хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Пятдесят друга Заставка

"Тому, кто оправдывает свой грех, никогда не оправдаться за свои грехи."
Коли до блогу заходить жінка, це ТАЛАНТ. Коли до блогу заходить чоловік, це велика ЧЕСТЬ. І я маю намір знайти ще й щасливих чоловіків:
Народився 26 вересня 1968 року в с. Mалинці Хотинського р-ну Черновицької обл. Деякі літературні здібності виявились в мене ще в школі, коли на уроці з мови я іноді писав твори у віршах, але тоді я не надавав цьому великого значення. В юнацьки роки було написав три пісеньки про кохання та дивності людських ідей. В арміі товариш (християнин) підказав мені 3-4 акорди на гітарі і навчив мене однієї християнської пісні, яку я співав ще кілька років потому. Аж ось 17 жовтня 1989 року, коли я одного разу наспівував цю пісеньку, раптово почали приходити в голову фрази у вигляді питань; я взяв папір і записав їх. Десь через двадцять хвилин, в які з'явилась мелодія, і виникла перша власна пісня. Ця пісня постала переді мною питанням, на яке я через п'ять місяців відповів водним хрещенням. З того часу бували й перемоги і поразки, радощі і печалі, періоди зрілої віри і розчарувань, але ніколи не розчаровувався в Ісусі. Кожного разу, коли було важко - Він допомагав, коли падав - Він піднімав, коли плакав - Він витирав сльози. Тому тільки для Нього і про Нього мої пісні, які я приймаю від Святого Духа.http://emmanuel.org.ua/ukr/II/music/regions/ukraine/a_baydiuk/index.htm
5

Коментарі

17.05.11, 20:43

    27.05.11, 23:59Відповідь на 1 від Oll@

    Будем ще шукать щасливчиків.

    А вранці як на блюдечкі цей портал банером припідніс мені подарунок: можна скачать супер плеєр і вийти ним у світ меломанів де ніби абсолютно легально можна скачать мілліони пісень а можна сплачуючи раз у пів року більше ста гривень у полегшеній формі скачувати усе на світі. Портал світовий. Ну у моїй формі не легко зависло оце на три останніх відсотки і ніяк не закінчу. Між тим у мене компанія дві італьянки. Ото таланить У моєму профілі залишив свій блог для іностранців, а вони нашу мову то знають(дивлюсь у профілях). Такщо мені таланить і з Вами ділюсь талантом.

      311.05.11, 22:35Відповідь на 2 від Крилами віри

      Спасибі велике

        411.05.11, 22:49Відповідь на 3 від Oll@

        Скачав я там пісеньку "Этот мир" І. Тальков і Земфіра "Прости меня моя любовь" Одним словом вдається(хоч у мене слабка швидкість інету). Толком не зрозумів методу, як вони дають доступ скачувать безкоштовно але метод цікавий... як зрозумієш то підкажи

        Схоже він доступний через підтримку інших учасників... і в такий спосіб коли починається завантаження то я бачу певну компанію.

          511.05.11, 22:53Відповідь на 4 від Крилами віри

          Обов'язково згодом навідаюсь туди - зараз трохи завантажена.

            611.05.11, 23:15Відповідь на 5 від Oll@

            Чи далеко я тебе послав?

            Плеєр вже у тебе в системі.

            1) Відкриваємо плеєр.

            2) Через пошук у ньому, знаходимо те, що потрібне і нажимаємо скачати. По закінченю плеєр дає сигнал готово.

            От і все

              711.05.11, 23:16Відповідь на 6 від Крилами віри

              Так просто? Клас!!!

                811.05.11, 23:28Відповідь на 7 від Oll@

                Протягом місяця просто, далі якесь обмеження за угодою.
                Все одно буде доступний певний обєм музики.

                  911.05.11, 23:32Відповідь на 8 від Крилами віри

                  Для мене достатньо. Я зараз не надто сильна меломанка.

                    1011.05.11, 23:36Відповідь на 9 від Oll@

                    Ну... вибачаюсь, що розбудив.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна