хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Тепер кожному стане в пригоді

http://gazeta.ua/articles/politics/429621/3#photos 

Відчую кожного, туалетний папір з язиком колишнього зека, теперішнього харанта, користуйтесь на здоров'я.

Бачачи цю здорову пику й могутній язик, усвідомлюєш він допоможе, з цим завданням він повинен справитись.

Цікаво на виборах будуть роздавати продукти й ці агітаційно-гарантійні рулони ознаки турботи колишнього зека про народ. Без таких переконливих фактів турботи про простих людей ПРній компанії буде важко переконати виборців.

   

Отож у випадку наявності в туалетах перед виборами цих агітаційних матеріалів Ви голосуватимете за гаранта ?


17%, 8 голосів

67%, 31 голос

15%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
27

Коментарі

13.04.12, 10:26

Колишній двічі зек невинно засуджений може реалізувати себе тільки на зоні, серед нормальних людей йому важко знайти своє призначення.

    23.04.12, 12:49

      33.04.12, 14:11Відповідь на 2 від Танк_

      Голосувалка показує, що люблять у нас працьовитих хлопців От чи не обмануть їх знову

        43.04.12, 15:24Відповідь на 3 від stepan

        Голосувалка показує, що люблять у нас працьовитих хлопців От чи не обмануть їх зновуЦе не репрезентативна вибірка Тим більше, ти чомусь не розсилаєш. Зараз я це зроблю за тебе - до вечора результат буде суттєво іншим.

          Гість: lkjmn

          53.04.12, 15:29

          Боюся, що для того, щоб реально бути обраним йому доведеться таки лизнути пару-десять мільйонів разів.

            63.04.12, 15:39

              73.04.12, 15:39

              Та я занадто ціную свою ....як би це сказати покоректніше ( )
              І папером з таким зображенням я її витирати не збираюсь....

                83.04.12, 15:41

                якась неправильна голосувалка. Я б поставила інші пункти. 1. Буду користуватись таким папіром. 2. Не буду таким користуватись. З задоволенням би використала пахана за призначенням

                  93.04.12, 15:45Відповідь на 8 від Лінулька

                  Та вже пізно міняти, я голосувалки навмисно не роблю простими, щоб у них також був шанс похвалити свого улюбленця

                    103.04.12, 15:47Відповідь на 9 від stepan

                    тоді п1. однозначно

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна