хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Знищено унікальну фабрику Петриківського розпису

В Днепропетровской области уничтожили уникальную фабрику Петриковская роспись 
 
В Днепропетровской области уничтожили фабрику Петриковская роспись, на которой в течение полувека изготавливали расписанные вручную сувениры. Неизвестные демонтировали станки и прессы. По словам мастеров, восстановить уникальное оборудование невозможно, сообщает 5 канал.

Производство на фабрике, как сообщили бывшие работники, стоит уже почти два года, в здании за долги отключили свет. А полгода назад с фабрики сняли охрану - однако люди порой приходили на рабочие места в ожидании запуска производства.

В воскресенье работники бывшей фабрики увидели, как неизвестные демонтируют прессы в цехе заготовок. Рабочие поражены масштабами разрушений.

"Мы работали, и могли бы работать, если бы не натворили этого те, кто это сделал. Остановились потому что была отключена электроэнергия, а сегодня входя в этот цех, я вижу кабеля вырезаны , это уже обесточено все предприятие", - сообщил бывший прессовщик Станислав Маркияненко...

 

Читати статтю повністю

16

Коментарі

анонім

127.07.11, 12:48

а що ж вони собі думали в Петриківцях, коли за синьогнійну мерзоту голосували? зечарам не потрібне якесь там мистецтво

    анонім

    227.07.11, 12:54Відповідь на 1 від анонім

    а що ж вони собі думали в Петриківцях, коли за синьогнійну мерзоту голосували? зечарам не потрібне якесь там мистецтвоспасибо жителям Донбасса за президента пидараса.

      анонім

      327.07.11, 12:56

      тебя пора в бан

        Гість: Strekos@

        427.07.11, 13:09

        Какие же они Варвары! Как так можно? Это же наше национальное!

          527.07.11, 13:40

          Немає слів)) Моя мала три роки ходе до гуртку петриківського розпису. Для дітей було святом їздити по декілька разів на рік на екскурсію до Петриківки та займатися розписом разом з майстринями.

            627.07.11, 13:52Відповідь на 5 від ЯнаСергіївна

            Немає слів)) Моя мала три роки ходе до гуртку петриківського розпису. Для дітей було святом їздити по декілька разів на рік на екскурсію до Петриківки та займатися розписом разом з майстринями.
            так, шкода... залишається надія, о саме мистецтво виживе - через майстрів і майстринь, і дітей, які й надалі ходитимуть у гуртки... А може, варто робити щось іе? КЯ вВи думаєте?

              727.07.11, 14:04Відповідь на 6 від Galina_K

              Чи я полізу на Барикадку?)) Наслідками лазання на барикадки може бути те, що моя дитина без мене не виросте гідною людиною. Ще кілька років тому я не вагалася б))

                827.07.11, 14:07Відповідь на 6 від Galina_K

                Сумно те, що рушійною силою в питаннях протистояння владі завжди була молодь, студентство, а зараз йде явна та повна деградація цієї категорії населення.

                  анонім

                  927.07.11, 15:58Відповідь на 4 від Гість: Strekos@

                  Какие же они Варвары! Как так можно? Это же наше национальное!Елементарно можуть. Як одні топчуться по національній мові, так інші ще й по національному мистецтву.

                    Гість: Dalia

                    1028.07.11, 00:12

                    Болісно дивитись на це дике варварство.
                    Коли ж закінчиться цей жах ???

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна