інші рейтингові інтернет-видання жодного слова не написали про цю подію.

Великі українці:

  • 25.05.08, 20:39

Великі українці...

А хто на Вашу думку повинен бути першим?


30%, 16 голосов

6%, 3 голоса

2%, 1 голос

39%, 21 голос

2%, 1 голос

2%, 1 голос

4%, 2 голоса

6%, 3 голоса

4%, 2 голоса

7%, 4 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Обережно - вакцинація!

Зараз зі ЗМІ ми можемо спостерігати наслідки вакцинації вакциною проти кору і краснухи виробництва Serum Institute of India, LTD. Про такі можливі негативні наслідки спеціалісти кричали ще до початку всеукраїнської вакцинації. Але процес все одно розпочався і ми вже маємо перші жертви.
Цю вакцину заборонено до використання в Індії (країні виготовлення); її було ввезено до України раніше, ніж отримано дозвіл на ввезення; купівлю її профінансовано божевільним мізантропом Тедом Тернером, мета якого — зменшення населення країн «третього світу», до яких, з його точки зору, належить й Україна; вакцина не дозволена до використання на території України; у неї є випробовані якісні аналоги і — увага! — в МОЗу вже давно є план вакцинації (тобто без вакцинації проти кору українці не залишилися б!); про деякі особливості вакцини (обмеження щодо вакцинації вагітних чи таких, що збираються завагітнити протягом певного часу) українців «забули» попередити; яка зроблена на абортивному матеріалі. Тобто її якість і походження є дуже сумнівними.

Щодо застосування цієї вакцини вже є звернення до правоохоронних органів: http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1211539444.html

Враховуючи вищезазначене, раджу усім, хто підпадає під вакцинацію зараз, краще ознайомитися з матеріалами по вакцині (в інтернеті, наприклад, тут:http://www.zn.ua/3000/3450/62343/ ) і задуматися, чи варто випробовувати її на собі...

Основна трагедія сучасної України

Л. Кравчук: "Знаєте, в чому трагедія нашої влади, в чому трагедія України? Я цього ніколи не говорив, а вам скажу. Так ось, трагедія в тому, що 15 або 16 років владу для України обирають фактично пенсіонери — люди з минулого. А їх у нас 15 мільйонів. Я не кажу, що всі вони, так би мовити, заангажовані. Ні. Але я знаю, я ж ходив на вибори, я зустрічався з ними... Повірте, у них немає ніякого розуміння того, що Україна повинна змінити свій курс, що Україна повинна йти цивілізованим шляхом до Європи, що Україна повинна жити й діяти за новими законами, що повинен змінитися спосіб життя. Ніхто не хоче слухати! У них є вироблені за десятки років своє бачення і своя філософія".
http://www.day.kiev.ua/201410/


Вперше погоджуюся з Кравчуком. А що думаєте Ви з цього приводу?

Мер Донецька зупинив обмеження української мови

Донецький міський голова Олександр Лук’янченко призупинив дію рішення сесії міської ради від 20 травня 2008 року про недопущення подальшого розширення мережі україномовних шкіл та дитсадків.

Про це повідомляє управління у зв'язках із громадськістю міськради, пише "Газета по-київськи".

Як повідомляється, рішення "Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти в м. Донецьку на 2006-2010 рр." буде винесено на повторний розгляд сесії Донецької міської ради.

Як відомо, раніше Донецька міськрада вирішила обмежити використання української мови у школах. За таке рішення у вівторок проголосували майже одностайно: 55 із 58-ми депутатів, присутніх тоді на засіданні.

Обмеження поширювалося не лише на школи, але й на дитячі садки. Зокрема, цим рішенням заборонялося відкривати нові україномовні дошкільні заклади та групи, а також збільшувати кількість учнів, котрі вже навчаються українською.

Водночас, Донецька міськрада визначила 10 "базових шкіл" із поглибленням вивчення російської мови і літератури.

Українська правда

Початок цієї ганебної історії тут: http://blog.i.ua/community/662/120932/

На Полтавщині припинено діяльність конвертаційного центру

На Полтавщині Службою безпеки України спільно з Державною податковою адміністрацією припинено злочинну діяльність ряду комерційних структур, які здійснювали незаконні фінансові оборудки через створений ними конвертаційний центр, внаслідок чого ухилилися від сплати ПДВ на суму понад 4 мільйони 200 тисяч гривень.

Встановлено, що протягом 2006-2008 років учасники злочинної групи через створені ними фіктивні комерційні структури начебто постачали сільськогосподарську продукцію на адресу приватних підприємств. При цьому безготівкові кошти перераховувалися на рахунки інших фіктивних структур і в подальшому переводилися у готівку для закупівлі зерна. Таким чином зловмисниками було безпідставно завищено податковий кредит на суму податку на додану вартість за отриманими послугами, не пов’язаними з веденням господарської діяльності підприємств.

Затримано трьох осіб, які однржали 460 тисяч гривень в одній із місцевих філій комерційного банку на замовлення вказаних комерційних структур.

Державною податковою адміністрацією в Полтавській області порушено 2 кримінальні справи за ч.3 ст. 212 ( ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України.

Россия – «больной человек Евразии»

  • 21.05.08, 16:17
Выложил вторую часть доклада "Глобальный суперкризис и риски для Украины" и часть обсуждения.

Первая часть здесь

Ющенко доручив Тимошенко підготувати ґрунт для виведення флоту

Президент Віктор Ющенко доручив Кабінету міністрів до 20 липня підготувати законопроект про припинення з 2017 року дії міжнародних договорів про тимчасове перебування на території України Чорноморського флоту Росії.

Про це сказано в указі №463/2008 від 20 травня.

Цим указом Ющенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони від 16 травня.

Також Президент доручив уряду у двомісячний строк ужити заходів з комплексної оцінки наслідків тимчасового перебування цього флоту в Україні.

Кабміну також доручено вжити заходів щодо завершення договірно-правового оформлення морської ділянки державного кордону між Україною й Росією в Азовському й Чорному морях і Керченській протоці.

Уряд повинен розробити й затвердити до 1 жовтня комплекс заходів, спрямованих на забезпечення адекватного реагування на сучасні загрози національній безпеці України з моря.

Як повідомлялось, посол Росії в Україні Віктор Черномирдін сумнівається, що Україна може розірвати договір про перебування Чорноморського флоту Росії в Криму.

Ющенко гарантує, що Україна буде дотримуватися положень угоди про статус і умови перебування Чорноморського флоту Росії на території України, що діє до 2017 року.

Українські новини.

У Донецьку обмежили вживання української мови

Донецька міськрада вирішила обмежити використання української мови у школах.

За таке рішення у вівторок проголосували майже одностайно: 55 із 58-ми депутатів, присутніх на засіданні.

Вони переконані, що таке рішення "вдосконалить" освітню галузь Донецька, передає Радіо "Свобода".

Обмеження поширюється не лише на школи, але й на дитячі садки.

Зокрема, відтепер заборонили відкривати нові україномовні дошкільні заклади та групи, а також збільшувати кількість учнів, котрі вже навчаються українською.

А в рамках програми розвитку російської мови Донецька міськрада визначила 10 "базових шкіл" із поглибленням вивчення російської мови і літератури.

На даний момент в Донецьку 34 україномовні школи і 649 класів з українською мовою навчання. У цих школах навчається 15141 школяр (це 21% від загальної кількості).

Українська правда

Якщо Ви є клієнтом I.UA і збираєтеся до Полтави

Рекомендую Вам подивитися прогноз погоди у Полтаві та відкрити при потребі мапу Полтави. Як людина яка проживає у Полтаві можу сказати, що прогноз погоди, який показує I.UA, є дуже точним, а мапа Полтави - сама свіжа. На ній нанесені вулиці з сучасними назвами.

Обидва ці сервіси допоможуть Вам при відвідуванні нашого славного міста. Ласкаво просимо до Полтави!