хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Вислів Філарета

Филарет: "РФ глубоко ошибается, если считает Десятинную церковь и Софийский собор своими. Когда они строились, Москвы еще не было (Цензор.Нет)"

 

Ось такий заголовок побачила в інтернеті. Цілком відповідає історичним фактам. Ні Москви, тим більше, Московського патріархату ще не було, коли в Києві вже існували християнські святині - Десятинна церква і Софіївський собор...

Стаття не відкрилася за посиланням... Цікаво - це випадковість, чи комусь дуже нехочеться, об вона відкривалась повністю?

 

 

25

Коментарі

127.07.11, 14:09

Кинь еще раз ссылку.

    Гість: Urus-Scheitan

    227.07.11, 14:15

    Напевне, не хочуть оприлюднювати, прогинаючись вкотре перед московським попом... Іуди, здають Україну, бодай їх пранці поїли!

      327.07.11, 14:16

      Я т.ж. на ukr.net пыталась открыть ссылку и т.ж. не получилось!

        427.07.11, 14:21

        Вислови Філарета: "Так и надо наводить демократию - танками" (о гибели людей в Литве), "Вообще украинского языка не существует, а есть лишь польско-жидовский гибрид"
        залишу це тут...так просто, щоб на хвилинку задуматись, і не сприймати пережований фарш новин, а трішки поритись в нетакій далекій історії
        п.с.читала замітку.відкрилась
        http://www.unian.net/rus/news/news-448046.html

          анонім

          527.07.11, 15:55Відповідь на 4 від Tatuha

          звідки ця фігня?

            627.07.11, 15:58Відповідь на 5 від анонім

            конкретно це я скопіювала з інтернету, а взагалі - знаю немало очевидців, які чули ці вислови

              727.07.11, 16:02Відповідь на 5 від анонім

              а що саме вас здивувало?
              може вас здивує ще те, що якби 20 років тому за Філарета віддали б не так мало голосів, то він приїзджав би до України в якості Патріарха Московського, і ніякого КП не було б?

                Гість: _Ната

                827.07.11, 17:48Відповідь на 7 від Tatuha

                а що саме вас здивувало?
                може вас здивує ще те, що якби 20 років тому за Філарета віддали б не так мало голосів, то він приїзджав би до України в якості Патріарха Московського, і ніякого КП не було б?
                ты оказывается мало того, что красивая, ещё и шибко умная

                  927.07.11, 18:08Відповідь на 8 від Гість: _Ната

                  та не то слово, сама себя иногда боюсь

                    анонім

                    1027.07.11, 20:51Відповідь на 6 від Tatuha

                    конкретно це я скопіювала з інтернету, а взагалі - знаю немало очевидців, які чули ці висловигебня проти автокефальників ще не таке фабрикувала, в таких справах вірити можна тільки собі

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна