хочу сюда!
 

Лида

46 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 44-55 лет

Травневий заклик від Жоржа Дикого

ЖОРЖ ДИКИЙ

ЗАКЛИК 

Боротись хочу зі злобою

й мажорів наглості,

щоб жити в мирі з добротою

без війн і гадості.

Хотіти мало - щось роби!

Саме не зробиться!

Випрямлюй вікові горби -

душа де злобиться.

Не ний, не нудь і не кажи:

- А що я можу?

І не грози, а покажи,

як дати в рожу.

Та не сусіду чи менту -

вони не варті...

Набий ту гниду золоту

в державній варті.

І стань керманичем життя!

І стань людиною!

Щоби пишалася сім’я,

а ти - країною!

Час не повернеться назад -

чого чекати?!

Щоб було в світі все гаразд -

час повставати!

30.04.2012 р.

Коментар Жоржа Дикого: Хочу уточнити значення слова "повставати", яке багато хто розуміє як безлад-бунт і бійку з силовими структурами влади, а реальний зміст слова є: "повно ставати", тобто ставати повноправним розпорядником власного життя. У вірші йдеться про повстання як духовну категорію кожного - повстати проти власного самоприниження.

Подивився на ту червону чуму серпасто-молоткасту, що вирувала 1 травня по Україні, особливо на Хрещатику і згадав давній вірш Жоржа Дикого, написаний ще десь у 1989 р., а потім ще вражаюче для публіки його було зачитано у достопам*ятному Северодонецьку десь 1996 р.

Жорж Дикий

ВЕЛИКИЙ ЖОВТЕНЬ Веселитись будемо i усе забудемо. Все, чого не знаємо, – ми не пригадаємо. Нащо нам iсторiя?! Поперед – вiкторiя! Слава комунiзму! Та дивись крiзь призму: кольори красивi, а батьки вже сивi – їх життя минає, щастя чи хто має? Парость молодая – бур'яну безкрая... Мрiяти не будемо – все чуже огудимо! Лиш своє вiтаємо – тiльки ним ригаємо! Мерзосна теорiя: кожен, як калорiя. Витисли, мов клiзму – слава комунiзму! Скрiзь слова лестивi, скрiзь дiла злостивi. Тiльки Бог те знає, як всiх покарає: винищить до краю недолюдкiв зграю!

І ще пригадався випадок, коли десь ще на початку всіх подій у 1987 р. в Донецьку на площі Леніна виникла якась дискусія між членами тільки но створеним товариством "Меморіал" і ще там іншою публікою, ну і я там був - дискусії розводив. І вже тоді я отримав відповідь на всі часи, яка до цього часу мені пояснює оту черону гниль, що тримається вперто дотепер. Отже один чоловік доводив, що радянська влада чудова і зробила багато доброго, на що я наводи безліч доводів репресій і несправедливості совєтів, масові вбивства і безліч прихованих злочинів. Врешті-решт я дістав того чоловіка і він чесно вигукунув: "А мне нет дела до всего этого - мне было хорошо и я хочу, чтобы и дальше так было!" Огидно, але реальність така, що надто багато подібних червоних трупоїдів ще живе в нашій славній Україні, а це біда для держави і для людей честі, бо з такими яке майбутнє можна збудувати?

26

Комментарии

Гость: lkjmn

11.05.12, 15:08

  22.05.12, 18:31

  Всегда хорошо только в Раю, а ЗДЕСЬ по-разному бывает. И быть иначе не может. Исключение составляют душевнобольные. И больных на всю голову, увы год от года всё больше и больше. Так, что до "инегораю" дорога ближе и легче.

   аноним

   32.05.12, 18:31

   Доводилося з такими типами зустрічатися.

    42.05.12, 18:34

    Влучно! Надихає!

     52.05.12, 18:40Ответ на 2 от UA2

     Про Рай - ви звідки такі впевненні? Бували?
     Я хочу не райського життя, а просто нормального, порядного, по честі

      62.05.12, 19:14Ответ на 5 от Богдан Бо

      Про Рай - ви звідки такі впевненні? Бували?
      Я хочу не райського життя, а просто нормального, порядного, по честі
      мій вік дозволяє мені сказати що я у тому "раю" був.

       72.05.12, 19:56

       На жаль ще багато трупоїдів залишилося

        82.05.12, 22:32

        Таке життя!
        Люди різні!
        Одні себе не шкодують. Горять і інших запалюють. Іншим все байдуже. Аби їх не чіпали. Не марнуйте часу на байдужих!

         92.05.12, 22:57

         гарні рядки
         все, що базується на ідеології та було оброблено часом - має здібність укорінюватись. 70 років будівництва "правильной страньі" даремно не проходять, тим паче, що підґрунтям однієї країни була інша (теж така собі ЬІмперія).
         до сьогодні совки вчать молодь "як хорошо бьіло", а реальність наша - злидні. то що ми можемо протиставити супроти тоталітаризму, якого дехто і не бачив, бо жив як рослина?

          103.05.12, 09:26

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая