хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Видавця книги "Донецька мафія" знову посадили за грати

  Засудженого у справі Бориса Колеснікова Бориса Пенчука знову посадили у в'язницю. Про це "Українській правді" повідомив адвокат Пенчука Олександр Плахотнюк. За його словами, це сталося у понеділок, і "цим займався Державний департамент України з питань виконання покарань". "Для мене самого загадка, хто приймав це рішення. Знаю тільки, що це рішення стосується старої справи", - сказав Плахотнюк. Він додав, що інших подробиць не знає. Як відомо, у вересні Пенчук заявляв про те, що його намагаються помістити за ґрати. За його словами, Житомирський апеляційний суд 7 вересня скасував рішення Богунського райсуду Житомира від 22 квітня, яким  Пенчуку були змінені умови виконання покарання. Як відомо, у березні 2009 року Пенчук був засуджений Ворошиловським районним судом Донецька за статтями "вимагання" і "завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину" до 8 років позбавлення волі. Пенчук відбував покарання у Житомирській виправній колонії №4 посиленого режиму. У лютому 2010 року рішенням Верховного Суду він був виправданий за статтею "вимагання". У квітні йому замінили умови виконання покарання - перебування у в'язниці поміняли на виправні роботи протягом двох років. У квітні 2008 року Генеральна прокуратура висунула Пенчуку обвинувачення в дачі неправдивих свідчень у справі одного з лідерів  Партії регіонів Бориса Колеснікова про те, що нібито, Борис Колесников вимагав у родини Пенчука акції ТЦ "Білий лебідь". За обвинуваченням у здійсненні цього злочину Колесніков був арештований і провів у київському СІЗО 4 місяці. Вирок суду першої інстанції Пенчуком і його адвокатами був оскаржений у порядку апеляції Українська правда
9

Коментарі

18.04.11, 20:18

Це тільки в нашій країні беззаконня можливе таке, що адвокат не знає навіть за що посадили у в"язницю його підзахистного. Ну як взагалі таке може бути?

    28.04.11, 23:31

    За одне і те саме двічі не судять і не садять! (Хоча з цією владою......)!