хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Ющенко, Януковича, Тимошенко, Яценюка послали в жопу

19

Коментарі

112.02.11, 23:16

Цьому ролику вже три роки, ті хто його замовляв, віявились не набагато кращими.

    212.02.11, 23:25Відповідь на 1 від Люстерко

    А хто його замовляв?
    Єдине хочу зауважити, хто б його не замовляв, тема актуальна і досі!
    Всіх 450+ Президент+ Кабмін+ обслуговуючі секретаріати (або адміни) + помічники депутатів ВР=повна люстрація!!!
    Дорогу молодим, перспективним!
    Мені колись закинули, що не багата! Не багата, бо не крала! І не вмію! І вчитися не хочу!
    Якщо це мій найбільший недолік...то чого ми вимагаємо від цих дивних людей???

      312.02.11, 23:31Відповідь на 2 від Julia Taneta

      А хто його замовляв?
      Єдине хочу зауважити, хто б його не замовляв, тема актуальна і досі!
      Всіх 450+ Президент+ Кабмін+ обслуговуючі секретаріати (або адміни) + помічники депутатів ВР=повна люстрація!!!
      Дорогу молодим, перспективним!
      Мені колись закинули, що не багата! Не багата, бо не крала! І не вмію! І вчитися не хочу!
      Якщо це мій найбільший недолік...то чого ми вимагаємо від цих дивних людей???
      ментальність в нашого народу така, що важко довіряють тим, що поряд. Зазвичай кажуть, хай будуть ті, вони багаті, вони вже багато не вкрадуть , у них все є, а ти, прийдеш, захочеш теж маєточок у Межгір'ї, а де їх на всіх набереш, ось і голосують, за тих що вже добряче вкрали , марно сподіваючись на обмежений апетит.

        412.02.11, 23:33Відповідь на 1 від Люстерко

        Дійсно, дуже б хотілося знати замовників.

          512.02.11, 23:35Відповідь на 3 від Люстерко

          Тобі повідомлення в чаті!

            612.02.11, 23:36

            Дупа - це хіба не польське слово? Українською буде срака?

              712.02.11, 23:38

              невже ти вважаєш, що вони добровільно погодяться пройти люстрацію, всі, всі? Якщо бобряче перерахувать всіх, хто тепер при владі + їх родичів, коханок, служників, буде більше ніж свідомих українців(поки що). наша біда, що вони знайшли легкий для себе спосіб, народ у ярмі тримать, закидують то питання мови, то пам'ятників, то історії - розділяй і володарюй - надійний перевірених віками метод. ми чубимся з надуманих питань , вони ж обчистили усі кармани в нас, тепер полізли вже в кармани до наших ненароджених ще внуків!

                812.02.11, 23:42Відповідь на 6 від Mamay_

                Дупа - це хіба не польське слово? Українською буде срака?Не обмежуйте, шановний, нашу чудову і багату мову!
                У нас і любов і кохання, у нас і сковорідка і пательня, у нас і ціль і мета...
                Не кажучи про ду... і сра...!!!

                  912.02.11, 23:45Відповідь на 8 від Julia Taneta

                  Не обмежую.
                  Так ці слова наші і вони несуть певний зміст.

                    1012.02.11, 23:48Відповідь на 7 від Люстерко

                    Добровільно НІ! Та хто ж їх питатиме? Вони часто нас запитують, чого б ми хотіли?
                    Не рік, можливо і не два, але ми це зробимо! ТАК???

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна