хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

22 січня - День Соборності України

Гасло віча: "Влада для народу, а не народ для влади"

Далі - повторення пройденого:

Початок кінця або "Слава анархізму!"

Епіграф: Свобода - мати анархізму

Від Долі не втечеш - це відома істина, а якщо так, то чи не краще піти гордо Долі на зустріч?
Якщо українцям не везе з керманичами на чолі держави, то може ну її в біса ту державу і тих керманичів?!
І нехай замайорить над Україною чорний прапор АНАРХІЗМУ!
І я не жартую, а серйозно обмірковую шляхи  дій для українців у разі виконання своїх антиукраїнських обіцянок новообраного президента України Віктора Януковича.
 Ми всі визнаємо право демократичного обрання влади і визнання програвшою стороною легітимності влади опонентів за умови, що і переможці виборів визнають необхідність толерантного ставлення їх влади до переможених. Вибори - не війна і тут принцип "Горе переможеним" задіювати безглуздо, бо переможені є такими самими громадянами країни, як і переможці, а не завойованим народом. Але якщо нова влада в силу своєї недалекоглядності  почне ставитись до частини своїх громадян як до поневолених рабів, то ці люди мають всю повноту суверенних прав на повстання і вчинення опору такій владі. Бо влада існує для народу, а не народ для влади!
Я належу до тих громадян України, які змушені погодитись на керівництво державою Україна новообраного президента Віктора Януковича, бо такими є результати загальноукраїнських виборів, демократичність і легітимність яких визнано світом і мною особисто теж. Мною теж! - це особисте визнання легітимності влади кожним громадянином є визначальним, як на мене, у добровільному погодженні особи тій владі підчинятись і виконувати її розпорядження. Наголошую, що це моє добровільне визнання влади, а не примусове! Також ще раз наголошую знову, що влада існує для народу, а не народ для влади! І що за конституцією саме народ є найвищим сувереном-розпорядником державної влади, а сам народ є сукупністю одиниць громадян держави.
Як частина народу я маю повне суверенне право особи-громадянина на протест проти дій влади, якщо вони, дії влади, мене не влаштовують, а від сукупної кількості таких одиниць постає загальна воля народу, що вказує владі на її реальне місце. Власне виходячи з усього вже сказаного я хочу заявити наступне "urbi et orbi"(місту і світу):
31

Коментарі

119.01.11, 16:55

Вийду.

    219.01.11, 16:56

    у Вашому посланні забагато важкий слів для розуміння нашого ПУ) у нього ж мізки закиплять від незвичної роботи мозку).

      319.01.11, 17:43

      "1. Скасувати Укази про присвоєння звання Героя України Роману Шухевичу та Степану Бандері.
      2. Законодавчо затвердити російську мову другою державною мовою.
      3. Встановити в Україні особливий пільговий статус росіянам, точніше - "російськомовним українофобам" в усіх сферах державного апарату.
      4. Розпочати утиски й різноманітні силові репресії проти патріотів-націоналістів України та політичної опозиції.
      5. Зробити спроби обмеження державного суверенітету України різними "братніми договорами". "

      Бандформування під керівництвом Януковича працює над установленням анархії. Вони забули у якій країні живуть.
      Слава Україні !

        419.01.11, 17:50Відповідь на 2 від все_буде_так

        Мені головне Ваша увага і розуміння.

          519.01.11, 18:18

            Гість: PR3D4T0R

            619.01.11, 19:51

            Ех... на віче треба йти зі зброєю. (козаки і Донські казаки робили саме так)

              719.01.11, 19:53

                819.01.11, 20:11

                Легітимність нинішня влада втратила після повернення старої Конституції - тут не треба й бути юристом,а просто логічно помислити.
                Щодо анархії, то в мене ще совкове уявлення.Ніколи спеціально не цікавився.

                  Гість: modus vivendi

                  919.01.11, 20:51

                  слава украине!

                    1019.01.11, 23:05Відповідь на 4 від Богдан Бо

                    Ну як з цим не погодитися.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна