хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

X. про так званих «зрадників»

Дмитро Чобіт
Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"
Книга третя
Воїни світла



X. ПРО ТАК ЗВАНИХ «ЗРАДНИКІВ»

Тема зрадників і розмови про них стали домінуючими в усій діяльності ВО «Батьківщина» та й усього «Блоку Юлії Тимошенко». Дійшло до того, що такий видатний український політичний діяч, як Антоніна Ульяхіна, рідна тітка Ю. Тимошенко і голова Дніпропетровської обласної організації ВО Батьківщина, у книжці «Юля, Юлия Владимировна» написала, що Президент України В. Ющенко «зрадив Юлю».** Невже Віктор Ющенко із Юлею шлюб брав? А може, Президент присягав на вірність не народу України, а особисто пані Юлі? Зрештою, а хто вона така, аби мати моральне право від будь-кого, окрім законного чоловіка, вимагати вірності? Але слово «зрадники» в устах бютівських вождів і місцевих вождиків стало дуже популярним. Ці бютівські «зрадники» зявилися мало не в кожному селі. У Верховній Раді V-ro скликання до їхнього числа занесли аж 26 бютівських комісарів, у Київраді — 18 із 43-х! Звідкіля така масовість, панове бютівські вожді? Причину шукайте, передовсім, у собі та своїх діях.
15

Коментарі

Гість: скоро удалюсь

19.03.11, 14:58

вы все предатели друг друга

    29.03.11, 15:08

    Це все противсіхи винуваті

      39.03.11, 15:16Відповідь на 2 від Fred Perry

      Я перепрошую, невірне посилання відразу дала. Вже виправила!
      Зайдіть, почитайте! Дійсно цікаво!

        49.03.11, 15:21

        Щось останнім часом ви мені нагадуєте Оазиса, на кожному кроці ввижається ЮВТ, та ще й з копитами і рогами! Чи не тому це, що Ющенко збирається стати прем'єр - міністром?

          59.03.11, 15:28

          "художня література"?

            69.03.11, 15:31Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

            цікаво, що півгодини тому я запропонував авторці цього посту вступити до співтовариства Оазисс і К:

            9.03.11 13:59

            Відповідь на [17] від Julia Taneta

            до речі, у вас є вже ціле співтовариство однодумців у цьому питанні. В добру путь, там вас вже чекають з обіймами!

            Политические оппоненты.
            http://blog.i.ua/community/1764/

              79.03.11, 15:34Відповідь на 6 від viktor67

              Значить не одній мені так здається.

                89.03.11, 15:39Відповідь на 6 від viktor67

                Там немає цього коментаря, мабуть видалили.

                  99.03.11, 15:42Відповідь на 4 від ЯКриворожанка

                  Щось останнім часом ви мені нагадуєте Оазиса, на кожному кроці ввижається ЮВТ, та ще й з копитами і рогами! Чи не тому це, що Ющенко збирається стати прем'єр - міністром?Звідки інформація??? Якби й справді так було.Ця чудова людина врятувала б Україну!!!

                    109.03.11, 15:48Відповідь на 9 від дТОЛЯізХорола

                    Інформація з Фокусу. А Ющ вже раз рятував Україну. Досі відхекуємося.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна