хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Vже. Частина перша, відновлена з видаленого і піддана цензурі :)

Обов'язково уважно читати коментарі, якщо їх не видалять раніше разом із заміткою uhmylka  

Я ніколи не був прихильником Юлії Тимошенко.. Не був...

Але вона єдиний боєць в українській політиці - одночасно і ЖІНКА, і ЧОЛОВІК..

Українська політика в п'ятницю 5 серпня 2011 перестала існувати.. залишилась політика абсурду..

Думаю, що ще ніхто не усвідомив подій сьогоднішнього дня та їх наслідків для української державності..

Держава українська БІЛЬШЕ не існує ніж існує..tears

Бо Реальність витворюють ОСОБИСТОСТІ і не завдяки, і НАПЕРЕКІР "звичним" обставинам..

Наші політики (хоч які вони в отвір для фізіологічно випорожнення uhmylka наші) не особистості, а СТАВЛЕНИКИ та протеже певних сил, котрі не афішують себе. І лише у тім і є сила тих сил - у тому, що вони ховаються за своїх ставлеників-аватарів і на них же перекладають всю відповідальність за те, що діють зі всіма нами..

Точно так, як ховаються за аватарками на цьому сайті стукачі і сексоти, прикидаючись друзями 

Для мене не існує "української влади", я не визнаю Януковича за Президента і все його дуже й дуже непорядне оточення uhmylka - за легітимну владу - це влада стукачів та сексотів. Як і мої предки ніколи не визнавали влади Сталіна, якого дуже полюбляють сексоти всіх радянських і пострадянських спецслужб та державних органів.

Я мушу РАХУВАТИСЬ з цим, але я ніколи не ЗМИРЮСЬ..
Земля не сходить з орбіти і ґрунт не розступається під ногами повзучих істот, холоднокровних та без нігuhmylka. Завтра знову зійде сонце, а восени пожовкне листя щоб стати ґрунтом.

Але тієї Юлії Володимирівни, котру ми всі знаємо і до якої звикли, як до Сонця, ґрунту та листя - більше не буде, і може ВЖЕ нема. (Точно, вже нема - впорснули якусь отруту, маскуючи димом від цигарок.. зразу не помре, але розумом і волею послабне)..   

В застінках (цього слова нема в українському словнику Мозіли, може й застінків тоді нема??) людей травлять, наче тарганів (бачили, на кого схожий Луценко??), повільно заміняючи людську сутність тим, чим годують в застінках і чим випорожняються там же.uhmylka (Ось тому Юлі Тимошенко їжу приносять в застінки, але це їй не допоможе).

В застінках тіло й душу підміняють тим, що навіть ґрунтом не зможе стати, й завжди ховатиметься Сонця, вливаючись в ті сили, котрі мусять ховатись за АВАТАРІВ, бо вони суть відходи життєдіяльності людських організмів в застінках uhmylka і "сильні" лише тому, що ховають себе й підміняють СУТЬ та сутність нашу.
Та не переможуть НАС ті сили, бо ми відродимось у віках із ґрунту, впавши як осіннє листя, піднімаючись до Сонця ЗАВТРА.
А вони ж (ті сили і їх аватари) ніколи не стануть навіть ґрунтом, ніколи не віллються ні в листя, ні в наші жили своєю погано пахнучою uhmylka сутністю. Бо прокляті на віки вічні ВЖЕ й вони, й усі нащадки їх разом із виродками. І не сьогодні прокляті, а в зради мить, коли від суті Бога у собі зреклися.
Примнож нам, Боже, сили, щоб не зректися й нам самих себе й Тебе в собі...


22%, 2 голоси

33%, 3 голоси

44%, 4 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

18.08.11, 15:50

Ніфігасе
За що видаляти? Нічого ж крамольного не було! ЗАМИСЛИЛАСЬ

    28.08.11, 15:58Відповідь на 1 від mammamia

    думаю, що рейтинг в Товаристві стрімко піднявся (чого й добивався ) і хтось з тих, "хто попереду" та його друзяк і групи підтримки "нажалівся".. були там слівця, які я замінив довгими висловами червоним курсивом значить попав у яблучко

      38.08.11, 20:28Відповідь на 2 від LeoLine

      Дякую за стійкість.

        Гість: NataliaAlex

        49.08.11, 15:49

        Рейтинг підняли Ви на 1000% Браво!

          510.08.11, 10:04

          Примнож нам, Боже, сили, щоб не зректися й нам самих себе й Тебе в собі...!Єднаймося, друзі! У єдністі сила! Іншого шляху немає!!!

            610.08.11, 10:11Відповідь на 5 від Piligrim7

            СИЛА - у нас і в нас

              715.03.12, 16:20Відповідь на 6 від LeoLine

              Пророк!

                815.03.12, 18:06Відповідь на 7 від ЯКриворожанка

                Пророк!я про таке не думаю й не переймаюсь пророцтвами.. бо вже все до нас напророкували і перепророкували