хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Чи сподобався вам вчорашній бій Кличка і Соліса?



Українець захистив пояс вже у першому раунді. Віталій на заключних секундах першого раунду провів потужний удар у голову кубинцю і той впав. Нокаут.

У першому раунді Соліс викидав дуже швидкі удари, що могло налякати Віталія. Віталій навіть тричі пропустив справа.

Коли Соліс впав у нокдаун всі сподівалися, що той швидко встане. Але кубинець схопився за ногу. Згодом він підвівся, суддя відрахував до дев'яти і зрозумів, що молодий боксер вже не продовжить бій.

Мабуть, це найдивніша перемога Віталія Кличка за останні два роки. Навіть поляк Альберт Сосновські куди довше протримався на рингу. Але це і пояснює те, що із Віталієм не можна вести відкритий бій. Результат очевидний...

Нагадаємо, поєдинок був між чемпіоном світу у суперважкій вазі за версією WBC (Віталій Кличко) та та кубинським претендентом на пояс Одланьєром Солісом.

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?klichko_peremig_solisa_za_3_hvilini&objectId=77954

Чи сподобався вам вчорашній бій Кличка і Соліса?

32%, 9 голосів

61%, 17 голосів

7%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
15

Коментарі

120.03.11, 23:04

Бой конечно немного странный был, но всёравно,Кличко доказал, что с ним нестоит связыватся,особенно если у тебя есть травма!)

    Гість: скоро удалюсь

    220.03.11, 23:12

      320.03.11, 23:18

      на мой взляд, хотя удар Кличко и был, но Солис просто оступился, возможно так кажется из-за того, что упал не сразу...хз...
      а вообще то думаю что Кличко был недоволен такой быстрой победой, люди деньги за билеты выложили, пришли посмотреть...это ж уже не спорт...это бизнес, это шоу....в зале слышался свист, люди платят за то, чтоб подольше пощекотать себе нервы....
      в связи с пониманием, что этот бой - шоу, и это просто зарабатывание денег, не понравился бой.....
      Братья Кличко, конечно молодцы, что выигрывают бои, но как то так гадко на душе, что спорт это бизнес

        421.03.11, 04:49

        Бою не було. Була лиш прелюдія до бою і нещасний випадок. Телебачення дало достатньо повторів для того, щоб розібратись в тому, що Соліс дуже невдало поставив ліку ногу. Удар Віталія був несильним, але прийшовся у невдалий момент. Якби тіло Соліса продовжило рух уперед нічого не було б. А так ставлась травма. Шкода. Здається розчарованими були геть усі.

          анонім

          521.03.11, 08:32

          Бій не сподобався. Хоча, яке це маю значення? Бій забудеться -- результат лишиться. А Віталю нема в чому дорікнути -- він захистив свій пояс. А те що кубинець впав, отримав травму -- то хіба то вина Кличка? На ринзі всі рівні. Віталя теж програвав через травму. Хіба від цього в графі "програші" щось змінилося? Так ото ж.

            Гість: lkjmn

            621.03.11, 09:46

            В принципі, бокс не дуже подобається. UFC - це круто!

              721.03.11, 09:58

              Бій не сподобався, але за Віталю я радий. Дай Бог йому здоровя і нових перемог.

                821.03.11, 13:33

                Понравилось - не понравилось - это дело десятое. Это спорт, хоть и присутствуют здесь, безусловно, элементы шоу. Главное - победа. Свист зрителей можно понять, они платили деньги, хотели интриги и крови. Что ж, не повезло зрителям на этот раз. Лично я доволен.
                Клычко - лучший! Украина - тоже.

                  921.03.11, 18:31Відповідь на 8 від eto*ia

                  Пів дня чекання і такий швидкий кінець!

                    Гість: vitaliч

                    1021.03.11, 19:38


                    Молодці!
                    "Клички" це майже єдине, що радує на сьогоднішній день.
                    Дай Бог їм здоров"я та натхнення.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна