хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Янукович не боїться повторення майдану

Президент Віктор Янукович запевняє, що не боїться повторення протестів на Майдані.Про це він заявив в інтерв’ю Бі-Бі-Сі, коментуючи встановлення паркану на Майдані незалежності.Він також запевнив, що в Україні немає обмежень щодо проведення мітингів у будь-яких місцях."Я вважаю, що ніяких парканів там не повинно бути", - заявив президент.Наявність паркану він пояснив будівельними роботами."Можливо, йде відновлення, ремонт Майдану. Там нещодавно стояла новорічна ялинка, вона була демонтована. Я цього не знаю, у нас немає ніякої заборони і в будь-яких місцях проводяться протестні заходи. Вони в нас не мають ніяких обмежень", - запевнив президент.На зауваження, що паркан там поставлений, щоби попередити подібні демонстрації, які можуть вплинути на його президентство, Янукович заявив, що нічого не боїться."Я нічого не лякаюсь, мені здається, я не схожий на людину, яка перелякана. Чи вам здається, що я схожий на тих, хто переляканий? Я виграв всі вибори, які були останні 5-6 років у державі, в тому числі і вибори 2004 року", - наголосив президент."Я ніколи не боявся людей, я вважаю, що одна справа – це демократія, яку ми повинні цінувати, демократія повинна базуватися на верховенстві права, свободі слова, захисті прав людини. А зовсім інша річ – це прикриватися демократичними гаслами, приховуючи за цими гаслами корупцію і бюрократію. Я кажу про це, а про що ви кажете?", - обурився Янукович.За його словами, Україна "пройшла непростий шлях, і останні п’ять років переконали український народ, що політична нестабільність не сприяє розвитку країни і життю людей"."Тому будь-які революції трапляються в країнах, де влада є закритою та консервативною", - зауважив він."Україна зовсім інша держава і я скажу вам, що 2004 рік, з однієї сторони, дав надію українському суспільству, а з другої сторони, він багато чому навчив український народ. Останні п'ять років безлад, який був у нашій країні, не тільки погіршив життя наших людей, а він значно зашкодив іміджу нашої країни за її межами", - додав Янукович.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/02/11/5904268/

20

Коментарі

111.02.11, 16:03

а ми це ще побачимо... )
він мабуть із радості обісцявся в 2004, коли у нього кинули "тупий предмет" )

    211.02.11, 16:08Відповідь на 1 від zevs78

      311.02.11, 16:11

      Раз так говорить,значить боїться

        411.02.11, 16:12

        а чего ему бояться? у него вертолет есть.... вжжжжжжжжжжик и он уже в России!

          511.02.11, 16:21

          Говорят бункер Гитлера под Винницей ремонтируют, музей хотят сделать, может не музей?

            611.02.11, 16:49

            не боїться на свою ж голову!

              711.02.11, 18:11

                811.02.11, 18:37

                Хам Бандюкович обісрався від одного яйця.
                Як тільки ми піднімемося ця мерзота дремена до кацапстану.
                Досвід 2004р. у нього уже є.

                  911.02.11, 19:15Відповідь на 6 від Fred Perry

                  Боїться він, люба влада свого народу боїться. Навіть Сталі - і те боявся ще як! А ці й подавно.

                    1011.02.11, 19:56

                    Боится,боится. Оно трусливое,аж жуть. И не зря кстати боится.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна