хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

День Свободи! Так! І тільки так!

В моєму житті якщо і була якась важлива подія, якою я пишаюсь, то це прекрасна Помаранчева революція.
Хто і що б  не казали-нарікали, що то зле, а то не так - мені на всі ці балачки начхати. Як мало важить чи робити цей день святом чи ні - важливо те, що цей день був!
Єдине, що хочу відповісти на одне гниле провокаційне питання: "А що  тобі дала та свобода?" - Мені свобода дала відчуття власної гідності, а це - прекрасне відчуття!
І ще я надзвичайно гордий своєю країною Україною і нашим українським народом, що тоді в листопаді-грудні 2004 доказав свою силу і волю, як і в 2010 доказав свою мудрість, як це не парадоксально звучить, обравши президентом України Віктора Януковича. Чому так? Подумайте... Моя думка чітка: тому що ми не боїмося! Не боїмося бути демократичними і надавати владу опонентам, які нам не дуже симпатичні. Ми не боїмося!
Я можу написати трактат, якою була психологія народу в Україні до Помаранчевої революції і після, але зміст його буде однозначним: 24 серпня 1991 року ми стали незалежними як держава, а 22 листопада 2004 року ми стали державним народом!
"Ми не бидло і ми не козли -
Ми України доньки і сини!"
Наводжу цю знамениту фразу ось чому: по кількох місяцях після означених революційних подій у школі, де вчилась тоді в 4 класі моя донька, стався ось такий випадок: вчителька чимось була на клас злосна і обізвала всіх учнів "що вони не діти, а якась худоба..." і тут весь клас, що до того сидів понуро, без жодної домовленості раптом дружно продекламував вище наведену фразу. Для мене це є головним! Наші діти відчули, що батьки стали вільними людьми! І вони також є вільні!  І це є щастя!
Вітаю усіх-усіх з свободою!

Богдан Гордасевич
Львів-Рясне
22. 11. 2011

http://www.youtube.com/watch?v=PZLmE1OW2nU&feature=player_embedded#!
Рекомендую:
http://www.istpravda.com.ua/articles/2010/11/21/5446/
38

Коментарі

122.11.11, 15:58

Панове, я дуже хотів додати до свого допису відеокліп "Разом нас багато - нас не подолати" групи "Гринджоли", який тоді часто крутили по 5 каналу і на жаль щось не можу його відшукати, хоча і маю кілька дисків з тих часів, але власне цього знаменитого відео - ніде не можу відшукати.
Якщо хтось десь має чи знає - дайте посилання.

    222.11.11, 16:13Відповідь на 1 від Богдан Бо

    А кліп є на Ютюбі

      322.11.11, 16:14Відповідь на 1 від Богдан Бо

      http://www.youtube.com/watch?v=_I5vzGZUmz4

        422.11.11, 16:17

        http://www.youtube.com/watch?v=Ky_NbHtA91c
        Дійсно, там багато різних роликів з цією чудовою піснею.
        Дякую за правильні та добрі слова, Богдане!

          522.11.11, 16:19

          Скільки Помаранчовій ревлюції віддали сил українці Донеччини -
          і порахувати не можна. Ми тоді ПЕРЕМОГЛИ!

            анонім

            622.11.11, 16:47

            Гарні слова, повністю підтримую! Дякую за них, Богдане!
            З Днем Свободи, друже!

              722.11.11, 16:55

              Вітаю Вас!
              Солідарна з Вами, ми довели, що гідні називатися народом.

                822.11.11, 17:21

                я був проти революції, бо на Сході насаджували іншу ідеологію. згодом я сказав так: подивимось, чи насправді вони щось зроблять. ну щось можливо і зробили, а щось не те щоб не зробили, а взагалі втратили довіру.
                насправді я не вважаю ту подію справжньою революцією, вважаю її потрібними у державі змінами. на жаль зміни ці не отримали належного розвитку, а потреба в них була.
                Революція (від пізнелат. revolutio — переворот, оберт, перетворення) — радикальна, корінна, глибока, якісна, змінна, стрибок в розвитку природи, суспільства або пізнання, пов*язанне з відкритим розривом з попереднім станом. Революцію як якісний стрибок в розвитку, як більш швидші й суттєві зміни, відрізняють від еволюції (де розвиток проходить більш повільно) та від реформи (де відбуваються зміни частини системи).

                  922.11.11, 18:22

                    1022.11.11, 18:32

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна