хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Я не хакер, а хочу скопіювати...

Я не хакер, а хочу скопіювати наступний матеріал
http://www.rf-agency.ru/acn/stat_ru
і не виходить, отож якщо хто змогёть, то прошу надіслати мені емейлом або ще там якось, бо ну цікаво мати для архіву оце з отим "бачили очі...", наче свого не мають типу "без царя в голове" і тому подібне .
Ще б про Україну щось подібне хочу-хочу, але чи є у нас такі розумні джерела інформації...
11

Коментарі

117.08.11, 11:25

Могу скинуть файл с текстом в WORD 2007/
Напиши ящик скину.
Мой ящик [email protected]

    217.08.11, 13:23

    Есть два варианта, простой и очень простой. Итак простой - отмечаем курсором текст, жмем ctrl+c? затем открываем любой текстовый редактор, жмем ctrl+v, сохраняем. Очень простой - непосредственно в браузере сохраняем открытую страницу, например в формате mht. У меня в опере прошли оба варианта.

      317.08.11, 14:48Відповідь на 1 від ksvserg

      Я - [email protected]
      буду вдячний

        417.08.11, 14:51Відповідь на 2 від Aндpey*

        Пробував - не виходить у мене, тому і запитав - тисну всі традиційно а воно ні в яку. І навіщо такий захист опозиційній інформації, яку б навпаки треба легко тиражувати? Не розумію...

          517.08.11, 15:13

          Спасибо. И примерно то же -- об Украине.
          Тоько уровень жизни-- ЕЩЁ НИЖЕ.

            617.08.11, 15:15

            Этот текст легко копируется. Левую кнопку мыши давите-- и ведёте. Бывает, что текст защищён от копирования, это я видел только раз на болгарском сайте (рассказы) или фото защищено от копирования (на гватемальском литпортале) то есть, это очень редко бывает.

              717.08.11, 15:22Відповідь на 6 від фон Терджиман

              Так робив усі ці маніпуляції - не дає результату, тому і здивувався, тому і запитав, що то таке...

                817.08.11, 21:23

                В мене вийшло, я відкрила "документ ворд" виділила текст і просто його перетащила, без копіювання

                  917.08.11, 22:30Відповідь на 7 від Богдан Бо

                  якщо ще не зробив, то
                  виділяєш потрібний фрагмент мишкою і тиснеш на клавіатурі ctrl+c
                  у відкритому завчасно, наприклад Ворді, тиснеш клавіші ctrl+v

                  АЛЕ

                  про всяк випадок користуйся 2-3 броузерами

                  Опера, Мозіла, Хром..

                    1018.08.11, 07:38

                    Варіантів для збереження є досить. Я найчастіше роблю закладки.і в потрібний момент просто відкриваю.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна