хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Знову про курган.

http://video.i.ua/user/3887575/
На мій депутатський запит з проханням надати для ознайомлення дозвільну документацію на початок гірничих робіт (відкриття кар'єру), отримала таку відповідь:
"В зв'язку із тим, що земельна ділянка, яку орендує ТОВ "Граніт груп" відноситься до земель, які входять до компетенції Криворізької Державної Адміністрації, повноваження депутата сільської ради на них та на ТОВ "Граніт груп" не розповсюджується."
Коротше кажучи, не дають документацію. І це в нашому "демократичному" суспільстві, де діє Конституція України і ст.50, яка гарантує доступ громадянина на екологічну інформацію!!! А що ж буде, якщо вони (не дай Боже) відкриють той клятий кар'єр? Взагалі правди не дочекаємося? Навіть, якщо радіація буде шурувати, аж гай шумітиме?
30

Коментарі

116.04.11, 22:00

    216.04.11, 22:31

    А партія, яка засвітилася в кінці ролика, представляє собою хоч якусь силу? хоча б зробити той же запит до Криворізької держадміністрації?

      316.04.11, 22:36Відповідь на 2 від visnyk

      На міській сесії вже розглядалося це питання, подали запит на Обласну раду. А цей ролік показали на першому національному у новинах.

        416.04.11, 22:41Відповідь на 2 від visnyk

        Про партію я мало знаю, а громадська організація "За правову державу" реальну підтримку дає.
        А до Криворізької Адміністрації зверталися ще 2006-2007 роки - там все корумповано. То зараз немає сенсу і повітря трясти. Треба прямо до Європейських організацій звертатися.

          516.04.11, 23:54Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

          З європейськими організаціями звично все дуже довго проходить. Сподіваюсь, вони хоч призупинили свою діяльність із-за розголосу

            617.04.11, 00:13Відповідь на 5 від visnyk

            Їм на розголос начхати. Скоріш за все природоохоронна прокуратура по моєму запиту перевіряє. Відповіді від них ще немає.

              719.04.11, 18:22

              Світланко, надія Ви наша!

                819.04.11, 18:35

                  919.04.11, 19:09

                  Йде безсоромний грабунок корисних копалин України. Фірми здебільшого зареєстровані в офшорах, прибуток залишається за кордонами. Працівникам платять копійки, рівень рентабельності сягає 1000%. Єкологічні та гірничо-технічні інспекції очолюють слухняні "регіонали", які штампують "дозволи". Археологічні знахідки вивозяться у відвали (робітники попереджені, щоб нікому не казали про знахідки).
                  На Донеччині зараз діють біля сотні кар'єрів, а 20 років тому їх було тільки 5. Нащадкам залишаються відвали, знищені поля та здоровенні ями, тому що всі кар'єри заощаджують на рекультівації.

                    1019.04.11, 19:29

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна