хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Обращение Сергея Костакова к гражданам Украины



 Уважаемые земляки!

Я – один из многих, кто не побоялся выйти на акции протеста против произвола властей.
Я – полностью самостоятельный член нашего общества, имел свое дело, платил налоги, и тем самым в полной мере выполнял свои обязательства перед своей Родиной, государством, в котором живу я, моя семья и все мы.



29

Коментарі

Гість: Сл АВА

127.03.11, 15:57

видать, нашкодили. раз держат в сизо.

    227.03.11, 16:10

    с**ки

      327.03.11, 16:25

      тримайся брате.

        427.03.11, 16:29

        Маладец, чувак!

          527.03.11, 16:58

          Питання щодо долі цієї людини повинно було стояти номером першим на автомайдані.
          В інтернеті шукати допомогу - марна справа.

            627.03.11, 18:59

            "Если мы хотим когда-нибудь переломить ситуацию к лучшему, мы не можем бросать своих в беде! Ведь те, кто захочет прийти на акции после нас, будут бояться, что их предадут и обманут."

              728.03.11, 03:29


              Б...ть, п....ц, давно матом не пер - слів не вистачає,що ця банда витворяє !!!

                828.03.11, 08:20

                влада знаходиться в постійній провокації з народом-то "Шкода" наїзджає (потрібно було її спалити нах разом з водієм),то,коли автопробіг,при в"їзді в Київ мінти колону притиснули ніби поломаними вантажівками,то бійка при розблокуванні трибуни(прокуратури ген нікого не знайшов).А тут диви,з маси людей знайшли хто копнув "Шкоду".Банда сволочей при владі діє своїми підлими,підступними методами,як в житті кидали!Опущені суки лагерні,пси кудлаті,я вам роблю суворє папєрєджєння,трєба віходити на розмову до народу!

                  анонім

                  928.03.11, 08:53

                  Те що не можна миритися -- зрозуміло давно. Чим можна зарадити в цій ситуації? Якщо треба штурмувати Лукянівку -- я готовий. Це не жарт.

                    1028.03.11, 10:14

                    Також приймаю участь у акціях. Скидуюсь грошима на друк банерів/листівок. Але доки решта громадян не зрозуміє, що "хату скраю" першою палять, то результату не буде...
                    Сергіє, тримайся! Ми тебе витягнемо!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна