хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Український рекорд Гінеса.

З Днем відновлення Незалежності всіх!!!
Друзі,

Вчора, як завжди по дорозі на роботу, слухаючи радіо, я почув новину про спробу встановити новий рекорд прямої трансляції єфіру без перерви, який присвячений Українській незалежності.

Україна - молода країна, молода для тих хто її не знає. І всі досягнення українців в будь якій сфері, то є досягнення України.

Спочатку я не надав великої ваги цій новині, але слухаючи ефір (бо дивитись немає часу), та час від часу таки поглядаючи на картинку з учора і от ще сьогодні, дійшов того, що ці люди таки заслуговують на нашу повагу, адже окрім того, що це ще одне намагання показати світу Україну, це ще й велике фізичне навантаження на ведучих каналу, які будуть працювати без сну і відпочинку більше 50-ти годин поспіль піднімаючи суспільно важливі теми.

Ведучі вже не сплять 23 години, пропоную висловити свою підтримку нашим співвідчизникам, які роблять цікаву і мабуть. таки корисну справу.
Зробити це можна тут

Трансляцію можна спостерігати тут,  трансляція йде і під час реклами, що дає змогу трохи більше пізнати людей, які показують нам новини.
24

Коментарі

124.08.11, 11:56

молодці

    224.08.11, 12:04

      324.08.11, 12:09

      Як не увімкну, там реклама. Що за!?

        424.08.11, 12:13Відповідь на 3 від Urban Boy

        Як не увімкну, там реклама. Що за!?Реклама звичайно там є, канал не може бути без реклами, Але я не розумію де ти там рекламу побачив, трансляція зі студії, під час рклами на ТБ, не припиеяється

          524.08.11, 12:20Відповідь на 4 від JR_Cerberus

          Слово даю. Мені теж було цікаво подивитись. Увімкнув, уперше опівночі 23-го, були якісь новини на російський, потім зранку и вдень, були новини і реклама. Увімкнув сьогодні зранку, була реклама магазину на дивані. Коли я дивився превью, то казали що ведучи можуть відпочити не більше 5 хвл і трансляція буду безперервна.

            анонім

            624.08.11, 12:29

            Якщо вже налаштувались - значить поб'ють рекорд.
            Тут головне пережити першу добу, а потім організм вмикає друге дихання і втома так не відчувається.

              724.08.11, 12:33Відповідь на 5 від Urban Boy

              Слово даю. Мені теж було цікаво подивитись. Увімкнув, уперше опівночі 23-го, були якісь новини на російський, потім зранку и вдень, були новини і реклама. Увімкнув сьогодні зранку, була реклама магазину на дивані. Коли я дивився превью, то казали що ведучи можуть відпочити не більше 5 хвл і трансляція буду безперервна.Я не знаю як трансляція виглядає по ТБ, я можу дивитися лише чере нет, тут реклама відсутьня, під час реклами не ТБ, в інеті йде трансляція зі студії, посилання у статті 5.ua/live

                824.08.11, 12:35Відповідь на 6 від анонім

                Якщо вже налаштувались - значить поб'ють рекорд.
                Тут головне пережити першу добу, а потім організм вмикає друге дихання і втома так не відчувається.
                Ну покищо тримаються молодцями.
                Зараз щось таке говорять, може після 13ї змінять ведучих, я до кінця не зрозумів, може й ні.

                  924.08.11, 12:42Відповідь на 7 від JR_Cerberus

                  Вибачаюсь за помарки, швидко писав. Так, я по телевізору дивився.

                    анонім

                    1024.08.11, 12:46Відповідь на 8 від JR_Cerberus

                    Якщо вже налаштувались - значить поб'ють рекорд.
                    Тут головне пережити першу добу, а потім організм вмикає друге дихання і втома так не відчувається.
                    Ну покищо тримаються молодцями.
                    Зараз щось таке говорять, може після 13ї змінять ведучих, я до кінця не зрозумів, може й ні.
                    Там, мабуть, умова така - ведучих не можна змінювати. В тому й складність.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна