хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Гускій магш !

За кого чи за що марширують ці хачики, ви не задавали собі питання ?

Парадокси Московії boyan :

1) хачики Гуські чи не Гуські ?

2) Навіщо в своїй державі марші влаштовувати rofl  таке саме як в Зімбабве негри б влаштували "марш білих" з плакатами "Зімбабве тільки для білих smeh

3) Що означає "Москва гуській город!" omg  на Москву набагато більше прав мають Українці та Монголи історично, а хачики зараз мають не неї більше прав економічно, то чиє це місто все ж таки ?

4) Якщо Московія моноетнічна країна то куди дівати більшість населення не українського походження ?

5) Гускій мігр - це українські (в основному) та білоруські слов'яни ? чи інгуші, калмики, карелці, адигейці, башкири, буряти, дагестанці .... який " Велікай Гускій мігр" без них, а головне питання чи визнавати їх гуськими чи ні ?  

Єдине в чому я впевнений це те, що з китайцями "Гускій мігр!" точно буде великим, і нічого паритись Московія буде їхньою і маршируйте скільки завгодно.


80%, 28 голосів

11%, 4 голоси

9%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
21

Коментарі

12.11.11, 20:16

Яка мета цих маршів гуських ? Влаштувати різню між хачиками ? Розділити московію на окремі держави? Підтримати пукіна ? Суть маршу в чому ???????

    23.11.11, 07:22Відповідь на 1 від stepan

    Царь Путюшка дает народу выпустить пар,чтоб потом с ещё большей силой любить своего "великого вождя"

      Гість: Рус с kija

      33.11.11, 07:36

        43.11.11, 09:42

        А по каким признакам видно, что это - ХАЧИКИ?

          53.11.11, 09:43Відповідь на 2 від Gaydamaka

          Царь Путюшка дает народу выпустить пар,чтоб потом с ещё большей силой любить своего "великого вождя"Что-то мне кажется, что не пройдет он на вождя... Хотя...

            63.11.11, 11:14Відповідь на 2 від Gaydamaka

            згоден, хай побіснуються а пукін слухає та їсть.

              73.11.11, 11:16Відповідь на 3 від Гість: Рус с kija

              Колись як часу буде багато, сяду перечитаю твій блог трохи просвічусь.

                83.11.11, 11:29Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

                А навіщо московитам-слов'янам пялити на себе маски, та й слов'ян там мало залишилось ? Я думаю це хачі заробляють на мітингу, от і маски понатягували.

                  Гість: burtka

                  93.11.11, 12:27

                  степан, браво!
                  в избранное, буду всем показывать как образец приступа свидомизма.

                    103.11.11, 13:08Відповідь на 9 від Гість: burtka

                    Бляха ти інколи можеш мислити тверезо, давай не будемо продовжувати далі бо доведеться мені на гускій з тобою перейти. Пукінській свідомізм це те що навязують зараз Україні, але ми ж не татаромонголи, не встиг нам совок такого стадного інстинкту прищепити.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна