хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Більшість телеканалів не вшановує пам’ять жертв Голодомору



Цього року тільки три телевізійні канали виставили на екрани свічки пам'яті, присвячені жертвам Голодомору. Це М1, М2 і OTV.

Решта каналів це ігнорує. Правда, “5 канал”, ТВі і “Новий” зробили свої логотипи чорно-білими.

У минулому році, практично, всі українські телеканали виставляли на свої екрани свічки пам’яті. Як швидко все забувається…

З мого майданівського блогу.
13

Коментарі

127.11.10, 20:17

    227.11.10, 20:40

    Місцевий закарпатський канал "Тиса" також виставив свічку і підібрав відповідний контент для ефіру, зокрема показав фільм "Голод 33" за твором Василя Барки "Жовтий князь", за що їм моя велика повага...

      327.11.10, 20:41Відповідь на 2 від Йа100500

      Місцевий закарпатський канал "Тиса" також виставив свічку і підібрав відповідний контент для ефіру, зокрема показав фільм "Голод 33" за твором Василя Барки "Жовтий князь", за що їм моя велика повага...Молодці!!!

        427.11.10, 20:44Відповідь на 3 від Тарас Токар

        Я теж так подумала і піднімала їм рейтинги перегляду, так би мовити

          527.11.10, 21:23

          Тарас, ты можешь проплатить любой сюжет на телеканале. Если у тебя хватит денег, то телеканал весь день будет транслировать плакальщиц, которых ты наймешь. Давай скинемся, я тоже дам денег.

            627.11.10, 21:31

            По ТЕТ показували, здається, саме "Голод 33". Також 5 канал щось розповідав. Усі інші якось проіґнорували. Не показували навіть старі документальні фільми -- про нові я вже й не кажу. Зате на розважальні "талант-шоу" грошей вистачає.

              728.11.10, 12:59Відповідь на 6 від Nech sa paci

              Зате на розважальні "талант-шоу" грошей вистачає.Живемо усі у лайні,
              а по телеку одні розваги тупі!
              Навіть раз на рік совісті не буває!

                828.11.10, 14:19Відповідь на 7 від Офели

                Та хай будуть ті шоу -- просто не треба копіювати російський досвід.

                  928.11.10, 23:50Відповідь на 8 від Nech sa paci

                  Навіть фільмів не показали, ту "Чашу" наприклад там. Як освенціуми, майданеки трудові і сортувальні лагеря так крутять...

                    1029.11.10, 02:14

                    У прошлому, мабуть, ще темники діяли, а в цому році свободний медіа - бізніс по совісті Голодомор помянув.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна