хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Даєш україномовний Twitter!



Спільнота патріотів "Україна понад усе!" розпочинає нову інтернет-акцію. ЇЇ мета - донести до власників мережі мікроблогів Twitter ініціативу введення україномовної версії сайту. Нагадаємо, що зараз Твіттер представлений шістьома мовами: англійською, іспанською, італійською, французською,німецькою та японською. Український сегмент цієї соціальної мережі налічує багато користувачів. До того ж створення україномовної версії сприятиме залученню українців, які погано або взагалі не розуміють одну зі згаданих шести мов.

Для початку ми плануємо написати листа англійською до власників Твіттеру, де викладемо свою пропозицію. Потім шаблон цього листа буде опублікований і кожний користувач матиме змогу направити його від свого імені. Якщо ви бажаєте допомогти з написанням або перекладом листа, пишіть на скриньку upu.admin [собака] gmail.com

http://upu.org.ua/content/dajesh-ukrajinomovnii-twitter


Україна понад усе!

Promote Your Page Too
18

Коментарі

Гість: Улитко

120.06.10, 22:00

они русский не могут сделать,что тут о нашем говорить

    220.06.10, 22:05Відповідь на 1 від Гість: Улитко

    Так. Але росіянам, напевно, байдуже. Вони мовчать, а ми не будемо.

      320.06.10, 22:07Відповідь на 2 від Тарас Токар

      Так. Але росіянам, напевно, байдуже. Вони мовчать, а ми не будемо.Да. Не удалось с полтавской детской библиотекой, полезем на твиттер...

        Гість: Улитко

        420.06.10, 22:08Відповідь на 2 від Тарас Токар

        Так. Але росіянам, напевно, байдуже. Вони мовчать, а ми не будемо.да нет,была какая то прессконференция,на которую учредитель твиттерра приезжал,обещал добавить русский язык еще месяца два назад,и глухо

          Гість: Лагуз

          520.06.10, 22:13

          Шкода, що не можу взяти участь у написанні листа

            620.06.10, 22:14Відповідь на 3 від CKB

            З бібліотекою все вийде. Не хвилюйся. Вийшло і з Указом Президента про присвоєння Героя України Степанові Бандері. І тут вийде.

              720.06.10, 22:15Відповідь на 4 від Гість: Улитко

              Так. Але росіянам, напевно, байдуже. Вони мовчать, а ми не будемо.да нет,была какая то прессконференция,на которую учредитель твиттерра приезжал,обещал добавить русский язык еще месяца два назад,и глухоЇм треба нагадувати, бо вони забудькуваті.

                820.06.10, 22:15Відповідь на 5 від Гість: Лагуз

                Шкода, що не можу взяти участь у написанні листаЧому не можете?

                  920.06.10, 23:05

                  Я подумаю. Маю якийсь акаунт і пару дописів. Але навряд чи зроблять протягом 2-3 років.

                    анонім

                    1021.06.10, 01:21

                    а не простіше користуватись українським твіттером?

                    http://links.i.ua/user/463680/?label=1032085&tm=0

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна