хочу сюда!
 

ЛюдМила

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 44-55 лет

На озброєння народу

   Оскільки антинародний режим Януковича-Азарова розглядає можливість силового розгону громадян, то пропоную ознайомитися з інструментами захисту від антидемократичних дій: 1) Коктейль Молотова, інші назви бомба Молотова, бензинова бомба — це загальна назва найпростіших саморобних вибухових пристроїв на основі легкозаймистої суміші (бензину, розчиннику, спирту тощо). Оскільки таку бомбу легко виготовити, її часто використовують під час партизанських та вуличних війн, акцій громадянської непокори. Як виготувати: 1. Скляна пляшка, 0.5 або навіть 0.7 літра чи 1 літр. Пляшки з тонкими стінками легше розбиваються - а це необхідно для того, щоб коктейль Молотова спрацював. Добре підходять пляшки від горілки радянського типу, гірше - пляшки від вина чи пива. 2. Бензин. 3. Ганчірка. Зазвичай це смуга завтовшки сантиметрів 10-15 і завдовжки 20-35 см. НЕСИНТЕТИЧНА тканина.

Щоб коктейль був більш дієвим і горів довше, гарячіше та концетрованіше - потрібно зробити не бензин, а щось на кшталт напалму. В такому разі, потрібні також 3. Ацетон. 4. Пінопласт. Його треба ламати на дрібні шматки. Добре підходить пінопласт, який уже складається з невеликих кульок. Або замість 3 і 4. Машинне масло. Якщо процес виготовлення та запуску коктейлю Молотова передбачається безпечним, знадобляться також 5. Корок. Бажано щільний. 6. Скотч.

Виготовлення коктейлю У найпростішому випадку використовують просто бензин. У цьому разі він швидко вигоряє, не налипає до поверхні об'єкту. Відео виготовлення та використання найпростішого коктейлю (без дотримання техніки безпеки виконавця)

Щоб підвищити час та температуру горіння, а також прилипання запальної суміші до об'єкту, роблять так званий напалм. Найпростіший спосіб його виготовлення: В ацетон додають пінопласт і помішують до розчинення. Близько 100 г ацетону для початку достатньо, а пінопласт додають до утворення густого сиропу. Пінопласту може бути потрібно значно більше, ніж здається на перший погляд. Потім до "сиропу" додають бензин у співвідношенні 1:1. Суміш дуже добре і довго горить, налипаючи в місці влучання "снаряду", щільно налипаючи практично до будь-якої поверхні. Деякі види пінопласту краще й рівномірніше розчиняються одразу в суміші бензину й ацетону.

Треба зауважити, що саморобний "напалм" буквально за один день розкладається на шари: більш тяжкі елементи осідають внизу, легші опиняються вгорі. Тоді він перетворюється просто на суміш своїх елементів.

Інші рецепти "напалму": Бензин+скипидар (без пінопласту) Бензин+машинне масло (проблема в тому, що масло все ж дорожче) Бензин+мазут (проблема в тому, що суміш потрібно підігрівати для розчинення мазуту - виключно на електричній плитці й повільно - а це все ж небезпечно)

Техніка безпеки Основне: поблизу не повинно бути джерел відкритого вогню. Здається, це очевидно. Друге - випари бензину й ацетону небезпечні для здоров'я. Тому виготовлення рекомендують проводити на відкритому повітрі, у крайньому разі - в провітрюваних приміщеннях. І ще таке. Про процес не повинні знати правоохоронні органи (про це нижче).

Виготовлення "снаряду" Пляшку заповнюють обраною рідиною - наприклад, приблизно на три чверті. Або менше в разі нестачі суміші. Для зберігання, якщо снаряд не призначено для використання одразу, після цього пляшку щільно закривають корком або металевою кришкою-закруткою. Пластикові кришки не дуже підходять, оскільки суміш може розчинити пластик.

Оскільки зі зберіганням суміш розпадається - з кожною годиною коктейль Молотова стає все менш дієвим.

Виготовлення запалу: Як уже говорилося, тканина має бути несинтетичною - синтетика може частково розчинитись у запальній суміші. Крім того, просякнута запальною сумішшю, синтетика після запалювання згоряє дуже швидко і може догоріти ще до того, як коктейль долетить до цілі. Смуга тканини вставляється так, щоб приблизно половина була всередині. Тоді вона просякає сумішшю. Іншу половину слід просякнути тією ж рідиною окремо. В найпростішому випадку, вільний кінець гноту просто звисає і підпалюється.

Техніка безпеки Для збільшення безпеки того, хто користується снарядом, смуга тканини змочується не повністю. Залишається сухою та частина, що йде біля горла (ручки ;) пляшки. Змочену ж частину можна примотати скотчем до пляшки, щоб не обпектися при киданні. За наявності, замість гноту можна також використати мисливські сірники - це такі великі сірники, що не гаснуть за будь-якого вітру. Вони також примотуються до пляшки скотчем. Це значно безпечніше, ніж "класичний" простий запал. Саме так виготовлявся свого часу коктейль Молотова фабричним способом. Не пошкодить готовий "снаряд" обтерти спиртом і дати підсохнути. По-перше, тоді нічого не горітиме прямо на пальцях того, хто використовує коктейль. По-друге, це стирає відбитки тих самих пальців. І ще таке. Руки після цього варто добре вимити, щоб не пахли бензином. А при використанні вдягати рукавиці. Для фітіля також використовують просякнуті жіночі тампони.

Як він діє Тут усе дуже елементарно. Тканина легко запалюється й не гасне на вітрі, тому що її просякнуто запальною сумішшю. (Або тому, що це спеціальний пристрій на кшталт мисливських сірників) Запалювати треба хорошою запальничкою - краще такою, яка не гасне на вітрі.

При попаданні в твердий об'єкт пляшка розбивається й вивільняє енергію 0.5-1 літра суміші. Кидати треба сильно і по твердому. Пляшка повинна розбитися від удару. Бензин вигоряє дуже швидко, розтікається й не прилипає до об'єкту. Саме тому було вироблено кілька рецептів (власне "коктейлю") для підвищення температури, часу горіння, а також в'язкості та зчеплення з поверхнями.

"Плюси" та "мінуси" Плюси: - коктейль Молотова насправді доволі безпечний у використанні, за умови дотримання правил безпеки. - його використання, на відміну від інших форм протесту, важче використати політикам для власного піару. Тобто, цей засіб не кооптується владою. - за умови виготовлення суміші, здатен знищити техніку. - водночас, малоймовірне випадкове підпалення будинків: коктейль не здатен завдати значної шкоди (крім естетичної) зовнішнім стінам будинків сучасного великого міста. - "снаряд" випадково може нашкодити людині не більше, ніж пляшка: при польоті вона об людину не розіб'ється.

Мінуси: Тут питання іншого характеру - але дуже важливі. - Настільки радикальні засоби майже ніколи не знаходять громадської підтримки. Поки залишаються суто ненасильницькі методи - вони є, як правило, більш дієвими у стратегічному плані. Щодо цього див. Прагматичні правила для громадянських активістів.

Недоречне застосування надто радикального методу може стати зрадою мети заради засобу.

- І нарешті, виготовлення і тим більше застосування коктейлю Молотова загрожує не тільки адміністративною, але й кримінальною відповідальністю (який сюрприз!)

Так, виготовлення і зберігання може підпасти під ч.1 ст.263 Кримінального кодексу: Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років. Власне кажучи, коктейль Молотова не є ані вибуховою речовиною (сам коктейль), ані вибуховим пристроєм ("снаряд") - як було вказано вище, він діє як запал. Але ймовірно, доводити це доведеться вже адвокатові ;)

Використання коктейлю може спричинити до ще серйозніших юридичних наслідків, за ч.2 ст. 194 Кримінального кодексу: Умисне знищення або пошкодження майна ... вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до п'ятнадцяти років. Тут адвокатові доведеться доводити, що загальної небезпеки не було, а заподіяна шкода не перетнула межу між цивільною й адміністративною та кримінальною відповідальністю... але це може виявитися складним завданням. Власне, в Україні юридично все виглядає розпливчато. Але те, що нагляд з боку правоохоронних органів забезпечений - гарантовано.

2. Захист.

Для захисту голови треба використовувати звичайний мотоциклетний шолом (вартість від 50 грн). Звичайно він не захистить у повній мірі, але від небажаних синців і стрсу мозку все-ж дасть захист. У 80-х роках при акціях протесту французька молодь одягала на себе мотошоломи, у результаті мєнти не могли їх розігнати.

   Гарним елементом захисту також є звичайна дублянка, або дуже товста куртка - через яку дуже важко нанести ушкодження. Важливо надягати світер (або кілька) аби створити додаткові шри одягу.

   У випадку зіткнень з міліцейскою "стіною щитів" треба мати свого щита, аби стримувати натиск мєнтів. Виготувати щит можна кількома способами: найпростіший спосіб - вирізати із фанери товщиною 10-12мм, вибравши відповідний розмір (залежно від комплекції людини). Після цього щита треба оббити або шкірою, або товстою тканиною. Для кріплення краще брати ручки із дуба, або іншої твердої деревини.

Рис. 1.

Общий вид щита.

 

Рис. 2.

Разметка щита на фанере.

 

Рис. 3.

Выпиливание щита.

 

Рис. 4.

Установка рукояти и планок.

3. Зброя прориву. Для того аби зрозуміти які інструменти потрібні для захисту демонстрації треба подивтися на сам процес придушення міттингів:

  

   Головним чинником який приводить до успіху мітингів це створення єдиного потужного натовпу, що прорве кільце оточення міліції, але окрім того треба використовувати усі пілручні засоби: 1) огородження: Кілька людей може взяти огородження і кинути на наступаючих ментів, скоріше за все лінія міліціонерів дезорганізується. Під час цієї дії задні ряди мітингувальників кидають коктейлі Молотова на лінію міліціонерів. 2) Дубинки - можна використовувати будь-який дрючок, але головне аби він міг бути достатньо міцним, аби не розбитися при ударі по щиту мєнта  і достатньо зручним аби міцно тримати його в руці. ЗВИЧАЙНО ЦЕ КРАЙНІ МЕТОДИ ЗАХИСТУ ВАШИХ ГРОМАДЯНСЬКИХ ПРАВ, ЯКІ ТРЕБА ВИКОРИСТОВУВАТИ ЛИШЕ У РАЗІ МІЛІЦЕЙСЬКОГО НАПАДУ.
15

Комментарии

122.11.10, 15:47

Самое простое-- сесть всем на мостовую (брать с собой поролон надо) и сцепиться руками. Разорвать такую толпу тяжко.
"Важливо надягати світер (або кілька) аби створити додаткові шри одягу...."
И наколенники!

  Гость: Dragon1986

  223.11.10, 07:06

  Я за разруху как в Киргизии!

   Гость: lkjmn

   323.11.10, 10:44

   Засоби захисту, що використовують хоккеїсти - сучасні обладунки, здатні протистояти палицям і іншій ударній зброї несмертельної дії, що використовують менти.
   На відео чітко видно - менти використовують т.з. маніпулярну тактику - тактику бойових дій давньо-римської піхоти. Відповідно, розробити тактику протидії може навіть підліток.
   Але головний чинник вдалого протистояння загонам спцназу - згуртованість. Вони навчені діяти проти натовпу. Згуртовані, чіткі дії групи тренованих, оснащених, морально готових діяти людей - запорука перемоги.

    423.11.10, 13:36

    Добавлю, что "коктейль Молотова" впкрвые массово использовали финские войска в 40-м году и назывался он изначально "крктейль ДЛЯ Молотова". В последствии для потерялось. Видеоурк как изготовить http://video.i.ua/user/3225022/39772/223960/

     Гость: Алчі

     523.11.10, 21:00

     палезнае