хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Навіщо ЗМІ постійно брешуть?

За кілька останніх днів чого тільки не почула про Президента Ющенка…
Вже він і прем’єр міністром побував, і нирки обморозив, і одеських художників на «бабло» розвів, і у власній партії зі всіма пересваритися встиг, і з Наливайченком за чільні повноваження мало не побився.
І ні в кого зі ЗМІ не виникло бажання поспілкуватися з Віктором Андрійовичем і роздобути інформацію з першоджерел?
Пропоную почути, що про це каже пан Наливайченко!!!

Наливайченко: Курс на оновлення партії, оптимізацію її роботи, забезпечення прозорості її рішень і ясності позиції – це вимога часу

16:18, 17 Березня

У партії немає персонального конфлікту. Про це заявив голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко. «Погано, що минула історія «Нашої України» вже привчила всіх саме до такого сприйняття подій в партії. Я це спростовую», - сказав він.

«За останні півроку ми почали наводити порядок в партії. Маємо перші результати. Партія ожила, є бачення її розвитку, є здорова мета, є розуміння того, які провести організаційні зміни. Звичайно, це може когось дратувати. Тому і поширюються плітки про надумані чвари. Не виключаю, що вони походять з кабінетів влади і від наших політичних конкурентів», - наголосив Наливайченко.

«Курс на оновлення партії, оптимізацію її роботи, забезпечення прозорості її рішень і ясності позиції – це вимога часу. Ці процеси – незворотні», - переконаний він.

«Безперечно, що у нас ідуть дискусії. Вони не стосуються персон. Вони стосуються способу і системи роботи. У п’ятницю буде політична рада партії. Вона вирішить, наскільки ми готові проводити з’їзд, щоб втілити зміни, і коли проводити зібрання партійців», - сказав голова політради «Нашої України».

Він додав: «Для ефективності нам потрібна єдність. Цього намагаюся досягти. Тому прошу слідкувати за нашими рішеннями та результатами, а не за розмовами навколо «Нашої України».
20

Коментарі

118.03.11, 14:25

Дякую!

    218.03.11, 14:27Відповідь на 1 від Люстерко

    Як я оперативненько!

      318.03.11, 14:27

      Скажу відверто, що мене вже не цікавлять всі! наші чотири! президенти, а цікавить виключно п*ятий і чим скорше!

        Гість: скоро удалюсь

        418.03.11, 14:29

        они врут, чтобы вы политиканили копиями на блогах, засоряя их

          518.03.11, 14:32Відповідь на 3 від Богдан Бо

          ""цікавить виключно п*ятий і чим скорше!""
          Мене теж цікавить п"ятий, але для мене має значення хто ним буде!?
          Я не згодна просто мінятися фантиками, мене цікавить якість внутрішнього складу, тобто те, що під обгорткою...
          А Вас хіба ні???

            618.03.11, 14:34Відповідь на 4 від Гість: скоро удалюсь

            Якими копіями?
            Ви точно туди потрапили, куди стрибали???

              718.03.11, 14:37Відповідь на 5 від Julia Taneta

              ""цікавить виключно п*ятий і чим скорше!""
              Мене теж цікавить п"ятий, але для мене має значення хто ним буде!?
              Я не згодна просто мінятися фантиками, мене цікавить якість внутрішнього складу, тобто те, що під обгорткою...
              А Вас хіба ні???
              Таке відчуття, що на фоні подій у Японії і Лівії, "дехто" намагається швидко поміняти "нашого кота в мішку" на "кота в мішку з косою", типу, чим швидше, тим краще, бо коса в мішку зопріла.

                818.03.11, 14:38

                НУ - пережиток минулого...

                  918.03.11, 14:40Відповідь на 8 від Fred Perry

                  Побачимо в майбутньому!!!

                    1018.03.11, 14:42Відповідь на 7 від Люстерко

                    ""цікавить виключно п*ятий і чим скорше!""
                    Мене теж цікавить п"ятий, але для мене має значення хто ним буде!?
                    Я не згодна просто мінятися фантиками, мене цікавить якість внутрішнього складу, тобто те, що під обгорткою...
                    А Вас хіба ні???
                    Таке відчуття, що на фоні подій у Японії і Лівії, "дехто" намагається швидко поміняти "нашого кота в мішку" на "кота в мішку з косою", типу, чим швидше, тим краще, бо коса в мішку зопріла.
                    Ти гадаєш, Янукович цього не відчуває, не знає?
                    Чого він собі Дарку в прессекретарі підписав?
                    Його вже Дума НАЦІОНАЛІСТОМ охрестила... Я мало ноги не ошпарила!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна