хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Спустя тысячелетия





















19-20 июня в Киеве в "МАМАЕВОЙ СЛОБОДЕ" прошел фестиваль Украино - Крымско татарская дружба                 фото отчет
14

Коментарі

120.06.10, 21:21

то козачки жополицы комунистов абы им лошадку дали и нетрогали готовы в десна долбиться

    220.06.10, 21:33

    Эта великая дружба крепла веками , блядь . Саблей крепла , пулей и штыком ...

      320.06.10, 22:19

      ? а чо слово ‹дружба› без кавичок

        420.06.10, 22:27

        Простите вы что ДОЛБОЁБЫ, У ВАС , ЧТО нет нормальных человеческих чувств. ПРОСТИТЕ

          520.06.10, 22:40

          приехал бы сегодня на фестиваль и девчонкам из крыма "штыком или саблей расказал"

            621.06.10, 00:06

            Фестиваль - це добре. Але на фестивалі із сотень тисяч їдуть одиниці. А одиниці зазвичай нічого не вирішують. Зараз татари згодні дружити з українцями... проти росіян. "Видружать" росіян - на черзі стануть українці. Реально дружба у них тільки з турками. Це я не просто так кажу, маю знайомих кримських татар, спілкувався. А з минулого скажу, що татари робили з полоненими, приведеними з набігів на українські землі, яких не вдавалось продати на роботи або в гареми, тобто зі старими і слабими. На них малі татарчата учились рубати голови і стріляти з луків в людей. От-така була дружба....

              721.06.10, 00:15

              А фотографії хороші .

                821.06.10, 16:38

                Супер!
                Мені сподобалось

                  921.06.10, 20:31

                  спасибо за хорошие слова от хороших людей. для радикалов, хочется сказать я тоже знаю историю, я тоже книги читаю. но кроме всего "молодёж-для вас" надо смотреть людям в глаз и видить в них добро (это их дети. родители. любимые) никакой нормальный татарин не хочет смерти своему сыну. а история. это рамки в которые были поставлены люди (украинцы. татары. немцы...)

                    Гість: Лагуз

                    1021.06.10, 21:07

                    Дуже дякую! Не звертайте увагу на різних похабних істот Візьму до вибраного

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна