хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Фобія - це хвороба. А ми не хворіємо, а пишемо про любов



Набридло читати замітки, насичені фобією та ненавистю. Їх й так вистачає у нашому повсякденному житті. Хочеться чогось теплого, яскравого - насиченого любов'ю.

Давайте шукати позитив і писати про нього, хоча його й не так багато. Давайте писати про любов. Давайте любити Україну і голосно заявляти про це на весь Світ. Будьмо!!! podmig
14

Коментарі

Гість: ГарбуЗЭК

110.12.11, 21:54

давай. а еще лучше будем любить жен и детей. и не кричать об этом на весь свет. мы же не московиты.

    210.12.11, 21:57Відповідь на 1 від Гість: ГарбуЗЭК

    А не треба кричати. Можна говорити і пишатися тим.

      310.12.11, 22:01Відповідь на 1 від Гість: ГарбуЗЭК

      я люблю моченые арбузы

        Гість: NoTaRь

        410.12.11, 22:03Відповідь на 3 від Doppler

        я люблю моченые арбузыГарбуз - не Арбуз!

          510.12.11, 22:07Відповідь на 4 від Гість: NoTaRь

          Заметка про любовь, заметь. Или у тебя тыквенный шовинизм? Арбузы что, любить не политкорректно?

            Гість: NoTaRь

            610.12.11, 22:12Відповідь на 5 від Doppler

            Заметка про любовь, заметь. Или у тебя тыквенный шовинизм? Арбузы что, любить не политкорректно?не...коректно...но то друга любоффф

              710.12.11, 22:13Відповідь на 6 від Гість: NoTaRь

              Хочешь поговорить об этом?

                810.12.11, 23:58

                  анонім

                  911.12.11, 04:54

                  А я не только люблю арбузы, но постоянно говорю об этом и дико горжусь своей этой любовью.
                  А ещё люблю массаж и тоже сильно горжусь. Безо всякой фобии и ненависти. Ни к массажистам, ни к арбузам.
                  Ты думаешь, что голосить на весь свет о своей любви, более достойно, чем молча что-то делать для предмета своей любви?

                    1011.12.11, 21:05

                    Дуже добрі і красиві заклики-давайте писати про любов.Але чому Ваши модератори дозволяють різним хамам тіпа "чиновник" поплюжити український народ,сіяти між етнічну ворожнечу що заборонено 37ст Конституції. Може це робится навмисно щоб було за що закрити портал?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна