хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Увага! На цьому сайті не можна боротися з матюками?

Пам'ятаєте мою замітку "Від адміна - про культуру нашої спільноти"? Блогерам вона сподобалася тим, що я зробив зауваження одному з блогерів, який розмістив у нашій спільноті замітку з матюками.

Так, от та замітка сьогодні була видалена власниками I.UA. Я отримав такого листа:
"Добрый день,

Ваша заметка в дневнике "Від адміна - про культуру нашої спільноти" была удалена за нарушение пользовательского соглашения http://help.i.ua/agreement/ п.3.7 Ваш рейтинг на портале также был уменьшен.

Спасибо за понимание.

--
С уважением,
служба поддержки I.UA"


А також червоного квадратика на свою аватарку. Виходить, що боротися з матюками ми тепер будемо мовчки - бан без попереджень.
15

Коментарі

127.04.11, 23:44

ну і як боротись з таким адміном без матюків?...

    228.04.11, 13:40

    Не переймайтеся -- все це суєта суйод.

      328.04.11, 14:24

      є певні (не певні) правила щодо матюків та образ на сайті:
      - не варто перебирати на себе функції адмінів у випадку таких "порушень";
      - є всі можливості адмініструвати власний блог, товариства та замітки з коментарями щодо матюків та образ, що можуть міститись у ВЛАСНИХ публікаціях та коментарях до них;
      - у випадку неможливості впливу на наполегливих "порушників" слід звертатись до адмінів зі скаргою на те, що вважаєте порушенням і терпеливо чекати на реакцію чи відповідь - розглядання скарги може затягнутись на час довший ніж 1 тиждень;
      - "самосуд" над "порушником" може обернутись проти вас;
      - остаточно вирішують чи було "порушення" порушенням лише адміни...

      думаю, що це не повний список, але написане вище перевірено досвідом

        428.04.11, 15:57

          52.05.11, 00:08

          Це вже повний абзац!

            64.05.11, 21:02Відповідь на 5 від ЯКриворожанка

            Це вже повний абзац!не то слово