хочу сюди!
 

Оксана

47 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 42-47 років

Чи не гидко московським попам у церквах збудованих І.Мазепою?Як відомо з історії, Гетьман України Іван Мазепа займався меценатством. Його коштом відновлено і збудовано багато соборів і церков. Відомо, що ряд церков та соборів, які входять до Києво-Печерської Лаври, побудовано, або відновлено, коштом І.Мазепи.

За розпорядженням Петра І, Російська православна церква оголосила анафему Іванові Мазепі. До цього часу Російська православна церква та Українська православна церква Московського патріархату анафему не зняли. Тому в Києво-Печерській лаврі Мазепу досі піддають анафемі.

Відомо, що сучасна Українська православна церква Московського патріархату займає немалу кількість храмів, збудованих коштом Гетьмана України Івана Мазепи.

Постає питання: Як почувають себе сучасні священики православної церкви Московського патріархату у храмах, які збудувала людина, відлучена від церкви з оголошенням довічного прокляття їхньою ж церквою?

http://community.livejournal.com/ukraina_ukraine/544.html
29

Коментарі

18.02.11, 12:32

Я не знаю жодної конфесії, жодної віри, де б нормою було насилати "прокльони"... тобто анафеми... Це не Божий промисел. Бог дає розум і мудрість молитися за зрадників, відступників, наставляти їх на вірний шлях, просити для них прощення і покаяння!
І тільки Московіцький патріархат вирішив, що "Заповіді Божі" для них не указ!!!
Впевнена, що служать вони не Богу, а ..... темним силам.
І залишилось їм не довго!!!

  28.02.11, 12:54

  Ги, я думаю московські попи нормально почуваються коли проклинають Мазепу в церквах Мазепою і побудованих, оскільки совісті та такого поняття як муки сумління для просто не існує От скільки ми, українці, будемо терпіти доки чужоземні зайди будуть в наших церквах розказувати як нам жити, оце питання...

   38.02.11, 17:15

   та разве они только Мазепу проклинают? они проклинают всех украинцев, фсбшная шушара, никакого отношения к православной вере не имеют, у них один бог - деньги

    48.02.11, 23:13

    Москвин і релігія - це ще та жесть

     Гість: badrus

     59.02.11, 04:50

     у масколёв нет ничего святого.поглядите на их патриарха это политик а не христианин и уважающий себя человек не будет ходить в общество где предают анафиме.это решает Бог кого спасти а кого нет,а не руские у которых провославие не вера в Бога а национальная идея сделать всех рускими проваславными и править на основании идеи всем миром. почитайте их книги ,что русская проваславная вера спасёт весь мир .ненавидящий брата своего есть человекаубийца,они нас ненавидят,какое им царство небесное?

      69.02.11, 10:21Відповідь на 3 від Hudson Hawk

      та разве они только Мазепу проклинают?
      Льва Толстого також, того, анафемізували

       79.02.11, 10:22Відповідь на 4 від Mamay_

       А тим більше Петро Перший, пошукайте про Всешутейший,_Всепьянейший_и_Сумасброднейший_С обор

        89.02.11, 10:27

        А як завжди себе почувають у чужому домі на чужій землі: Зручно і комфортно!
        І тільки спробуй їм нагадати , що вони гостюють

         99.02.11, 10:29Відповідь на 1 від Julia Taneta

         А ти хіба не знаєш як звали Петра українці -
         Цар-антихрист.
         То звідки тоді твоє питання ?

          109.02.11, 11:07

          Почуваються, як почувається ворог на захопленій території!

           Сторінки:
           1
           2
           4
           попередня
           наступна