хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Несвяткове свято 20-річчя Збройних Сил України

Особливого піднесення з нагоди цієї значної дати не відчувається, тому оприлюдню одну інформацію про наші святкові військові події на Львівщині

На Львівщині на території військової частини урочисто відкрили й освятили каплицю Пресвятої Богородиці

| 06.12.2011 |  |10:00|
У день святкування Введення в храм Пресвятої Богородиці, а також з нагоди 20-річчя від дня створення 9-го окремого ремонтно-відновлювального батальйону та Збройних Сил України у військовій частині, що дислокується у районному центрі Золочів Львівської області, урочисто відкрили та освятили каплицю Пресвятої Богородиці.
В урочистостях взяли участь представники місцевих органів влади, священнослужителі, члени сімей військовослужбовців.
Командир окремого ремонтно-відновлювального батальйону підполковник Ігор Задорожний, який підтримав ідею спорудження каплиці на території військової частини, розповів, що втілити задум у життя вдалося завдяки зусиллям всього колективу. Він також наголосив, що ще з княжих і козацьких часів покровителькою Українського війська вважали Пресвяту Богородицю. Саме тому у Золочеві на її честь спорудили каплицю, приурочивши її відкриття до 20-річчя з дня створення військової частини та Збройних Сил України.
– Це святе місце стане для кожного, хто служить у нас, не тільки осередком душевного спокою. Каплиця покликана стати одним із важливих елементів виховання у військовослужбовців почуття відповідального ставлення до виконання обов’язку і служіння українському народові, – зазначив командир військової частини.
Слід також зауважити, що 5 грудня особовий склад 9-го окремого ремонтно-відновлювального батальйону 13-го армійського корпусу відзначив 20-ту річницю від дня свого створення. Таким чином, ця військова частина практично є ровесницею Збройних Сил України.
А за підсумками минулого навчального року батальйон визнаний кращим серед ремонтних частин і підрозділів армійського корпусу.
http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&part=news&sub=read&id=22715

Коментар Б.Г,: що тут сказати в додаток окрім простої істини, що у випадку якогось конфлікту у нас вся надія виключно на Божу силу, а не на міць Української армії. Нещодавно бачив у Львові, як наші славні вояки копирсалися у будівельних купах сміття, вибираючи звідти бруківку на роботах турецької фірми по вул. Городоцька, а перед тим інші солдатики вивозили архівні фонди в поміч бібліотеці Стефаника - служба! Ось вони, захисники наші як вчаться воювати з ворогом. І згадую свою подібну нікчемну службу в Радянській Армії, яка у глобальному масштабі власне і стала одною з причин розвалу СРСР. Тепер черга України...
З того всього щось жодного бажання нема вітати наших славних вояк Збройних Сил України - вибачайте, панове 
21

Коментарі

анонім

16.12.11, 14:36

треба було думати про обороноздатність країни коли дупою голосував за яничарську антидержавну нечисть

    26.12.11, 14:44Відповідь на 1 від анонім

    Веселий хлопчику, коли ЮВТ була при владі прем'єром - ЗСУ деградували так, що Януку вже і руйнувати нічого

      36.12.11, 14:59Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Веселий хлопчику, коли ЮВТ була при владі прем'єром - ЗСУ деградували так, що Януку вже і руйнувати нічогоПробували бігти, коли руки, ноги слухать Іуд українського народу. а не свою голову?

        46.12.11, 15:27Відповідь на 2 від Богдан Бо

        згоден. Янек і ЮВТ - одної дупи г...но.

          56.12.11, 15:32Відповідь на 4 від uraha

          Я про другий тур так і казав: мене примушують обирати поміж двома купками лайна, а я не буду цього робити
          На жаль не бачу, що наступні вибори будуть інакшими

            66.12.11, 17:16Відповідь на 5 від Богдан Бо

            Тоді ви потрапили у вороги

              76.12.11, 18:04

              не схоже на свято

                86.12.11, 20:59

                Вітати необхідно з одної дуже вагомої причини...вітати за терпіння з яким продовжують служити люди, яким пообрізали по саме "не хочу"...а за каплицю стидоба забирає....віру замінили модою...

                  97.12.11, 13:39

                    107.12.11, 14:32Відповідь на 6 від uraha

                    Тоді ви потрапили у ворогиМене менше всього те хвилює
                    Я дуже хочу ще побачити хороших українських політиків, урядовців, економістів, правників тощо, які були б розумні й порядні, тобто людьми Честі.
                    Хочу, щоб люди відчували гордість за країну, в якій вони живуть радіючи, а не як зараз: виживають і проклинають.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна