хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Як робити гроші на хворобах дітей? Уроки Кіровоградської м/влади






Ось чого не розумію... Це в Кіровограді. Перед дитячою обласною лікарнею в лютому-березні цього року встановили знак платної стоянки. І тепер там ходять люди в уніформі та збирають гроші за стоянку... Можливо я не правий, але по датам сходиться з тим, як ми отримали нову владу. Але нехай, можливо, це ні при чому тут... Але ось такі прояву бізнесу та першочерговості грошей, коли міська влада збирає гроші з батьків, які привезли хвору дитину?!... Чи це я чогось не розумію? Чи так треба? Люди, а в інших містах - таке саме твориться? Чи це тільки в місті святої Єлисавети додумалися збирати податі з батьків хворих дітей?

P.S. Мені все одно, я місцевий. Але я уявляю собі, як батьки вмовили когось в селі, щоб довіз дитину до Кіровограда в обласну лікарню, заплатили за це скільки могли, а з водія ще в самому Кіровограді вимагають гроші! Блін, як не крути, а фігня виходить...
19

Коментарі

Гість: snowbird

125.08.10, 08:23

капєц....

    225.08.10, 10:09

    В нас теж твориться трохи.....та до ТАКОГО ще не дійшли. Це просто ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      325.08.10, 15:44Відповідь на 1 від Гість: snowbird

      ага

        425.08.10, 15:45Відповідь на 2 від Z***

        Значить у Луцьку такого свавілля ще немає. Це хоч трохи, але радує...

          526.08.10, 10:22

          А то точно платна стоянка?

            626.08.10, 17:17

              726.08.10, 21:11Відповідь на 5 від Nech sa paci

              Точно. Бачив я там у робочі дні людей в уніформі, що гроші збирають.

                827.08.10, 12:49Відповідь на 7 від Андрій Guard

                Хм, ясно. Тоді хай люди становлять машини за 200 м від цієї жлобської лікарні.

                  927.08.10, 13:03Відповідь на 8 від Nech sa paci

                  1. Лікарня ж тут ні до чого. Це ж не лікарня вирішує, якою робити стоянку. Для цього існує комунальна влада.

                  2. Ставити машину в іншому місці було б можливим. Але кожні зайві 200 м для хворої дитини, а особливо, якщо дитину притягнули з якогось віддаленого району області...

                  В цілому, просто мене дана ситуація обурює. Це навіть гірше, як мені здається, ніж платний в'їзд на цвинтарі, який намагався ввести Київський мер... Так мені здається.

                    1027.08.10, 14:21Відповідь на 9 від Андрій Guard

                    До речі, проїзд у автобусі "Київ -- Північне кладовище" коштує 7 грн. Північне кладовище розташоване за Броварами, але дивним чином належить до території Києва. Таким чином, фактично проїзд із однієї частини Києва в іншу коштує 7 грн. Маршрутки у броварський ТРЦ "Термінал" (це по тій же трасі, але на 4-5 км ближче) ходять безкоштовно.

                    ... А машину можна після "вигрузки" відганяти тимчасово на 200 м. Але це дурнЯ.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна