хочу сюди!
 

Трям

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 30-45 років

Сталось!


 Як і очікувалось Укртелеком було передано за вірну службу (ще з часів транзитних серверів-підрахуїв) тварищу Дзекону:
lb.ua/news/2011/03/19/88946_Pokupatel_Ukrtelekoma_svyazan_.html

Первые пресс-релизы "ЕСУ" (нового владельца "Укртелекома") пришли с адреса другой компании "Приоком", пишет ProIT. 

"Приоком" связана с Георгим Дзеконом, который с 2004 года руководил "Укртелекомом". Раньше господин Дзекон занимал должность гендиректора американской PrioCom Corp, в которую входит украинская "Приоком". А главным финдиректором PrioCom Corp был Илья Солодовский - нынешний руководитель "ЕСУ". 

Пресс-служба "ЕСУ" уже заметила оплошность и начала отправлять письма с адреса 
[email protected].

Напомним, Георгий Дзекон родился в 1963 г. в Виннице, закончил Киевский политех. Занимался внедрением новых технологий для управления предприятиями и учреждениями в Украине. 4 июля 2003 года стал заместителем руководителя тогда еще государственного ОАО "Укртелеком". 
А с 19 февраля 2004 года возглавляет компанию. За время его руководства компания из прибыльной превратилась в убыточную.

Власне в Україні є лише кілька компаній котрі мають значну первинну магістрально-зонову власну мрежу ВОЛЗ:
Укртелеком
Атраком плюс Пріоком (теж злі язики повязують з Дзеконом)
УМЗ
ЕвротрансТелеком. 

Я розташував їх по власне протяжності власних ВОЛЗ. Щоправда Атраком-Пріоком просто будують ВОЛЗ, а потім продають в них волокна та здають в оренду.
Ну то діло таке, купив Товарищ Гершун (є чутки що він має паспорт іншої країни (вгадайте якої) під таким іменем) то й купив, адже купив те чим кілька років керував. 
За довгу службу Янучарову він це заслужив, свого часу від "оранжеврого режима" він відкупився (ну тоді пригадуєте свіже спечена голова Оранжового уряду Тимошенко раптом отримла додаткові надходження в бюджет????!!!! в розмірі 700 млн. від укртелекому і одразу справи з транзитним сервером 2004 зійшли на нівець.
Але завжди в таких питання виникає запитання яка сума???

11 марта Фонд госимущества продал 92,79% акций "Укртелекома" австрийской компании "ЕСУ" за 10 млрд 575 млн 100 тысяч гривен.

Йой, якійсь сраний Криворіжсталь за 24 млрд. А Укртелеком за більш ніж вдвічі меншу суму??? 

Шановні, а що таке Укртелеком???
Навіть без врахування надання послуг звязку, лідируючих позицій у фіксованому звязку, та монопольному становищі у власності телефонної каналізації.
Це тисячі адміністративних та виробничих будівель майже в УСІХ крупних містах України.
Це десятки гектарів землі в містах. 

Причому всі оті приміщення в більшості будувлись при совку і розраховувались під старі потреби.
Ну наприклад всі приміщення АТС (ану скільки їх лише в одному Києві???) будувались ще під координатні а то й ще під декадно-шагові рідше під квазіелектронні. Тоді вони були зайняті тим обладнанням. 
Але прогрес неминуч.
Пригадуєте перші компьютери і сучасні ПК
Тепер там де столи величезні шафи з обладнанням стоїть лиш невеличкий блочок. І приміщення масово звільняються без втрати потужності Укртелекому.
ТОбто уявляєте ви купили компанію в котрої можете продати половину і це ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ ПОЗНАЧИТЬСЯ НА МОЖЛИВОСТЯХ КОМПАНІЇ ПРАЦЮВАТИ. Причому товар ходовий: земля, будинки. 

Ну, а при перебудові системи технічного обслуговування, котра доречи створювалась під старі магістральні симетричні та коаксиальні кабелі, вивілятимуться сотні приміщень та землі біля них. 

Мда шановні в декого і справді з приходом проффесора почалось покращення життя сьогодні. Хоч вони і раніше не погано жили. 


© Слово
4

Коментарі

120.03.11, 17:57

Насчет "сраной" Криворожстали, пожалуй, зря. В отличие от Телекома (который убыточен), нынешний МиталлСтил - Кривой Рог по итогам прошлого года принес чистой прибыли 2.5 млрд $ (2 500 000 $). Укртелеком же в лучший год 2004 имел чистую прибыль 169 млн $ (169 000$) http://itnews.com.ua/15763.html Криворожсталь же имел в 2004 году - 402 млн $ http://itnews.com.ua/15763.html Визуально заметно, кто более сраный. Если я лично отказался из-за услуг стационарной связи Укртелекома, то не от того,что так умен, а потому, что мобильные операторы более достойно и цены предпочтительнее и качество связи несравнимое.

    220.03.11, 18:07Відповідь на 1 від Amiran

    Я так розумію слово "страной" Криворожсталі малась на увазі кількість об"єктів нерухомості по всій країні яку продадуть...

      320.03.11, 18:31Відповідь на 2 від endryx68

      Я так розумію слово "страной" Криворожсталі малась на увазі кількість об"єктів нерухомості по всій країні яку продадуть... Тут иных толкований искать не следует " ...Йой, якійсь сраний Криворіжсталь за 24 млрд..." - человек совсем далекий от реальной экономики, и судя по всему, имел с Телекома дивидендики потому и опечалился так.

        420.03.11, 18:36Відповідь на 3 від Amiran

        Я так не думаю хоча автора не знаю, але я працював деякий час в системі Укртелекому і якщо взяти дійсно всі об"єкти нерухомості які можна продати та ще добавити ті які можуть бути вивільнені при впровадженні сучасних технологій з"язку, то Укртелеком це золоте дно. ІМХО

          520.03.11, 18:52Відповідь на 4 від endryx68

          а если взять Криворожсталь? не буду говорить о том количестве металла, которое накопилось за 76 лет на территории комбината. Возьмем шахтоуправление (а это недра Кривбасса, которые согласно Конституции принадлежат народу, а на деле вывозятся индусами), или НКГОК, это же была курица,несущая золотые яйца. Градообразующий комбинат, приносивший в самые худшие времена (в 90-х годах) прибыль государству. Нет, это все же несравнимые предприятия. Впрочем, это уже не важно. Важно что дерибан состоялся.

            620.03.11, 19:45Відповідь на 5 від Amiran

            Впрочем, это уже не важно. Важно что дерибан состоялся.
            Тут я з Вами згоден повністю...

              720.03.11, 19:50Відповідь на 6 від endryx68

              Впрочем, это уже не важно. Важно что дерибан состоялся.Тут я з Вами згоден повністю...