хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Что делать, если президент — быдло?

 

Разным странам в разные времена приходилось созерцать ужасную картину, — они живут в стране, где президент (царь, король, имератор, генсек etc.) — редчайшее по своей тупости и коварности быдло. 

Разумеется, что недовольные таким печальным обстоятельством — были не довольны… Думали, почему так произошло, как это исправить, как предохраняться от подобного триумфа тупости в дальнейшем. 

Но, как видим, легкодоступной панацеи за много тысяч лет люди не изобрели. Очень уж роковой была ошибка предков, поставивших над собою человека и отдавших ему самые хрупкие нити социумных отношений. 


11

Коментарі

Гість: ГарбуЗЕК

127.03.11, 19:14

перед выздоровлением ,бывает очень больно,сейчас такой период.

    Гість: Масуд

    227.03.11, 19:24

    Верніть фото намісце.

      327.03.11, 19:29Відповідь на 2 від Гість: Масуд

      я знайшов краще...

        427.03.11, 20:10

        Всякая власть от Бога.

          527.03.11, 22:03

          Я вас підтримую. Але ви наражаєтесь на червону карточку, З власних спостережень кажу. Цікаво, скільки протримається це фото?

            627.03.11, 23:54Відповідь на 5 від ЯКриворожанка

            Це все взято з відкритих джерел...

              728.03.11, 03:42Відповідь на 6 від endryx68

              Якби Ви тут розмістили інше фото з однією відомою політиком, то Ви б дійсно отримали і червону карточку і ще наразились на купу компліментів на свою адресу...
              Я відкритий симпатик Ющенка, але з фотки посміхнулася. Кумедно! І ще я не сприймаю критику в його бік занадто сер"йозно... Час все розставить на вірні місця!
              А за Україну, дійсно прикро!!!
              Але справжня боротьба тільки починається!!!

                828.03.11, 20:34Відповідь на 6 від endryx68

                Треба ставки вже робити. Так скільки протримається фото? Я теж замітку взяла з відкритих джерел, а отримала картку.
                У мене замітка протрималась більше тижня, а потім її видалили.