хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Пятдесят четверта Заставка

"Радость наша не от того, что мы видим вокруг, а от Того, Кто живет в нас."

Я бажаю усим моїм друзям, а особливо не друзям одним словом усім на нашому порталі, критично не вистачає пісні І. Тальков "Этот мир" з альбому "Этот мир" Не забудьте її знайти, увімкнути й прослухать!

До рубрики "Усі щасливі, однакові" гості, і виключно з України:

Грандіозні події, які відбуваються в нашому житті, не минають для нас безслідно. Тож і в моєму житті відбулося дещо подібне. На ту мить в моєму житті не відбувалося нічого хорошого. Я вставав уранці, дивився у вікно і бачив ще один сірий день. Ця монотоність мене вбивала. Усілякі спроби знайти "істину в вині" закінчувалися плачевно. Але якось я зустрів свого старого приятеля, який мав дуже радісний вигляд. Наприкінці нашої розмови він запросив меневідвідати зібрання однієї християнської церкви. Я не сприйняв його всерйоз і пішов на зібрання лише тому, що пообіцяв йому. З того часу я регулярно почав відвідувати ці зібрання і намагався розібратися що й до чого. Я став молитися й читати Біблію і в одну прекрасну мить зрозумів, що мене Дехто любить і сприймає таким, як я є, Комуся я потрібен і Хтось має для меня дещо чудесне. Той "Дехто" - Ісус Христос. Ставши християнином, я побачив багато чудес Божих в своєму житті. Бог наповнив мене Своєю любов'ю, дав мені талант писати пісні, і я, будучи музикантом, вирішив використовувати цей талант.

http://emmanuel.org.ua/ukr/II/music/regions/ukraine/angrischenko/miracles/index.htm

http://emmanuel.org.ua/ukr/II/music/regions/ukraine/angrischenko/index.htm

5

Коментарі

19.05.11, 22:07

мне нравиться песня І. Талькова "Скажи от куда ты взялась ". Очень душевная

    29.05.11, 22:33Відповідь на 1 від _DAO_

    Може там є слова "И что мне делать с тобой такой я не знаю..."?

    Только я не пойму, чего мы ржём?

    А более того: ник мужчины, а лик женщины это ещё больше меня затрудняет: кого завтра сюда привести: счастливую женщину или мужчину, как по советуешь мне?

      39.05.11, 22:38Відповідь на 2 від Крилами віри

      нет уж, хватит с меня советов, решай сам. Сам принимаешь решения сам получаешь последствия.

      А ржем наверное по тому что песня хорошая, Кстати именно эти слова мне в песни и нравяться

        49.05.11, 22:56Відповідь на 3 від _DAO_

        Но это не слова из песни, а вопрос из песни.

        "Скажи от куда ты взялась?"

        И сразу скажу: ответ в песне "Этот мир"

          59.05.11, 23:01Відповідь на 4 від Крилами віри

          *Этот мир несовершенный
          Состоит из всех из нас.
          Он - прямое отраженье
          Наших чувств и наших глаз.
          Этот мир не станет лучше,
          И не станет он добрей,
          Если сами мы добрее не станем*

          Не забывай, что всем не угодишь

            69.05.11, 23:32Відповідь на 5 від _DAO_

            Спасибо за кампанию!

            А я этим временем посмотрю, что за песню поёт наш счастливый гость и возможно скачаю "Это-любовь"

            Скачаю программой "Мастер Закачки"(издатель Россия).

            Та я знаю... одного меня не хватит

              79.05.11, 23:35Відповідь на 6 від Крилами віри

              чесно говоря в разговоре между нами какое-то недопонимание.

              лан мож просто спать пора давай спишемся обязательно еще