хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Наше співтовариство не є майданчиком Ю.Тимошенко

Тому я проти надання блогеру viktor67 повноважень адміна нашого співтовариства. Прошу висловитися по цьому інших адмінів нашого співтовариства. Тим більше, що на цю мить він видалив всі свої замітки з співтовариства.
21

Коментарі

127.06.11, 02:29

Саме тому я останнім часом перестала розміщувати замітки у товаристві "Ми любимо тебе, Україно!"
Я не є адміном, але маю свою думку...
Дуже вдячна Вам за те, що підняли це питання!!!

    227.06.11, 02:32Відповідь на 1 від Julia Taneta

    Не потрібно через когось припиняти писати. Повертайтеся до Вашої активності.

      327.06.11, 02:39Відповідь на 2 від блогер


      Я не припинила писати...
      А у співтовариство повертаюсь з новими блогами і в доброму гуморі!!!!

        427.06.11, 14:03

        Що це за вибрики,а де голосувалка для учасників співтовариства з таких важливих питань?
        В такому разі і мене виключайте нафіг.

          527.06.11, 14:15

          Я за то, чтобы дать право быть админом блогеру viktor67.
          Если ставить вопрос быть или не быть, то организуйте голосование и тогда посмотрим.
          Возможно вы админ или претендуете на него, тогда выставьте и свою кандидатуру на голосование.

            627.06.11, 15:16

            Приєднуюсь до ком.4 щодо голосування.

              727.06.11, 15:23Відповідь на 6 від Серафим777

              Чомусь я маю великий сумнів у тому. що таке голосування може бути прозорим, об"єктивним і важливим. Наскількі я зрозумів з особистої бесіди із засновником цього співтовариства, то сам пан Тарас має тут кілька акків і я абсолютно впевнений, що голосування "одна людина - один голос" тут у цьому співтоваристві буде неможливим. Я запропонував би не просте голосування, а голосування із відповідним власним коментарем того, хто голосує. Лише у такому разі можно було б побачити відверту позицію кожного і побачити хто дійсно і як голосуватиме. Хоча це все рівно не виключить можливості одній людині проголосувати декілька разів, але принаймні така система була б більш прозорою.

                827.06.11, 16:05Відповідь на 7 від viktor67

                Розумію Вас друже, що голосування може бути не прозорим, але все ж таки хочеться мати надію, що переважна кількість учасників (які не мають по декілька акків) зможуть відобразити реальність в тому вигляді, в якому вона має бути. На мою думку, це співтовариство для людей честі і чесності, і саме ці якості повинні стояти на головному місці під час вибору рішення.

                Я запропонував би не просте голосування, а голосування із відповідним власним коментарем того, хто голосує. Лише у такому разі можно було б побачити відверту позицію кожного і побачити хто дійсно і як голосуватиме.Згоден на всі 100%!

                  927.06.11, 16:26Відповідь на 8 від Серафим777

                  Дякую за підтримку і розуміння: адже проблема не в моїй скромній персоні, тут питання принципу

                    1027.06.11, 17:07Відповідь на 9 від viktor67

                    ...Щодо принципу, тут все зрозуміло. Ви чітко висловили свою точку зору, чому підтримуєте Тимошенко, при цьому не являючись її затятим прибічником.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна