О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Росія програла інформаційну війну

Росія програла інформаційну війну на газовому фронті. Свідченням цього є те, що навіть в таких проросійських країнах, як Болгарія і Сербія відбулися акції спалювання російських прапорів. Ось що пише світова преса про припинення Росією постачання газу в Європу http://www.unian.net/ukr/news/news-294984.html

 

Росія пукає не в ту трубу

Вершиною московської брехні і цинізму стало те, яким чином Газпром нібито почав постачати газ в Європу. З чотирьох напрямків можливого постачання газу, невипадково було вибрано Суджу (до того ж в обсязі 1/3 потужності), адже трубопроводи цього напрямку використовуються для транзиту українського газу на схід і південь України. Відповідно транзит в малих обсягів в зворотньому напрямку неможливий.

Фактично Росія підтвердила, що газовий конфлікт - це ніщо інше, як економічний шантаж Європи і політико-економічний шантаж України.

Сурок (боевой) розпочав репресії...

Він ні за що, ні про що виключив зі свого співтовариства блогера Абрамович_ру. Викинув, напевно, за замітку http://blog.i.ua/user/982921/204568/ , бо не побачив там своєї перемоги. А побачив свою поразку.

От вам, пані і панове, демократія... Кого наступного викинуть з "Четвертого Риму"???

Сергій Грабовський: Православні нехристі і "газове Різдво"

355 років тому полковник Іван Богун на старшинській раді у Переяславі категорично відмовився присягати московському цареві і наполягав, що цього не слід робити нікому з українців.

Аргумент полковника Богуна був зовсім не політичний, а, як би сьогодні сказали, культурно-світоглядний: московіти тільки прикидаються православними християнами.

Насправді ж вони люті язичники, які не шанують Істину, Слово і Любов.

Три запитання до Юрія Романенка (Боевого_сурка)

1. Так все ж таки "Четвертий Рим" чи "Третя республіка"?

2. А хто перший і другий?

3. Ви не отримували ще від Віктора Федоровича Януковича в пику за те, що відверто крадете у нього еЛОХторат (електорат)?

Сайт "Майдан" змінив свій дизайнЯк на мене, то він став кращим - більш сучасним. Особливо, привертає увагу стрічка новин.

Отже, подивіться самі просто зараз. І скажіть свою думку.

Провал акції "Достали!". На черзі "Третья республика"

Акція, яка не змогла стартувати у Києві своєю масовістю, приречена на провал. За моїми даними, Юрій Романенко (на i.ua - Боєвой_сурок) вже від неї відмовився. На сьогодні, він займається створенням політичної партії "Третья республика" (до речі, назву партії він принципово пише лише російською мовою).

Назва партії "Третья республика" матиме скорочену назву - ТР. Що повністю співпадатиме з скороченою назвою "Третього рейху".

На мою думку, у назві "Третья республіка" прихований початок відродження Радянського Союзу. Перша республіка - Росія, друга - Білорусь, третя - Україна.

То чи готові Ви бути членом (у нормальному розумінні) проросійської партії "Третья республика"?

27%, 14 голосов

29%, 15 голосов

44%, 23 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Що підписала Тимошенко з Росією і Єврокомісією...

Взагалі я не дуже люблю копі-пастити чужі статті, але тут такі цікаві документи, може хто ще не бачив думаю буде цікаво почитати:

"В розпорядження "Української правди" потрапив документ, який став першим кроком в вирішення україно-російського газового конфлікту. Це правила процедури моніторингу транзиту газу територією України.

Як відомо, спочатку цей документ був погоджений у Брюсселі, але не був підписаний російською стороною.

10 січня на зустрічі в Москві з Міреком Тополанеком Володимир Путін запропонував йому російський варіант, який передбачав доступ російських експертів до української газотранспортної системи. Але не передбачав доступу до російських газорозподільних станцій.

Натомість Україна наполягала на "дзеркальному" варіанті, де моніторились би і українські, і

російські станції.

У ніч з 10 на 11 січня Україна підписала протокол про допуск експертів до національної газотранспортної системи.

При цьому Юлія Тимошенко доповнила протокол "п`ятьма положеннями", які, на її думку, були найважливішими для України.

В документі наголошувалося, що Україна була і залишається надійним транзитером і не припиняла транзиту газу до Європи, що Україна не робила з 1 січня несанкціонований відбір газу.

Також в протоколі акцентувалася увага на тому, що саме Україна ініціювала запрошення європейських експертів.

"У ще одному пункті наголошується, що Україна була і залишається конструктивною стороною в переговорах з Росією з підписання угоди про постачання і транзит газу на 2009 рік, а якщо буде бажання, то і стратегічної угоди, заснованої на положеннях Меморандуму, підписаного прем`єр-міністрами України та Росії в січні 2008 року", - заявила Тимошенко журналістам в ніч на неділю.

А вже 11 січня президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що Росія не визнає підписаний Україною протокол про транзит російського газу.

Того ж дня прем’єр-міністр РФ Володимир Путін пояснив своєму чеському колезі Міреку Тополанеку, що Росія не сприймає українську декларацію до протоколу.

В ході телефонної розмови він заявив, що український додаток до протоколу з російською стороною не обговорювався, перекручує саму суть документа про міжнародний контроль за транзитом російського газу через територію України, а також обтяжує існуючу проблему питаннями, які не мають до неї жодного відношення.

У зв’язку з цим Путін запропонував направити уряду Росії протокол, підписаний представниками України без будь-яких доповнень і зауважень.

Зрештою Україна погодилася виконати ці умови. У понеділок Тимошенко визнала, що "є два різні документи. Протокол – тристоронній, який підписано Єврокомісією, Україною та Росією. І є декларація, яку оголосив уряд України. Її підписано в односторонньому порядку…
  ...."
http://pravda.com.ua/news/2009/1/13/87638.htm

Є також ще на Газпромівському сайті на англійській мові примірник договору який Газпром підписав з премєр-міністром Чехії, але мені якось бридко копі-пастити з Газпромівського сайту, хто хоче той набере в Гуглі "Газпром" і може його почитати...

Анекдот

  • 13.01.09, 16:09

Анекдот

 На уроці географії у школі: - Діти! Пограймо у гру. Я описуватиму вдачу якогось народу, а Ви будете відгадувати, що це за народ. Добре? - Домовились! - Отже, гарний народ: і працюють наче, і гостинні трішки, проте як вип’ють - ховайся, бо буде лихо… Петрик викрикує: - Та це ж москалі! - Ну, які ж москалі, Петрику, вони росіянами звуться… А взагалі то правильно! Сідай. Наступне: і хазяйновиті вони, у всьому порядок та рахунок знають, тільки от взимку в них снігу не випросиш… Марічка підскакує: - Я знаю, жиди це! Та які жиди - їх євреями кличуть. А взагалі то правильно! Сідай, Марічко. Остання людність: хазяйновиті, щирі, гостинні люди, а хати в них маленькі-гарненькі, побілені; поряд мальви ростуть… Все як у казці, проте вийде чоловік з хати, подивиться на хатинку сусіди і зціпивши зуби, промовить: “А, бодай вона згоріла…” У класі мовчанка. - Ну, хто це? Що не знаєте? Чого мовчите? Тихенький голос з останньої парти: - Зате ми гарно співаємо…

Сварог и Лада - уособлення чоловічої та жіночої суті Рода

Чому саме зараз хочу нагадати про Богів наших,  тому що поки йдуть свята, хочеться щоб ми не встановлювали кордони між віруваннями, бо ВіРа насправді Одна, як і бог-Творець (це підтверджуюсь всі релігії світу), а от релігій, як шляхів,  багато. Кожна з них взяла за основу лише один аспект Істини і возводить його в культ. чого теж неварто робити. Тож давайте мислити, як цивілізовані (маю наувазі, як просвітлені)  люди, вбачаючи спадковості наших традицій,бо ми ж з вами не на пусте місце прийшли в цей світ, і вбачати Едність всих проявів Бога - будь-то вірування, чи то людина, чи тварина, чи рослинка...

Сварог у древніх слов'ян є богом-творецем Всесвіту, чоловічим втіленням Роду, богом неба та небесного вогню.


В давні часи Сварог зображався лише символічно, бо він був збірним
поняттям для всіх Богів-Місяців, але пізніше його зображали з топірцем
у золотих руках, або з молотом у Небесній кузні. Він має епітет
прекраснорукий, тобто Бог-митець. Саме від цього образу походить
український вислів "золоті руки", яким позначають майстрів якоїсь
справи.

Сварог є втіленням космічних потуг Світла, Вогню, Повітря (Ефіру),
а також Батьком зодіакальних сузір'їв, які отримали назви Сварожичів.
Давня чеська книга "Mater Verborum" — "Мати Слів" — перекладає наше
ім'я Сварог словом Зодіак. Отже, Коло Свароже означає річне коло
сузір'їв, тобто календар.

Етимологічно, ім'я Сварога виводять із санскритського
(давньоарійського) "svar" (Свар), що означає голос, звук, нота, від
яких походять слова зі значенням: звучати, співати, сяяти, блищати,
сварити, а також Сонце, сонячне сяйво, небо. Існує також форма Зварог,
Зворожини — назва свята, яку старі люди пам'ятали в Україні ще на
початку ХХ століття. Існували й імена, похідні від Сварог, які
надавалися людям, народженим в січні: СВАРУНА - можливо від
санскритського свару - жертовний стовп; також санскритське сваруші -
власна воля, бажання, радість, натхнення.

Знак Сварога-сонця — свастя (свастика), чиї зображення є
найпопулярнішими в епоху бронзи. Свастя позначала річний рух сонця, та
символізувала чоловічу здатність до запліднення. Його тваринами є
золоторогий бик, вепр, кінь, та сокіл Вараґна.Сварог (Сварод, Лад)- чоловіче втілення Рода, Бог-Творець, Бог
Неба і Зірок, основа мудрості і святості. Вогонь і Світло Рода,
заступник шлюбу і ковальської справи, людських ремесел і умінь всяких.
Бог, який з волі Всевишнього Рода явив людям триєдність буття і
встановив закон Прави.
Сварог є Батько Богів, чоловік Лади і її зворотня сторона.
З початку творення Всесвіту Сварог зладував - викував за 12 космічних
ночей (12 000 років) Сонце, Місяць, Вечірню та Вранішню Зорю та інші
Небесні світила, які Рідним Богам за тіла є. Усі Вищі Боги чоловічої
статі - це Сварожичі, які є його уособленнями та проявами.
Він волею своєю то вивищує, то скидає синів своїх, тим самим Колообіг
життя підтримуючи. Кожновому новому Богу він право передає впливати і
творити лад по-своєму.
Сварог є Світло-Вогонь Рода, вісь світу Алатир, який в основі Дерева
Рода лежить і все навколо нього обертається, тому він бог світла і бог
Прави, Яви і Нави.
У душі кожного русича горить частинка Сварога - Ведогонь, який людину до світла Прави тягне, знання даючи.
Се Владика світу навчив людей користуватись вогнем, обробляти мідь та
залізо. З того часу всі праведні русичі вогнищани є, і на свята на
подвір'ях своїх родові вогні палять, щоб Рід Всевишній бачив і про
дітей своїх пам'ятав.
Сварог викував перший плуг та першу шлюбну обручку і се ним заповідано,
що кожен має найти пару свою яка лише йому призначена і Всевишнім Родом
дана. Бо в родині кожен сильним бути має, щоб силою і мудрістю тією Рід
зростав. Такій парі разом плуг праці і світотворення тягти легше.
Як знак Сварожий звечора проти Різдва плуг вносили до хати і клали під
святковий стіл. Будучи Вогнем, се Сварог через Мати Славу людям вогонь
дав. Тому Сварог вважається Богом ковальства, шлюбу і хліборобства.
Він наділяє людину мудрістю вічного, спокоєм і рівновагою, допомагає
оволодіти будь-яким ремеслом, прозрінням і потягом до нового приходячи.Свято Сварога - це Різдво Сонця-Світу, що і свято Рода є (22 грудня).
Сварог являє себе для людства у вигляді зоряного неба, яким Луки
Сварожі є, се там наші Предки перебувають, від зірок силу нам
посилаючи, опікуються родичами повсякчас.

Сварог має в собі 12 сузір'їв Зодіаку, які є Богами-Сварожичами і
світами їхніми. Кожний з них панує на небі близько 2-х тисяч років.
Через Сварожичів Владика керує небесним вогнем, життям та врожаями на
землі. Сварог постійно спостерігає за світом через Око Лада, яке є
частинкою Всюдисущого Ока Рода-Алатиря, що вдень проявляється
Сонцем-Дажбогом, а вночі - Місяцем. "Се мовив Сварог наш: "Як мої
творіння створив вас од перст моїх. І хай буде сказано, що ви - сини
Творця, і поводьтесь як сини Творця. І будете як діти мої, і Дажбог
буде Отець ваш." ("Велесова книга").

У пожертву Сварогу приносились: вівсяна каша, пиво, пироги, зерно,
сало, хліб, риба (щука), локшина, кропива, тканина, молоко, сир, яйця,
ягідне вино, вівсяний хліб.Лада (Леда,Рада, Рода, ) - Мати Богів, старша Рожаниця, Богиня світової
гармонії, покровителька пологів, жінок, дітей, шлюбу, любові, жіночих
справ, врожаю, родючості. Жіноче втілення Рода, дружина Сварога.
Всі Богині - це її уособлення та прояви. Лада - Богиня життя, весни,
родючості, народження, жита-зерна, яка витворює і воскрешає відмерлу на
зиму природу, робить землю плодючою.
Лада символізує світову любов, що є основою життя на землі. Мати Лада
після смерті збирає душі праведників, які стали іскрами, і йде у
людський світ, вкладаючи їх у лоно жінкам, які прагнуть дитини.
Супутницями Богині є почуття Чарівності і Любові. Прилітаючи у цей світ
на чарівній колісниці, запряженій парою голубів і парою лебедів, вона
розпалює вогонь небесних гроз, проганяє злі сили, виводить з-за
холодних хмар світлосяйне сонце.

Богиня Лада принесла світові Живу Воду, прийшовши до людей по веселці з
немовлям (Божичем) на голові. У руці вона тримає червоне яблуко з
виноградною лозою. Немовля при цьому символізує Явлений (втілений)
світ, а яблуко (або яйце)- початок усього сущого, камінь Алатир
(Сваргу, Сонячний хрест).
Прекрасні дні травня і початку червня з давнини присвячувались Ладі і
знаменувались загальними ігрищами. Тим, хто приносить їй пожертви, вона
пророкує майбуття. Приносили жертви їй також жінки, які не могли мати
дітей, щоби вона сприяла зачаттю.
Лада прийшла вперше до людей з яблуком та виноградом, виростила перше зерно жита.
У Лади двійко дітей: Леля, чарівна Богиня кохання, та Полель, Бог світлого дня.
Прояв Лади, Жива, - живителька та подателька благ. Щорічно, коли
зустрічаються перші зорі в сузір'ї Перуна (Стрільця), Богиня Лада,
народжує нове Сонце (Божича-Коляду - Сонце зимового сонцестояння),
після чого вона разом з Сварогом протягом 12 ночей творить Всесвіт.
Свято Великої Лади відзначається з піснями цілий місяць - від 25 травня до 25 червня.

В пожертву Ладі приносили: оладки, кашу, хліб, сир, мед, сир, молоко,
олію, крупи, пироги, нитки, візерунчате печиво, шкурки куниць, ласок і
соболів, зерно, яйця, пиво, хустки, полотно, вовну, посуд.