хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Про Гайтану та інше.

"Так, Гайтана добре співає, але вона не представляє нашу культуру, тому ми в черговий раз програємо. "Євробачення" має бути шоу національних талантів. Гайтана - це наднаціональний талант, тому розмивається сам сенс "Євробачення". І краще було б, якщо на цей конкурс поїхала людина, яка представляє саме Україну. А виходить так, що ми не хочемо показати своє обличчя. І Україну будуть асоціювати з іншим континентом, десь в Африці", - зазначив у коментарі "Новому Регіону" член Політради ВО "Свобода" Юрій Сиротюк.

Чи репрезентує "Євробачення" культуру громадян певної країни?

Чи на "Євробаченні" співають національними мовами?

Чи обов'язково репрезентує "Євробачення" культуру титульної нації держави-учасника?

Цей пісенний конкурс, швидше, є такою собі одою мультикультуралізму та мультиетнічності.

Тому Гайтана цілком вписується у такий формат "Євробачення", а, отже, має певне моральне право там представляти Україну.

                                                                                                               Андрій Калахан

http://gazeta.ua/blog/2428/za-kulisami-skandalu-z-evrobachennyam-oda-multikulturalizmu

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Має таке право, бо ще і є громадянкою України. Якщо розмірковувати подібно Сиротюку, то тоді треба відмовити у праві виступати за збірну і Мілевському, і Алієву, не кажучи вже про Девіча. Та мені здається, що люди, які отримали українське громадянство і виступають від імені України приносять державі тільки користь.

Ю. Сиротюк має право на свою точку зору. Більше того, впевнений, що якби щось подібне сказав хтось інший, не свободівець, не було б такого галосу. Але він політик і тому повинен передбачати наслідки своїх висловлювань. Подібні заявки навряд чі додадуть ваги Свободі, і перед усім, на Сході та Півдні, тобто у тіх регіонах, на які націоналісти мають звертати особливу увагу.

9

Коментарі

126.02.12, 14:05

дурноватые свободовцы, когда пела на Евровидение Тина Кароль, еврейка, то можно, а Гайтана нельзя, идиоты, тьфу

Гайтана выступит шикарно, да да

    Гість: Тираъ

    226.02.12, 14:07Відповідь на 1 від Panya

    дурноватые свободовцы, когда пела на Евровидение Тина Кароль, еврейка, то можно, а Гайтана нельзя, идиоты, тьфу

    Гайтана выступит шикарно, да да
    Самотняяя босааа! (нра эта пестня)

      326.02.12, 14:08Відповідь на 2 від Гість: Тираъ

      да, мне тоже нра

        426.02.12, 14:10Відповідь на 2 від Гість: Тираъ

        тока я думал что она поёт Самотняяя позааа

          Гість: Тираъ

          526.02.12, 14:13

          Наконецто дошло... значить Гайтана на Евробачення? Ну и нормуль.
          Подкидываю чудесный пример: фильм "Тени забытых предков", режиссёр Сергеё Параджанов (очень украинская фамилия). Фильм - шедевр украинского кино.
          Дальше: первые кинооперы советского кино(кино СНГ) какие? "Наталка-Полтавка" и "Запорожець за Дунаем". Кто режиссёр? Иван Кавалеридзе (тоже очень украинец). он же поставил фильмы: "Злива" та "Прометей"(на тему поэмы Шевченка "Кавказ".
          Литература. Кто там у нас? Марко Вовчок (если не ошибаюсь?)

            Гість: Тираъ

            626.02.12, 14:13Відповідь на 3 від Panya

            да, мне тоже нравсё никак не скачаю

              Гість: Тираъ

              726.02.12, 14:16Відповідь на 3 від Panya

              да, мне тоже нраодинокая и босая - это архетип женщины-мага. в Украине
              пестня очень даже национальная, вглубь рулит

                Гість: Тираъ

                826.02.12, 14:19

                на щот товаресча Сиротюка... не в курсе...а какое отношение он имеет к культуре и к эстраде в часносте?

                  926.02.12, 14:19Відповідь на 7 від Гість: Тираъ

                  видел ее интервью пару лет назад, одесское, очень позитивный человечек

                    Гість: Тираъ

                    1026.02.12, 14:23Відповідь на 9 від Panya

                    я к ней как относилась...пару годков в деццтве провела с детьми вот с такой тёмной окраской. Обижали их. Я ей сочувствовала. Это ж непросто быть не такой как все.
                    Времена тогда другие были.
                    Счас немного легче, но всё же. Смотрела и думала:"Молодец. некрасивая (на мой взгляд) полноватая девочка - сумела преодолеть себя". Может она и не такая. но именно я так к ней всегда относилась.
                    Как можно сейчас вот так практически травить человека? Ну судя по цитатам.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна