хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Культура та мистецтво в Україні. Новини й афіша від artvertep.co

МА «Арт-Вертеп» представляє:  4 листопада, 16:00 в Краєзнавчому

  • відділі дніпропетровської обласної бібліотеки (пр. Карла Маркса, 18) відбудеться Презентація книги «Остапа Загачівського Спогади штрафняка».
  • 5 листопада, 18:00. У рамках «Підмогильний-Фест» в Музеї „Літературне Придніпров`я уперше в Дніпрі Олександр Ірванець! Підскарбій Бу-Ба-Бу, поет, драматург, прозаїк
  • 13 листопада, м. Дніпродзержинськ (укр. назва Кам‘янське).  Етно-Ф`южн Вечорниці від гурту «Вертеп»: «Назад у минуле або Back in USSR» Великий концерт гурту «Вертеп» в Арт-Клубі «ТОРБА». Вартість квитка – 30 грн, початок о 20-й! Запрошуємо в подорож з Дніпра від «Білокнижника» (вул.Червона Площа, 3).  Вартість подорожі туди-назад 40 грн. Запис за телефоном (0562) 33-55-82 Після 6-річної перерви - «Вертеп» в «ТОРБІ»!   Сольний Концерт в «козацькому місті рок-н-ролу», в легендарному арт-клубі, де починала свою історію сучасна українська рок-музика. В період з 2001 по 2003 рік «Торба» була дебютним концертним залом для багатьох сучасних гуртів: «і ДМГ», С. Бабкін і О.Че, Ступені і «ЛЮК», Вертеп і Топінамбури,  Хобот і Со

9

Коментарі

128.10.10, 13:06

у меня один знакомый, очень известный американский музыкант, очень хочет выступить в Украине, у него тур по европе в декабре будет в москве и питере, есть свободные даты на декабрь, вы можете посодействовать?

    228.10.10, 14:25Відповідь на 1 від Hyperactive

    думаю, що особисто я не зможу поспирияти гастролям Вашого друга, але можна звернутися,думаю до чільників Арт-Вертепу:

    "Організація арт-подій, букінг українських артистів, послуги арт-менеджменту: музика, література, візуальне мистецтво та інше: [email protected]

      328.10.10, 14:31Відповідь на 2 від TatianaR

      думаю, що особисто я не зможу поспирияти гастролям Вашого друга, але можна звернутися,думаю до чільників Арт-Вертепу:

      "Організація арт-подій, букінг українських артистів, послуги арт-менеджменту: музика, література, візуальне мистецтво та інше: [email protected]
      большое спасибо, сейчас им напишу

        428.10.10, 15:43Відповідь на 3 від Hyperactive

        думаю, що особисто я не зможу поспирияти гастролям Вашого друга, але можна звернутися,думаю до чільників Арт-Вертепу:

        "Організація арт-подій, букінг українських артистів, послуги арт-менеджменту: музика, література, візуальне мистецтво та інше: [email protected]
        большое спасибо, сейчас им напишу
        най щастить Вам