хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

«Посади дерево і збережи його»

А ви посадили хоча б одне дерево у своєму житті?

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 186/2008
Про проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою

З метою забезпечення збереження та примноження зелених насаджень у містах та інших населених пунктах, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об'єктів масового перебування та відпочинку населення, залучення громадськості, насамперед дітей і молоді, до вирішення цих завдань постановляю:

1. Провести в Україні з 5 березня до 20 квітня 2008 року Весняну толоку з озеленення та благоустрою.

2. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування в рамках проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою забезпечити:

організацію та здійснення заходів із благоустрою та озеленення населених пунктів, зокрема створення в установленому порядку у кожному населеному пункті нових зелених зон, парків, скверів, висаджування саджанців дерев і чагарників;

впорядкування, в тому числі приведення до належного естетичного та санітарного стану, прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об'єктів масового перебування та відпочинку населення, а також створення нових дитячих та спортивних майданчиків;

проведення у загальноосвітніх навчальних закладах акції «Посади дерево і збережи його»;

залучення до участі у зазначених заходах волонтерів, громадськості, насамперед учнівської та студентської молоді з відзначенням найбільш активних учасників Весняної толоки з їх числа.

3. Головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій поінформувати до 1 травня 2008 року про результати виконання цього Указу.

4. Державному комітету телебачення та радіомовлення України забезпечити широке висвітлення підготовки та проведення Весняної толоки з озеленення та благоустрою.

5. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 1 квітня 2005 року № 571 «Про Всеукраїнську акцію «Зелений паросток майбутнього».

6. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

3 березня 2008 року
16

Коментарі

Гість: banderos_xxl

17.03.08, 16:10

Так посадив і досить багато .Самі визначні ростуть в парку "Европа 2000" в Чернівцях на Південно-кільцевій ...

    анонім

    27.03.08, 16:11

    -ржунемогу

      37.03.08, 16:12Відповідь на 2 від анонім

      а что здесь смешного???

        Гість: pivolub

        47.03.08, 16:12

        Шановний пане ТриАда! Я розумію, що укази Президента - це важливо, але це ж не означає, що їх треба копіпастити в блог! Адже він призначений для того, щоб викладати власні думки! А для указів Президента є інший сайт, на якому вони, зрештою, і розміщені - http://www.president.gov.ua/documents/.
        В жодному разі це не висловлення "фе", просто думки з приводу...

          57.03.08, 16:17Відповідь на 4 від Гість: pivolub

          Думаю, що я не займаюся рекламою Указів Президента. Я підняв проблему, згадану у цьому Указі. А Ви посадили дерево?

            67.03.08, 16:17Відповідь на 4 від Гість: pivolub

            а я висловлю ФЕ. бо отримав це ще і на почту. Більше не тре!
            краще би посадив бандитів в тюрми! Обіцяв же!

              77.03.08, 16:19Відповідь на 6 від Plast

              одне іншому не заважає

                Гість: banderos_xxl

                87.03.08, 16:21Відповідь на 4 від Гість: pivolub

                Шановний пане ТриАда! Я розумію, що укази Президента - це важливо, але це ж не означає, що їх треба копіпастити в блог! Адже він призначений для того, щоб викладати власні думки! А для указів Президента є інший сайт, на якому вони, зрештою, і розміщені - http://www.president.gov.ua/documents/.
                В жодному разі це не висловлення "фе", просто думки з приводу...
                Згідний що блог для висловлення власних думок .Так пан Тріада і спитав чи ви посадили хоч одне дерво в своему житі йому це цікаво .А указ призедента він вивісив як приклад що проблемою дійсно переймаються.

                  Гість: banderos_xxl

                  97.03.08, 16:22Відповідь на 6 від Plast

                  а я висловлю ФЕ. бо отримав це ще і на почту. Більше не тре!
                  краще би посадив бандитів в тюрми! Обіцяв же!
                  Згідний

                    107.03.08, 16:23Відповідь на 8 від Гість: banderos_xxl

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна