О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Сталинград по-киевски: мнения экспертов

  • 29.05.08, 14:33
Для Юлии Тимошенко итоги перевыборов в Киеве
не трагедия, но досадный щелчок по носу, а вот Леонид Черновецкий
теперь может создавать успешный общенациональный проект. Короче, закидываю обсуждение итогов выборов
в Киеве украинскими политологами

Указ Президента

1. Звільнити активіста Помаранчевої революції Ю.Луценка з посади міністра внутрішніх справ України.

2. Призначити власника найкращої бані в Україні Р.Ахметова міністром внутрішніх справ України.

3. Національну валюту України - гривню - перейменувати на "ахметку".

Луценко ще не готовий убити Ющенка, але дає лакмусовий папірецьМіністр внутрішніх справ Юрій Луценко вимагає зупинити реалізацію плану секретаріату президента про створення широкої коаліції та звільнити генпрокурора Олександра Медведька.

Про це він заявив на прес-конференції у вівторок.

"Я хочу звернутись до президента Ющенка, всіх виборців: кримінальні клани Колесникова і Балоги намагаються звести країну з демократичного шляху", - зазначив Луценко.

"Я мушу сказати країні публічно, не закликаючи захищати Луценка. Я прошу підтримати демократичну країну демократичну коаліцію і обраний більшістю українців уряд", - додав він.

За словами міністра, в секретаріаті президента продовжують реалізовувати план по розвалу демкоаліції.

"Якщо план по розвалу демкоаліції буде зупинений, якщо президент заявить, що ніякої широкої коаліції не буде, і він припиняє будь-які контакти з донецьким криміналітетом, дає можливість повністю займатися кримінальним супроводженням будь-якої особи, до якої б партії вона не належала, немає заперечень", - заявив Луценко.

Він також ще раз поставив вимогу звільнити генерального прокурора, оскільки ГПУ є "генеральним могильником" резонансних справ.

"Лакмусовий папірець для нинішньої влади - це готовність змінити генпрокурора, що перетворився в генерального могильника з потрібних справ і по потрібних людях і орган політичного переслідування з надуманих справ проти інших...", - зазначив міністр.

"І відповідь на це питання (зміни генпрокурора), чи готова країна рухатися по шляху майдану, чи вона повертається в часи кучмізму", - наголосив Луценко.

На запитання, чи готовий він очолити рух "Україна без Ющенка", Луценко відповів: "Ні мені не подобається абревіатура. Вона дуже агресивна (УБ'Ю)".

Українська правда

Ну шо, посадят Луценко, так ему и надо

Летал мальчик самолетами в три раз чаще, чем Коля Рудьковский. Плюс превышение полномочий по делу о драке с Космосом-Коломбо. Так что, если не станет примерным, то посадють. А я бы в любом случае садил это чмо

"День героїв": прориваємо інформаційну блокаду!
Детально про святкування Дня героїв у Києві та величезний фоторепортаж тут.

На жаль, УНІАН, Українська правда та інші рейтингові інтернет-видання жодного слова не написали про цю подію.

Великі українці:

  • 25.05.08, 20:39

Великі українці...

А хто на Вашу думку повинен бути першим?


30%, 16 голосов

6%, 3 голоса

2%, 1 голос

39%, 21 голос

2%, 1 голос

2%, 1 голос

4%, 2 голоса

6%, 3 голоса

4%, 2 голоса

7%, 4 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Обережно - вакцинація!

Зараз зі ЗМІ ми можемо спостерігати наслідки вакцинації вакциною проти кору і краснухи виробництва Serum Institute of India, LTD. Про такі можливі негативні наслідки спеціалісти кричали ще до початку всеукраїнської вакцинації. Але процес все одно розпочався і ми вже маємо перші жертви.
Цю вакцину заборонено до використання в Індії (країні виготовлення); її було ввезено до України раніше, ніж отримано дозвіл на ввезення; купівлю її профінансовано божевільним мізантропом Тедом Тернером, мета якого — зменшення населення країн «третього світу», до яких, з його точки зору, належить й Україна; вакцина не дозволена до використання на території України; у неї є випробовані якісні аналоги і — увага! — в МОЗу вже давно є план вакцинації (тобто без вакцинації проти кору українці не залишилися б!); про деякі особливості вакцини (обмеження щодо вакцинації вагітних чи таких, що збираються завагітнити протягом певного часу) українців «забули» попередити; яка зроблена на абортивному матеріалі. Тобто її якість і походження є дуже сумнівними.

Щодо застосування цієї вакцини вже є звернення до правоохоронних органів: http://www.maidan.org.ua/static/news/2007/1211539444.html

Враховуючи вищезазначене, раджу усім, хто підпадає під вакцинацію зараз, краще ознайомитися з матеріалами по вакцині (в інтернеті, наприклад, тут:http://www.zn.ua/3000/3450/62343/ ) і задуматися, чи варто випробовувати її на собі...

Основна трагедія сучасної України

Л. Кравчук: "Знаєте, в чому трагедія нашої влади, в чому трагедія України? Я цього ніколи не говорив, а вам скажу. Так ось, трагедія в тому, що 15 або 16 років владу для України обирають фактично пенсіонери — люди з минулого. А їх у нас 15 мільйонів. Я не кажу, що всі вони, так би мовити, заангажовані. Ні. Але я знаю, я ж ходив на вибори, я зустрічався з ними... Повірте, у них немає ніякого розуміння того, що Україна повинна змінити свій курс, що Україна повинна йти цивілізованим шляхом до Європи, що Україна повинна жити й діяти за новими законами, що повинен змінитися спосіб життя. Ніхто не хоче слухати! У них є вироблені за десятки років своє бачення і своя філософія".
http://www.day.kiev.ua/201410/


Вперше погоджуюся з Кравчуком. А що думаєте Ви з цього приводу?

Мер Донецька зупинив обмеження української мови

Донецький міський голова Олександр Лук’янченко призупинив дію рішення сесії міської ради від 20 травня 2008 року про недопущення подальшого розширення мережі україномовних шкіл та дитсадків.

Про це повідомляє управління у зв'язках із громадськістю міськради, пише "Газета по-київськи".

Як повідомляється, рішення "Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти в м. Донецьку на 2006-2010 рр." буде винесено на повторний розгляд сесії Донецької міської ради.

Як відомо, раніше Донецька міськрада вирішила обмежити використання української мови у школах. За таке рішення у вівторок проголосували майже одностайно: 55 із 58-ми депутатів, присутніх тоді на засіданні.

Обмеження поширювалося не лише на школи, але й на дитячі садки. Зокрема, цим рішенням заборонялося відкривати нові україномовні дошкільні заклади та групи, а також збільшувати кількість учнів, котрі вже навчаються українською.

Водночас, Донецька міськрада визначила 10 "базових шкіл" із поглибленням вивчення російської мови і літератури.

Українська правда

Початок цієї ганебної історії тут: http://blog.i.ua/community/662/120932/

На Полтавщині припинено діяльність конвертаційного центру

На Полтавщині Службою безпеки України спільно з Державною податковою адміністрацією припинено злочинну діяльність ряду комерційних структур, які здійснювали незаконні фінансові оборудки через створений ними конвертаційний центр, внаслідок чого ухилилися від сплати ПДВ на суму понад 4 мільйони 200 тисяч гривень.

Встановлено, що протягом 2006-2008 років учасники злочинної групи через створені ними фіктивні комерційні структури начебто постачали сільськогосподарську продукцію на адресу приватних підприємств. При цьому безготівкові кошти перераховувалися на рахунки інших фіктивних структур і в подальшому переводилися у готівку для закупівлі зерна. Таким чином зловмисниками було безпідставно завищено податковий кредит на суму податку на додану вартість за отриманими послугами, не пов’язаними з веденням господарської діяльності підприємств.

Затримано трьох осіб, які однржали 460 тисяч гривень в одній із місцевих філій комерційного банку на замовлення вказаних комерційних структур.

Державною податковою адміністрацією в Полтавській області порушено 2 кримінальні справи за ч.3 ст. 212 ( ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів) Кримінального кодексу України.

Прес-центр СБ України.