хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Дошка ганьби. "Бидло з ксивою Верховної Ради" Передрук.

Бидло з ксивою Верховної Ради

Це сталося днями в центрі Києва.

Позашляховик Мерседес GL 550 перегороджував собою повністю весь тротуар вулиці Шовковичної.

Для проходу пішоходів між колесом машини і під'їздом будинку водій залишив сантиметрів двадцять. Дякую хоч на тому.

 



 



 

Я підійшов до вікна водія та попросив переставити автомобіль – все-таки є межа дозволеному.

З салону на мене визирнуло поголена голова, яка поставила дуже просте запитання: "У тєбя какіє-то проблєми?"

Проблеми мені були не потрібні, тому я просто сфотографував цю сцену із життя "еліти".

Номер машини – дніпропетровський, непростий: АЕ 7773 АТ

Але мою увагу привернула наліпка на лобовому склі.


 


"Верховна Рада України. Перепустка. Всюди. 2010 рік".

На перепустці – підпис керівника апарату Верховної Ради Зайчука.

Цікаво, скільки така зараз коштує?

І що повинен зробити ДАІшник, коли побачить таку прикрасу лобового скла? Проковтнути свій жезл і побажати щасливої дороги? Поклонитися в пояс? Поцілувати бампер?

У нас же за новою-старою Конституцією всі мають бути рівними, правда? Тобто право їздити "всюди" не дає навіть підпис голови Верховної Ради.

Тому "Українська правда" звернулася до Зайчука з вимогою повідомити, кому він видав цей всюдихід? І, тим більше, якщо це не депутат, то на якій підставі він роздає "ксиви" Верховної Ради людям з вулиці?

 Знайдео на http://www.maidan.org.ua/
з посиланням на Блог Сергія Лещенка
25

Коментарі

Гість: boogie-woogie

115.10.10, 01:43

хазяйнуть сволочі...

    215.10.10, 02:10

    Я підійшов до вікна водія та попросив переставити автомобіль
    Врать мы умеем красиво) Водителя в авто не вижу, да и не дал бы он ходить и снимать свое авто вот так запросто

      315.10.10, 02:40Відповідь на 2 від GorrA

      Легко верю И что врать красиво умеете, и что водителя не видите.
      Я даже скопировал отдельно фотку и "поиграл" яркостью с контрастностью. Лицо малозаметно,но проявляется.
      И как бы это, интересно, водитель не дал снимать "своё" (своё?) авто, раз уж автор стал бы это делать?
      Не знаю, как в вашем городе, а в Киеве вот так на улице этому помешать не так уж просто. Можно, но может выйти себе дороже Лучше всего было бы тачку нормально поставить.

        415.10.10, 02:46Відповідь на 3 від starina_leon

        Молодой человек, Вы обоснуете что я где то соврал?

          Гість: boogie-woogie

          515.10.10, 02:48Відповідь на 3 від starina_leon

          бліна, намагався пояснити їм цю різницю, про свідомість раба і вільної людини - марно, 300 коментів написали про те, як вони всім задоволені ....

            615.10.10, 02:51Відповідь на 4 від GorrA

            Даже не собираюсь Я Вас знать не знаю и впервые вижу, кажется. Но "Врать мы умеем красиво)" - Ваши слова? Вы с ними и делайте теперь, что хотите. Обосновывайте, не обосновывайте...

              715.10.10, 02:57Відповідь на 6 від starina_leon

              Слово сарказм Вам видимо не знакомо) Ну да ладно, удачи)

                Гість: Невестка

                815.10.10, 04:25

                  915.10.10, 08:02

                  та надо было нацарапать на борту - быдло

                    1015.10.10, 08:18

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      9
                      попередня
                      наступна