хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Мій націоналізм (продовження) 2

Я вирішив доречним навести цей розділ з виданої до 100-річчя Степана Бандери книги-збірника дискусійних статтей про щю видатну людину за моєю ініціативою та упорядкуванням у львівському видавництві "Тріада плюс" 2010 р. і вона є в книгарнях Львова.

Нагадую, що 1 січня - чергова 102-а річниця народження Степана Бандери, отож  всіх небайдужих прошу відзначити цю дату заходами за власною ініціативою і на власний розсуд


Степан Бандера - Лицар Чину

Богдан Гордасевич

Відповідь Кирилу Александрову на статтю "Бандера: постскриптум "москальского" историка".

"Понять и простить - совершенно разные вещи: понять можно без желания изучаемого объекта, а простить без просьбы о прощении нельзя! Провина есть осознание  своего поступка плохим, а если кто-либо уверен в правильности своих действий и ни о каком прощении не просит - кто, за что и главное: зачем?!- может его простить? Полная несуразица, а каков запев - такова и песня"  Жорж Дикий
 
Не кожна провокація є на шкоду. Так, матеріали російського історика Кирила Александрова з Санкт-Петербурга про Степана Бандеру підштовхнула до цікавої дискусії у тому числі з участю і наших "рідних" провокаторів. І тоді я подумав, що як учасник трьох перевидань книги письменниці Галини Гордасевич "Степан Бандера: людина і міф" маю право, а можливо, що і зобов'язаний висловити своє бачення цього проблемного етапу української історії, яким є боротьба Організації Українських Націоналістів та Української Повстанської Армії.

97%, 35 голосів

3%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
35

Коментарі

анонім

116.12.10, 12:37


А як називаєтся сама книга, думаю і через інтернет її можна замовити.

    216.12.10, 12:43

    № 1

      316.12.10, 12:47

      Ідея яку відстоював, в тому числі і Степан Бендера - перемогли! Україна вільна, незалежна, соборна - а СССР вже не існує.
      Слава Україні!

        416.12.10, 12:49


        А чтоб еще понятнее было, ЧТО и КАК принесли нам "братья" - см. интересную статью http://www.ej.ru/?a=note&id=10104 "Человек который израсходовал Россию".

          516.12.10, 12:51

          Cупер

            616.12.10, 13:04

            Дякую +

              716.12.10, 14:16

              Дякую! Українці єднаймося !

                анонім

                816.12.10, 14:30

                  916.12.10, 14:32

                    Гість: yurko21

                    1016.12.10, 15:51

                    як би то примусити нашого міністра освіти прочитати вашу замітку - його неуцтво аж зашкалює в його "відомих" книгах. Хоча, думаю,- це просто робота за хороші гроші відомого спонсора. Бузина, Табачник, тепер ось цей історик - все це елементи інформаційної війни проти України. А Ви, Богдане, достойний воїн нашої інформаційної УПА. Дякую.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна