О сообществе

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.
Вид:
краткий
полный

Ми любимо тебе, Україно!

Олесь Доній захистить бібліотеку для дітей у ПолтавіСьогодні, 18 липня, народний депутат України, член депутатської групи «Народна самооборона» Олесь Доній відвідав Полтаву.

Причиною візиту народного депутата до Полтави стало позавчорашнє захоплення приватними особами приміщення обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

Під час візиту Олесь Доній зустрівся з начальником Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Полтавській області Михайлом Цимбалюком та директором бібліотеки Леонідом Чобітьком, повідомляє «Майдан».

Народний депутат України отримав необхідні документи для проведення власного розслідування.

Джерело: "Народна самооборона"

Олесь Доній розслідуватиме захоплення бібліотеки у Полтаві

Сьогодні народний депутат України, член фракції "Наша Україна - Народна самооборона" Олесь Доній відвідав Полтаву.

Причиною візиту народного депутата до Полтави стало позавчорашнє захоплення приватними особами приміщення обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

Під час візиту О.Доній зустрівся з начальником Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Полтавській області Михайлом Цимбалюком та директором бібліотеки Леонідом Чобітьком. Народний депутат отримав необхідні документи для проведення власного розслідування.

Майдан

Байдужість Президента Ющенка спровокувала захоплення бібліотеки

Полтавський активіст ВГО Альянс «Майдан» Тарас Токар переконаний, що саме байдужість Президента України Віктора Ющенка до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного спровокувала позавчорашнє захоплення і руйнацію приміщення бібліотеки.

Протягом трьох років колектив бібліотеки звертався до Президента України та інших владних інстанцій з проханням вирішити проблему з приміщенням для бібліотеки. Але проблема не тільки не вирішувалася, а й колектив зачасту не отримував письмових відповідей на свої звернення.

Під час захоплення бібліотеки одному з її захисників Тарасу Токарю вдалося коротко переговорити з одним із претендентів на приміщення Олександром Павлюченком. Павлюченко пояснив, що йому і його друзям набридла ситуація, коли протягом року голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев взагалі уникав будь-яких переговорів щодо подальшої долі спірного приміщення. Саме через це вони прийняли рішення зайняти це приміщення.

Ігнорування Президентом звернення колективу бібліотеки стало останньою провокацією, яка підштовхнула підприємців захопити приміщення дитячої бібліотеки. Вони відчули, що цей заклад культури не потрібен навіть Гаранту Конституції.

Майдан

ФАШИЗМ В УКРАЇНІ: У Полтаві повністю знищена дитяча бібліотека

Схоже, що громадянин Ющенко став Президентом рейдерської України, в якій надалі пануватиме фашизм.

Сьогодні вночі приміщення Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, яке учора було захоплене бізнесменами, майже повністю зруйноване.

Троє полтавських бізнесменів поставили на коліна цілу державу, президентом якої громадянин Віктор Андрійович Ющенко обраний помилково.

Майдан.

У Полтаві, де керує БЮТ, знову захоплена дитяча бібліотека

Учора, о 6.40 годині, у Полтаві знову захоплене приміщення обласної бібліотеки для дітей імені Панаса Мирного.

Група людей на чолі з місцевим "підприємцем" Олександром Павлюченком вдерлася
в приміщення бібліотеки, викинувши звідти охорону - сторожа і міліціонера.

З фасаду будинку знову здерті вивіски. Всередину приміщення нікого не пускають.

Наразі, керівництво обласної міліції вже знає про факт захоплення приміщення дитячої бібліотеки.

Майдан

Позитивчик.

  • 15.07.08, 20:59

Трішки плакатів
Трішки еротики


Цілком нейтральне.


Ну і на завершення, трішки контраверсійні.


Для українців-клонів, які розмовляють албанською:
        

Наше співтовариство побудовано на любові, а не на ненависті


70 блогерів співтовариства «Ми любимо тебе, Україно!» та 14 колекціонерів фотографій каналу «Ми любимо тебе, Україно» об’єднало одне – любов до рідного Краю.

Але окремі блогери, які не входять до нашого співтовариства, намагаються показати нас іншим блогерам та звичайним читачам, як таких, що ми згуртувалися, нібито, ворожим відношенням до Росії. Крім того, нам приписують надто палку любов до НАТО та відданість Сполученим Штатам Америки. Все це, звісно, не так. На противагу нам вже створено декілька альтернативних співтовариств.

Добре, що ми сколихнули хвилю патріотизму на сайті www.i.ua Цією хвилею, як і передбачалося, ми сколихнули напівдрімаючих ненависників нашої молодої незалежної країни. Їм не сподобалася наша ідея про об’єднання всіх патріотів-блогерів цього сайту. І розпочалася війна, але, добре, що дискусійна.

Але окремим блогерам цього здалося замало, і вони негайно розпочали створювати альтернативні співтовариства, задавшись метою спрямувати тих блогерів, які не приєдналися до нас, до чвар, розбрату, повернення до минулого, а також побудови, якоїсь незрозумілої України. Такі ідеї отримали мінімальну підтримку – до десятка блогерів (такого масового сайту) займаються, щиро кажучи, фігнею.

Тому закликаю всіх блогерів сайту www.i.ua не розпалювати ворожнечу між собою. Навіть, якщо ми живемо у різних країнах, маємо різні погляди на життя. Не забувайте, всі ми люди – мешканці планети Земля. А тих, хто відчуває себе справжнім Українцем чи Україночкою та ще не є учасником співтовариства «Ми любимо тебе, Україно!» - долучатися до нашої команди. Наше співтовариство побудовано на любові, а не на ненависті. Так було і так буде завжди!

Слава Україні!

Україна загине

  • 10.07.08, 10:49

Україна загине,

рятуючи світ від голоду,

або до причин появи теорій семітського походження

трипільської культури  та заснування Києва іудеями

(дивись „Вітчизняні дегенерати на тлі реалій розвитку

прогресивного громадянського суспільства”,

частина четверта на сайті  unaunso.org)

 

Україна - одна із ключових держав, що може допомогти у виході із продовольчої кризи, що очікується незабаром у світі, повідомляє DW. Таку заяву зробили британські екологи. Вони вбачають в Україні великий потенціал, здатний вивести світ із кризи.

У статті "Їжа закінчується" лондонської газети Guardіan називається причина, що прискорює настання дефіциту: усе більше земель, в Америці й на Заході, але й в інших частинах планети, які раніше використовувалися під виробництво продуктів харчування, тепер використовуються для культивування біопалива для виробництва етанолу й інших "чистих" джерел енергії - як з метою не забруднювати атмосферу, так і для зниження залежності від нафти з вибухонебезпечного й нестабільного Близького Сходу.

І це, як стверджують експерти, є чинником, що сприяє збільшенню цін на продукти харчування. Якщо до цього додати скорочення обсягів води, природні катастрофи й ріст населення, попереджає лондонське видання, то виходить "рецепт нещастя", пише La Repubblіca.

Світова продовольча організація під егідою ООН передбачає, що попит на біопаливо в найближчі 3 роки зросте на 170%. А звіт Організації економічного співробітництва й розвитку допускає, що в наступні 10 років ціни на продовольство у світі можуть зрости на 20 -50%.

Тим часом ростуть ціни на продовольство. Як зазначив в інтерв`ю британському виданню Guardіan експерт консалтингової фірми Deloіtte Марко Гілл, світові ціни на кукурудзу цього року подвоїлися. У червні ціни на пшеницю були найвищими за десятиліття.

У зв`язку з тим, що експорт зі США помітно падає, екологи зазначають, що найкращим варіантом рішення проблеми було б виробництво Україною, Аргентиною, Польщею (ось чому йде така шалена боротьба поляків за Польщу!) й Казахстаном більших обсягів продовольства на експорт.

Як повідомлялося, ціни зерна на світових товарних ринках досягли рекордно високої відмітки. Експерти побоюються, що це може призвести до подорожчання хліба.

ВГО Альянс "Майдан": Що гарантує гарант Конституції?

Президенту України
01220, Київ, вул.Банкова, 11

05 липня 2007 р.

Вельмишановний пане Президенте,

З повідомлень засобів масової інформації нам стало відомо, що 5-го липня цього року, у м.Севастополі на Графській пристані відбулися події, відсутність належного реагування на які з боку української влади може потягти за собою надсерйозні для національної безпеки негативні наслідки.

Як повідомляється, після того, як військовослужбовцями ВМС України було встановлено меморіальну дошку на честь 90-річчя підняття українського прапора над кораблями Чорноморського флоту, на них було здійснено зухвалий напад численною групою осіб, ідентифікованих як членів та прихильників організацій проросійського спрямування, іноземних громадян. При цьому нападниками, які використовували брутальну фізичну силу та відповідні знаряддя, спеціально пристосовані чи відпочатку придатні для завдання тілесних ушкоджень, було прорвано загородження моряків ВМС України та знищено вказану меморіальну дошку. За наявною інформацією, зазначені дії відбувалися з використанням символіки іншої держави та при повній бездіяльности співробітників українських правоохоронних органів.

Очевидно, що окрім шкоди, безпосередньо завданої здоров'ю громадян України та майну, такі протиправні дії нападників, надто – у поєднанні з бездіяльністю нібито української міліції, несуть у собі ще більшу загрозу – пов'язану з психологічним впливом як на тих правопорушників, що мають всі шанси вкотре залишитися непокараними, на членів та очільників відповідних антидержавних утворень та передусім – на військовослужбовців ВМС України, що, не маючи наказу на застосування сили, не могли себе захистити і не були захищені правоохоронцями. Їхнім головнокомандуючим є Ви, пане Президенте і вони мають підстави розраховувати на Вашу належну реакцію, на Ваші рішучі дії.

Ми переконані, що Ви, як глава держави, розумієте глибину проблеми і масштаб прямої і явної загрози національній безпеці України, безпеці держави, обраним главою якої Ви є. Тому маємо надію, що Ви погодитеся – якщо призвідці і учасники нападу не будуть покарані, якщо діяльність відповідних антиукраїнських утворень не буде унеможливлено, якщо українським військовим на українській землі не буде гарантовано безпеку – говорити про український статус Севастополя нема підстав. І це може бути лише початком ланцюговою реакції.

Різниця між організованими злочинними угрупованнями, що діють в різних краях держави і організованими проросійськими утвореннями у Севастополі, на наше переконання, лише в тому, що суспільна небезпека від діяльности перших є меншою, аніж других, через те, що у другому випадку загроза має великою мірою політично-військовий характер напівприхованої агресії та відверто зовнішнє походження.

Вельмишановний пане Президенте! Ми свідомо звертаємося до Вас, а не до керівників правоохоронних органів, оскільки за існуючої системи владно-організаційних відносин сподіватися від них на рішучий відповідальний чин та системні заходи можна лише за чітко виявленої волі найвищого керівництва держави. На таку Вашу волю ми і сподіваємося, закликаючи Вас, як главу держави, гаранта Конституції, Головнокомандувача Збройних Сил України, голову РНБОУ, вжити належних заходів для відновлення правопорядку, гарантування національної безпеки.

Запевняємо Вас, що Вашу відповідь, котру просимо надіслати на вищенаведену адресу, буде широко оприлюднено.

З повагою, та надією, що Ваш Секретаріат цього разу сприятиме комунікації громадян і виборців з Президентом України

ВГО Альянс "Майдан"


****
звернення надсилається у письмовому вигляді відповідно до ст.40 Конституції України та Закону України "Про звернення громадян"

До теми Голодомору

  • 09.07.08, 11:26

СБУ. Згадаємо їх поіменно

 Служба Безпеки України повідомляє нам керівний склад НКВД в Україні 30-х років ХХ століття : http://sbu.gov.ua/sbu/doccatalog/document?id=39281

 

Нарком В.А.Балицкий

Заступники - К.М.Карлсон, З.Б.Кацнельсон.

Виконавці: С.С.Мазо М.К.Александровский В.Т.Иванов С.Н.Миронов-Король О.Б.Розанов М.М.Тимофеев М.Д.Шаров Ю.І.Бржезовский Г.Б.Загорский Я.З.Каменський В.ЗОЛОТАРЕВ Б.В.Козельский Я.К.Крауклис Ю.Ф.Кривец В.Я.Левоцкий П.В.Семенов Д.М.Соколинский М.Г.Чердак П.Г.Шестак-Соколов С.М.Циклис М.Ю.Амиров-Пиевский Л.С.Арров-Тандетницкий И.Я.Бабич О.М.Берман В.М.Блюман Я.Д.Борецкий Б.Ю.Борин С.І.Борисов-Лендерман Н.Я.Боярский С.С.Брук И.А.Вепринский А.И.Геплер О.С.Глуховцев М.И.Говлич С.И.Гольдман Г.А.Гришин-Клювгант В.А.Двинянинов М.Г.Джавахов С.М.Долинский-Глозберг Г.Т.Донец Т.П.Дорожко Н.Б.Едвабник Ю.Д.Елькин О.Г.Евгеньев С.И.Заславский М.О.Извеков Б.Б.Каган И.Я.Казбек-Каплан Ю.Е.Каневский А.Е.Караганов С.Т.Карин-Даниленко Я.Л.Карпейский М.Я.Кларов-Соловейчик И.И.Ключкин М.Б.Корнев Д.С.Леопольд-Ройтман В.Я.Лея В.И.Ляшик Б.А.Манькин Д.М.Медведев И.Д.Морозов И.С.Найдман Н.Ш.Новаковский В.И.Окруй Д.В.Орлов Г.М.Осинин-Винницкий Я.А.Пан Я.В.Письменный М.Т.Приходько Я.І.Райхштейн А.М.Ратинский П.М.Рахлис Л.Й.Рейхман О.И.Риклин В.М.Розов Н.Л.Рубинштейн С.И.Самойлов-Бесидский С.И.Самовский А.Я.Санин-Затурянский А.В.Сапир О.К.Уралец-Кетов Я.Ю.Флейшман М.Г.Ханников М.И.Шелудченко Ю.С.Шатов О.М.Шерстов Р.Е.Штурм Л.Т.Якушев

 

Національність. Національний склад  керівництва НКВД УССР: евреї - 60 (66,67%), росіяни - 13 (14,44%) українці - 6 (6,67%), латиши - 3 (3,33%) поляки - 2 (2,22%) білоруси - 1 (1,11%), немає даних - 5 (5,56%)