хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

УПЦ КП підтримає національну революцію в Україні

Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет наголосив, що УПЦ КП підтримає виступ людей проти влади, «якщо це буде потрібно для збереження державності». Про це він сказав в інтерв'ю виданню «Коментарі», повідомляє ГазетаУа.«Якщо це буде потрібно для збереження державності — так. Так як незалежна православна церква може існувати тільки в незалежній державі», — зазначив він.Філарет повідомив, що виступає проти того, щоб священики УПЦ КП ставали депутатами місцевих рад, однак «оскільки зараз йде боротьба», підтримка церкві необхідна.«Наша принципова позиція така: ні єпископат, ні духовенство не повинні втручатися в державні справи. Але оскільки зараз йде боротьба, ми потребуємо підтримки і при будівництві храмів, і при виділенні земельних ділянок під церкви. Тому краще, якщо наші представники, священики, будуть в місцевих органах влади», — зауважив він.Такожа глава УПЦ КП заперечив інформацію, що «патріарх Філарет нібито зберігає на американських рахунках мільйони».«Я чув, що Філарет — найбагатша людина в Європі. Ще в дев'яності роки писали, що я пішов в автокефалію, прихопивши з собою мільярди рублів. Все це, звичайно, брехня, так як за радянських часів церква не могла мати ніяких рахунків. Навпаки, у церкви відбирали все і віддавали у Фонд миру», — запевнив глава церкви.При цьому Філарет не виключив можливе об'єднання в єдину церкву українських православних і греко-католиків.За його словами, це можливо тільки тоді, «коли вся українська церква стане автокефальною, об'єднається в одну Помісну православну церкву і буде визнана іншими православними церквами».«Греко-католицька церква виникла тому, що Україна перебувала під католицькою Польщею. Частина тодішнього єпископату, щоб мати рівні права з римськими єпископами, пожертвувала православ'ям і підкорилася Риму. І коли Україна стала державою, головна причина, по якій греко-католики трималися Риму, відпала. Щоправда, за ці роки православні багато в чому стали католиками, але ми рідні по крові», — сказав патріарх.

 

Відділ моніторингу

КЦ

24

Комментарии

аноним

118.03.11, 10:26

та зараз не підтримують національну революцію лише московські шістки і кримінал

  Гость: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

  218.03.11, 10:29

  И Патриарх Кирилл, поддержит украинцев в борьбе против предателей и полицаев !

   318.03.11, 10:30

   УПЦ МП перестала нести ідеали привославної віра і стала політичним підрозділом фсб у боротьбі з українством. Тому її важко називати церквою у звичному сенсі цього слова.

    Гость: скоро удалюсь

    418.03.11, 11:02Ответ на 1 от аноним

    всех посодють

     518.03.11, 11:29

     Всі,хто за українське та за Україну,йде й підтримує Україну,її народ.Вже й церква готова долучитися.Це дуже добре.Розгойдування народу все більше й більше.Воно має вибухнути,воно вибухне.

      618.03.11, 12:46Ответ на 2 от Гость: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

      зрадник це ти.

       718.03.11, 13:05Ответ на 2 от Гость: ЕКАТЕРИНОСЛАВ

       У патріарха Кирила мають бути справи вдома. Нехай Росію рятує, ми тут якось самі впораємось

        аноним

        818.03.11, 13:54Ответ на 3 от serg020777

        секта, підрозділ ФСБ, організоване кримінальне угрупування... тільки не церква

         аноним

         918.03.11, 13:56Ответ на 6 от Нескорений32

         та який він зрадник, так собі - зайда москальська

          1018.03.11, 14:01Ответ на 9 от аноним

          він навіть сам не знає хто він такий та якого роду.
          але те що він не українець це 100%

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая