хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Хвали мене, моя губонько. і чужа теж

Кто краще похвалить президента - тому приз: 

"У Криму пройде конкурс журналістсьих робіт на тему "Президент Янукович: кримські пріоритети". Організатором конкурсу виступають республіканський комітет з інформації і регіональне відділення Національної спілки журналістів України.

Учасники конкурсу повинні будуть висловити ставлення до "стратегії президента, який поставив завдання зробити Крим перлиною України". Крім іншого, як вважають організатори заходу, роботи на цю тему будуть сприяти "формуванню позитивного іміджу Криму як зони політичної і соціальної стабільності". Переможцю конкурсу обіцяна премія в тисячу гривень. За друге і третє місця - 800 і 500 гривень відповідно. Статті будуть прийматися до 10 вересня. http://tsn.ua/ukrayina/u-krimu-ogolosili-konkurs-na-naykraschu-stattyu-pro-yanukovicha.html

Виникає цілком очевидна асоціація з влаштовуваними колись конкурсами "Партія і ми"

При цьому ініціатори проекту не афішують своїх спонсорів і не розкривають джерел фінансування конкурсу.  

Нагадаю, що раніше і тому таки Криму вигадали ще одну ідею: 1 вересня провести в школах урок, присвячений програмі Президента України Віктора Януковича "Україна для людей":

"Міністерство освіти і науки Криму запропонувало 1 вересня провести в школах урок, присвячений програмі президента Віктора Януковича «Україна для людей», передає «Е-Крым».  «1 вересня ми рекомендуємо в Криму провести єдиний урок з вивчення програми Президента України «Україна для людей», розповісти і суть програми, і як ми плануємо здійснювати її в конкретному регіоні», - повідомив міністр освіти і науки Криму Валерій Лавров на засіданні Ради міністрів Криму.  При цьому він уточнив, що урок планується провести в старших класах шкіл, професійно-технічних училищах і вищих учбових закладах"

http://ua.proua.com/news/2010/05/25/182134.html

13

Коментарі

15.08.10, 15:39

Наш президент - самый несудимый президент из всех шапкосрывавших президентов в мире!
де мне забрать денежку?

    26.08.10, 21:52

    Поступово скочуємось до однопартійності.

      37.08.10, 07:55Відповідь на 1 від DrEgor

      сходіть на Банкову, там підкажуть

        47.08.10, 07:56Відповідь на 2 від дТОЛЯізХорола

        однозначно

          Гість: Malva

          57.08.10, 13:05

          читала про це в новинах

            67.08.10, 20:04Відповідь на 5 від Гість: Malva

            і я

              Гість: Malva

              77.08.10, 21:01Відповідь на 6 від barragtu

              які ми начитані)

                87.08.10, 21:04Відповідь на 7 від Гість: Malva

                див. назву замітки. то про нас з вами, як виявилось

                  Гість: Malva

                  97.08.10, 21:10


                  ахха)

                    107.08.10, 21:16Відповідь на 9 від Гість: Malva

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна