хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Я не вижу интеллекта в глазах президента и его холуев…



 Видя украинских чиновников, от большинства мелких полуклерков до президента, очевидными становятся некоторые явления. 

Одно из них — отсутствие в глазах оных интеллекта. Это отсутствие интеллекта, причем полное, никак не связано ни со временем года, ни с погодой, ни с происходящим в стране. 


8

Коментарі

Гість: ruten

116.04.11, 20:52

    216.04.11, 21:48

    Констатація, констатація, констатація.... Зараз цікавить тільки одне питання. Коли???

      316.04.11, 22:57Відповідь на 2 від бандерівець

      Констатація, констатація, констатація.... Зараз цікавить тільки одне питання. Коли???
      14 травня ДЕНЬ ГНІВУ
      http://www.spilnasprava.com/wp/?page_id=2661

        416.04.11, 23:01Відповідь на 3 від endryx68

        Я чув. Але там тільки "Спільна справа". Більше ніхто не приєднується.
        Ця долбана опозиция краще між собою буде лаятися, ніж об'єднуватися проти цих уродів у владі.

          516.04.11, 23:25Відповідь на 4 від бандерівець

          Я чув. Але там тільки "Спільна справа". Більше ніхто не приєднується.
          Ця долбана опозиция краще між собою буде лаятися, ніж об'єднуватися проти цих уродів у владі.
          Якщо ми будемо чекати об"єднання опозиції, то нас перетворять в жебраків. Опозиція змирилась і чекає ефімерних виборів. Але із статками опозиції, вони можуть чекати, а ми ні...

            616.04.11, 23:37Відповідь на 5 від endryx68

            Хрен би з ними з опозицією. Так і людей важко об'єднати. Один тільки за "Свободою" піде, інший за Юлею, третій за Гриценко. Навіть, ще є такі, що і за цього мудака Ющенка, горло деруть.
            Але подивимося. Тут вже іскра потрібна.