хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

«Русскій мір» у натурі…

Українці «завдячують» ніколаю і терорам проти них на окупованій у 1914–1915 роках Галичині

Неподалік столичного мікрорайону Теремки на трасі Київ – Одеса нещодавно з’явився великий стенд із зображенням царя Ніколая ІІ й написом:
«Прости нас, Государь, заблудших чад своих…» Кажуть, торік такий самий було помічено на трасі під Харковом. Мабуть, ішлося про зондування політичного ґрунту: чи пройде… Вдалось. І тепер, вочевидь, пошесть покотиться цілою Україною. Громадяни незалежної держави раптом стали «заблудшими чадами» монарха Російської імперії.


1654 року українські козаки в Переяславі миттю перетворилися на холопів, коли московський боярин Бутурлін відмовився їм скласти присягу від імені царя, популярно пояснивши, що «государ, самодержець всеросійський, холопам своїм не присягає». Вільні люди, які будували свої відносини з Варшавою на засадах римського права і звикли почуватися рівними юридичними суб’єктами з другою стороною угод, опинилися в зовсім іншій цивілізації.
Здається, сьогодні виникає реальна небезпека знову туди втрапити.



Читати повністю http://www.ut.net.ua/Columns/50/19368
40

Коментарі

130.03.11, 13:19

Ой-ей-е-й!!!!!!!!!!!!

    Гість: kolobus

    230.03.11, 13:19

    1654 року українські козаки в Переяславі миттю перетворилися на холопів, коли московський боярин Бутурлін відмовився їм скласти присягу від імені царя
    \\\ Так кто нам доктор.

      330.03.11, 13:19

      Усе логічно!

        430.03.11, 13:23Відповідь на 2 від Гість: kolobus

        1654 року українські козаки в Переяславі миттю перетворилися на холопів, коли московський боярин Бутурлін відмовився їм скласти присягу від імені царя
        \\\ Так кто нам доктор.
        Вам? Вибачте, Не в курсі!!! Я точно не Ваш лікар! Я взагалі не лікар!

          Гість: kolobus

          530.03.11, 13:31Відповідь на 4 від Julia Taneta

          Мысль глубока шо капец.

            630.03.11, 13:37

            Мені соромно, що я громадянин такої держави, де прославляють гнобителів, а героїв називають зрадниками.

              730.03.11, 13:43

                Гість: яДНК

                830.03.11, 13:48

                Була україна мужчиною, обне яйце було західне, друге східне, і так вони між собою воювали, що хозяїну надоїло і він одрізав собі яйця. І стало так спокійно. Так і у нас.
                "Ніколи не закінчиться ця війНа...,
                Виє і виє від цього щодня На...,
                Як про чоловіка дбати,
                Коли його яйця хочуть воювати,
                І біжать в разні хати?
                Треба кострирувати!"

                  Гість: Крайтос

                  930.03.11, 13:52

                  А нэма чого було добровольцямы йты до австро-угорського вийська, якэ воювало проты Русского Государства з мэтою загарбання Юга России .

                    Гість: burtka

                    1030.03.11, 13:52

                    Заметко - изюм!
                    Особенно понравился "потомок свободных людей" Бандера , который "будував свої відносини з Варшавою на засадах римського права".

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна