хочу сюда!
 

Anna

33 года, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 27-65 лет

Брати Капранови та Тризуб (Читати всім)Заява Братів Капранових про вступ до ВО "Тризуб" ім. Степана БандериВсеукраїнська організація "Тризуб" ім. Степана Бандери
Голові Центрального Проводу
Андрію Стемпіцькому
Братів Капранових
ЗАЯВА

Просимо прийняти нас до лав ВО „Тризуб” імені Степана Бандери.

Провокація із підривом пам’ятника Сталіну у Запоріжжі та арешти членів „Тризубу”, що відбулися одразу після цього, не залишають сумнівів – влада діє за московським сценарієм, імітуючи теракти та вивішуючи усіх собак на представників реальної опозиції.

СБУ арештувала „винних” у вибуху по всій Україні буквально за добу – такій оперативності можна тільки дивуватися. Адже якщо СБУ й справді мала настільки докладні відомості, чому вона не попередила вибух, а чекала на його здійснення? І чому з такою всемогутньою службою безпеки ми досі маємо нерозкриті убивства Гетьмана, Гонгадзе та інші резонансні справи?

Оперативність СБУ має тільки одна пояснення – операція була спланована і здійснена самою спецслужбою. А отже, якщо пан Хорошковський хоче виявити справжніх винуватців вибуху у Запоріжжі, він повинен пошукати у власному кабінеті або у кабінеті свого колеги міністра внутрішніх справ Могильова.

Полювання на відьом, яке влаштувала нинішня влада, є небезпечним для кожного українця – якщо ми дозволимо держимордам панувати у наших квартирах, офісах і душах, вони вже не зупиняться. Вони будуть підкидати нам зброю та наркотики, шукати у книжках крамолу, як це роблять зараз з Марією Матіос, залякувати і погрожувати.

Саме тому на знак протесту проти свавілля та провокацій, на знак підтримки незаконно заарештованих членів організації „Тризум імені Степана Бандери” ми вирішили вступити до лав цієї організації, щоб заступити її членів, утримуваних за ґратами бандитською владою.

Ми не поділяємо радикальних націоналістичних поглядів, ми не є членами жодної партії чи політичної організації, але ми не можемо залишатися осторонь, коли песиголовці з СБУ та МВС починають атаку на українців.

Саме з цих міркувань ми закликаємо усіх, хто не хоче завтра стати жертвою найближчого міліціонера, прокурора та судді, хто не згоден перетворюватися на бидло, незалежно від політичних поглядів підтримати „Тризуб імені Степана Бандери” і зробити символічний крок – вступити до його лав.

Хай знають – на місце кожного незаконно затриманого прийде троє нових активістів!

Свободу не спинити!

Слава Україні!

Брати Капранови
http://www.kobzar.com.ua/index.php?id=6&theme_id=70
52

Комментарии

118.01.11, 10:17

Брати, знімаю перед вами капелюха!

  218.01.11, 10:22

   318.01.11, 10:22

   Повністю підтримую.

    418.01.11, 10:26

     Гость: gav57

     518.01.11, 10:27

     Братья Капрановы - бизнесмены. Они и на этом три копейки вымутят.

      618.01.11, 10:29Ответ на 5 от Гость: gav57

      Братья Капрановы - бизнесмены. Они и на этом три копейки вымутят.Всі бізнесмени в ПР, або БЮТ. Не вгадав.

       Гость: gav57

       718.01.11, 10:33Ответ на 6 от Perovdupu

       Могу доказать.

        818.01.11, 10:35Ответ на 7 от Гость: gav57

        Не варто. Ми не в суді. Та і громадянська позиція братів народилася не сьогодні.

         Гость: gav57

         918.01.11, 10:41Ответ на 8 от Perovdupu

         А ты почитай их газету "Друг читача" последний номер за прошлый год, материал на 5 стр. Таким бредом только Украину подставляют. В последний момент рубрику поставили "реклама" - т. е. мы не виноваты - нам заплатили. Почитай!

          1018.01.11, 10:58


          Мужній вчинок!!!

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая