хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Коментарі

19.03.11, 15:27

не читав.

    29.03.11, 15:32Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

    Я і сама не читала...
    Зараз у пошуку. Знайду, прочитаю і поділюсь враженнями.

      39.03.11, 17:54

      Жахлива тьотка... і творчість її теж.

        анонім

        49.03.11, 18:35

        Дякую! Обовязково прочитаю.

          Гість: Алчі

          59.03.11, 22:48

            Гість: RealSam

            610.03.11, 03:37Відповідь на 3 від Mamay_

            Чим викликане таке ставлення до Забужко? Тим, що вона не побоялась висловити свою думку про Тимошенко?

              Гість: RealSam

              710.03.11, 03:44

                810.03.11, 16:29Відповідь на 6 від Гість: RealSam

                Чим викликане таке ставлення до Забужко? Тим, що вона не побоялась висловити свою думку про Тимошенко?
                Маєте право мені дорікнути, що я її не читав. Але з того, що я чув, читав і бачив: виступи, інтерв"ю, презентації, статті.... Це вульгарна тьотка, від якої тхне різними ароматами: фемінізмом, толерастією, то сексуальними збочиннями...
                Вона не філософ...
                "Їжте", якщо Вам подобається...
                Що вона сказала про Ю??? Тимошенко тут нідочого, Вам би як чоловіку, варто було б знати про деякі відносини між успішними жінками...

                  910.03.11, 17:16Відповідь на 6 від Гість: RealSam

                  Мені теж не подобається ця сексуально стурбована авторка. У своєму новому творі Забужко залишила свої "Польові дослідження з сексу" далеко позаду. Герої її нового роману "Музей..." тричі злягаються у криївці, не відмовляючи собі навіть у оральному сексі, надалі читача знайомлять с сексом прямо на архівному столі, в довершення вам пропонується ВІП обслуговування зі страпоном. Може комусь і подобається така "література", але мене особисто від неї нудить. І видається не тільки мені одному. Ліні Костенко також...

                    1010.03.11, 20:59Відповідь на 9 від viktor67

                    Що ж Ви останній свй комент швидко знищили? Хай би люди почитали...
                    А я можу судити про твір, тільки після того, як прочитаю. І після Вашої жахливої критики мені стало ще цікавіше. Мені не треба підсказувати про якість твору, дякую, ВСІ Висновки у своєму житті Я роблю виключно сама!!!