хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Інтерінквізиція

 
І знову п'ятниця. але нині не Шустер привернув мою увагу. Інтер запросив Юлю. Звісно, не для того, щоб її піарити. Зловтішно потирає пітні рученята Богохульська. Наплювала заздалегідь повну каністру отрути. Перші хвилини мене не розчарували. З перших хвилин Кисіль показав свою хамську натуру. Ще минулої п'ятниці плазував перед Пахлояничем, а тепер, як останній жлобяра презирливо махає своєю випещеною ручкою їй в обличчя - знаємо, мовляв, що Ви хочете нам сказати, мелите, мелите, Емеля. Після першого виступу Пояркова, влізла Горгона мерзотна, навіть " на українську перейшла" і безбожно її, цю нещасну перекручуючи, поперла зі своїм "компроматом", стенограмами Кабміну і готується до "викриття" "сучкиблохвароффки". Інна Б. радіє, нарешті! Тепер ПРдони можуть спати спокійно! Озвучено цифру - ЮВТ заклала міну під наші тарифи на газ аж на вісім років наперед! Вот оно что! Придумали нарешті! Фсе! Народ може розслабитися, Вітя, Коля і компанія ні в чому не винні. Звісно, ми вже забули, що за Рос.флот у Севастополі нам газ дешевий обіцяли.  Всю гречку вітчизняну теж Юля скупила і приховала, а тепер за спекулятивною ціною продає. На совість Кисельова я не сподіваюся за фактом відсутності такої в цього індивіда, але маю надію, що студія не перетвориться на трибуну для монологу і лайки чорноротої мадами. Запрошую до перегляду і дискусії.

5

Коментарі