хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Раби і рабський менталітет

 Ось Вам і революція яка почнеться зі сходу і півдня...
Раби завжди будуть рабами.


 



І при цьому ви подивіться як вони оцінюють життя...
Вони працюють і голосують для отих 2-х відсотків голосів, а простіше для своїх панів.




Що тут можна сказати???

Село неначе погоріло,

Неначе люди подуріли,

Німі на панщину ідуть

І діточок своїх ведуть!..

І я, заплакавши, назад

Поїхав знову на чужину.

І не в однім отім селі,

А скрізь на славній Україні

Людей у ярма запрягли

Пани лукаві... Гинуть! Гинуть!

У ярмах лицарські сини!

А препоганії пани

Жидам, братам своїм хорошим,

Остатні продають штани...

Погано дуже, страх погано

В оцій пустині пропадать!

А ще поганше на Украйні

Дивитись, плакать і мовчать!

А як не бачиш того лиха,

То скрізь здається любо, тихо,

І на Україні добро.

Між горами старий Дніпро,

Неначе в молоці дитина,

Красується, любується

На всю Україну.

А понад ним зеленіють

Широкії села,

А у селах у веселих

І люди веселі.

Воно б, може, так і сталось,

Якби не осталось

Сліду панського в Украйні!..


Т.Г. Шевченко 1848 рік

дякую [info]belovol_zol  за статистичні матеріали які я знайшов у нього в журналі.
Результаты опроса проведенные Донецкой областной общественной организацией «Центр политологических исследований» с 7 по 20 февраля 2011 года.
49

Коментарі

Гість: Владзьо

119.03.11, 04:20

А вірш точно про них Шевченко написав

    219.03.11, 05:15

    + !
    Додати нічого. так воно і є!!!

      319.03.11, 07:23

      Особисто я відмовляюся вірити соцопитуванням! Влада тішить себе замовними опитуваннями. Через свою знайому, яка за 100 грн. зі своїми подругами постійно бере участь у соцопитуваннях групи до 30 рокі, я маю уявлення як ця велика брехня створюється. За наявності оприлюднених даних про доходи (таб№3), а наявний рівень життя ми відчуваємо щодня на своїй, ще не здертій, шкірі, скоріше за все люди голосували би "проти всіх" або не пішли на вибори. Щодо даних перших двох таблиць, то вони не витримують ніякої критики. Золоте правило брехунів - аби тобі повірили додай трішки правди, яку легко перевірити. Мені здається, що соціологи до опитування залучили жінок похилого віку, яким дуже подобаються "ВІДНИЕ МУЩИНИ", розжирілі "СЕКРЕТАРИ ПАРТКОМОВ КПСС" і не подобається "ЮЛЬКА-ВОРОВКА".

        419.03.11, 09:00

        Треба виставити десь в центрі міста політиків в шеренгу, та щоб понахилялися низенько, а ті, що за них так віддано голосують, нехай підходять та цілують їх у дупи...

        Воістину, людина може відчувати вдячність навіть за катування...
        Мазохістів в країні - греблю гати...

          Гість: front242

          519.03.11, 09:40

          Коли у екселі малювали графіки трапилась помилка у системі
          От і результат. Покажуть Янеку для впевненості.

            619.03.11, 10:12

              Гість: Лютый Гриня

              719.03.11, 10:35

              дякую belovol_zol за статистичні матеріали які я знайшов у нього в журналі.
              Результаты опроса проведенные Донецкой областной общественной организацией «Центр политологических исследований» с 7 по 20 февраля 2011 года.

              А ви вірите цим опитуванням????????? Я - ні!!

                819.03.11, 11:01Відповідь на 3 від VChmyriov

                відмовляюся вірити соцопитуванням! Влада тішить себе замовними опитуваннями. Через свою знайому, яка за 100 грн. зі своїми подругами постійно бере участь у соцопитуваннях групи до 30 рокі, я маю уявлення як ця велика брехня створюється. За наявності оприлюднених даних про доходи (таб№3), а наявний рівень життя ми відчуваємо щодня на своїй, ще не здертій, шкірі, скоріше за все люди голосували би "проти всіх" або не пішли на вибори. Щодо даних перших двох таблиць, то вони не витримують ніякої критики. Золоте правило брехунів - аби тобі повірили додай трішки правди, яку легко перевірити. Мені здається, що соціологи до опитування залучили жінок похилого віку, яким дуже подобаються "ВІДНИЕ МУЩИНИ", розжирілі "СЕКРЕТАРИ ПАРТКОМОВ КПСС" і не подобається "ЮЛЬКА-ВОРОВ

                  919.03.11, 11:04

                  Тарас бачив майбутнє..

                    1019.03.11, 11:06

                    Автор, не вірьте ,що в нас настільки гнилий менталітет.
                    Це погана думка про людей, які поруч з нами день в день не дасть нам сил будувати щасливу і вільну Україну.
                    Мало хто погодиться що раб,проблема в тім ,що вони самі в том не зізнаються,треба витягувати їх із гіпнозу,а не ставити хрест на них і з рештою на нас і на Україні.
                    (як у казках"не вбивай мене я тобі знадоблюсь"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна