хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Б’ю в бубен, бо маю ще можливості писати публічно.

Шановні, облава!
Масова зачистка інформації!!!
Хто що де має на сайтах, порталах, блогах і т.д і т.п - рятуйте поки адмін не захапав.
Думаю вони вже розпочали вести базу свідомих, з усіма їхніми записами і характеристиками.
Відкрили Word ->створили Ctrl+N ->назвали Inter_blog_history.doc(замість inter ім’я сайту на якому вели блог)
І потихесеньку копіюємо з сайту і вставляємо у файл.
Прийдеться попахати, але шкода буде втрачати СВОЮ ІСТОРІЮ ЖИТТЯ!!!
P.S. А почалося з того, що я сьогодні зайшла на наш сайт ОДА , так там попередника Дупи Авакова інфа відсутня наче при ньому дира була
- так само все знесли!
Приходжу сюди друга теж нема, знайшовся на нові адресі, каже ні за що ні про що, а головне, все, все, все що написано непосильним трудом просто жмуть Х і тебе нема,як людини зі своєю думкою, хронологією, активністю, ВАЖЛИВІСТЮ !!!!!! !!!
Це було вчора , а сьогодні ось такі новини вже є!
http://blog.i.ua/user/287463/495266/
49

Коментарі

12.07.10, 00:39

Все це я вже відчув на власній шкурі за останні 3 дні.Зараз йде цілеспрямована атака на нас патріотів.Треба щось вирішувати,можливо податися до Молдови, чи прибалтів.Модераторів мабуть змінили на даунецьких,ось вони і лютують.

    Гість: Moren@

    22.07.10, 00:47

    Дякую за інформацію

      32.07.10, 00:56

      Дякую за інформацію

        42.07.10, 01:16

        Пропоную розміщувати блоги на міжнародному ресурсі - типу блогер, або ЖЖ.
        Там у бандюковичей руки будуть закороткі, а міра ранжування пошуковиками вища за І.ЮА - отож блоги окрім українського населення будуть читати і іноземці.

          52.07.10, 01:27Відповідь на 4 від Independence

          Підтримую повністю,ала треба знищити стукачів,серед своїх.

            анонім

            62.07.10, 01:38

            Дякую за інформацію. Подивимось, що воно буде далі. Якщо щось такє буде, перейду на свою почту на gmail.com там є живая лента, можна там спілкуватись, або не фейсі не набагато гірше , але на багато безпечніше.

              Гість: Yorik

              72.07.10, 01:45

              в уКРАИНЕ дохуя пидарасов у которых есть власть привыкайте сосать и ебошыть блоги внычку дома или выходите на улицу и ебоште по морде

                82.07.10, 01:54

                в опчем, подталкивают к гражданскому неповиновению и гражданскому конфликту...шерше ля ...? кому это выгодно? если взять, например, фокус, то там совершено ясно, кто хазяин...а кто прибрал к рукам айюайяй? фото ...ской морды в студию!!!

                  Гість: путин володя

                  92.07.10, 01:58

                  недавно в комментариях один придурок,вопел что здесь обижают Януковича. и грозился написать жалобу в СБУ. наверное на жалобу отреагировали.Я так вижу скоро доживемся, что комментарии на заборах писать будем.

                    102.07.10, 02:23Відповідь на 4 від Independence

                    Пропоную розміщувати блоги на міжнародному ресурсі - типу блогер, або ЖЖ.
                    Там у бандюковичей руки будуть закороткі, а міра ранжування пошуковиками вища за І.ЮА - отож блоги окрім українського населення будуть читати і іноземці.
                    [[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ прийдеться йти в обхід якщо так далі піде ваша версія не погана

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      20
                      попередня
                      наступна